Policejní kontroly - Jihomoravský kraj

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Rikin 12. 7. 2006 20:56

Bavil jsem se o tom s Belem a ten mi rikal, ze nektere kamery vyzaruji nejaky infracerveny paprsek, takze se to da detekovat i u tohoto typu mereni (ale ne vsechny, nektere pry opravdu nejdou).
Rikin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 12. 7. 2006 21:55

V Praze mají produkty Camey (úsekové měření rychlosti) přisvícení infradiodou a AR to zaregistruje - viz. již historické video od ace2 z Prahy 5.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kibitz 12. 7. 2006 22:04

Ze bych prece jen do toho antiradaru investoval :hm Kolik procent kamer je s infrazaricem a kolik bez? Ty bez nej jsou nezachytitelny takze budou pribyvat spis tyhle...
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 12. 7. 2006 22:18

Můžeš mě to prosím popsat přesněji,já tam budu mít brzo cestu,tak abych to věděl kde jsou přesně.Dík



HOOK píše:Znojmo Kasarna, smerem od Znojma. Mivaji auto schovane napravo za naspem a k prazakum jsou nemilosrdni :)
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod emperor1 13. 7. 2006 09:33

Rikin píše:Zdravim, mam dotaz - kdyz jedu po Sportovni ulici at uz pod temi zminenymi kamerami v jakemkoliv smeru, nebo na moste... tak muj BEL 965 ani nepipne - jak to mate vy? Je mozne ze maji zrovna mereni vyple, nebo se to neda zaznamenat?

Nevite kde v Brne se jeste meri tim zpusobem zjistovani doby jizdy auta mezi dvema useky a z toho se pak pocita rychlost? A da se to na techto usecich zjistit detektorem?

Predem diky.


a jinak je v Brně ta 965ka spolehlivá?
emperor1
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rikin 13. 7. 2006 10:54

emperor1 píše:a jinak je v Brně ta 965ka spolehlivá?
Rikin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 13. 7. 2006 12:37

Požádej si na magistrátě o sdělení míst, kde bylo měření instalováno. Třeba takový stavební odbor musel vydat rozhodnutí o umístění stavby (rampy na kameery) - tam ti musí odpovědět na základě svobodného přístupu občanů k informacím.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Rikin 13. 7. 2006 15:11

Meri na Vinohradskem kopci auta, ktera jedou z kopce - modra oktavka s bradavici.

BEL 965 me varoval asi tak 100 metru proti smeru a po smeru to bylo kupodivu dokonce lepsi... Takze fakt slabota, cekal jsem, ze to bude tak 4x lepsi...
Rikin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 13. 7. 2006 16:17

Rikin píše:Meri na Vinohradskem kopci auta, ktera jedou z kopce - modra oktavka s bradavici.

BEL 965 me varoval asi tak 100 metru proti smeru a po smeru to bylo kupodivu dokonce lepsi... Takze fakt slabota, cekal jsem, ze to bude tak 4x lepsi...
Do kopce měřívají trojnožkou zašitou asi v půli kopce na vyústění pěšiny z Akátek.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rikin 13. 7. 2006 20:29

Tak dneska vecer asi od 18:00 byla uplne ta stejna oktavka na Krizikove, naproti tomu koupalisti. Tak jsem tam zkousel ten AR a po smeru jsem nameril detekci 120 m a proti smeru 290 m, coz je uz docela slusne. Ale to byla prakticky rovinka, na tom Vinohradskem kopci stali za zatackou.
Rikin
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skyline 17. 7. 2006 09:45

V Brne bacha, tady se to zatim neobjevilo a ani ja jsem tam hochy zatim nevidel: v sobotu rano stali na Sokolove, na trave schovani za krovim. Nevidel jsem kasu, takze to mozna zrovna chystali, kazdopadne filcka s bradavici byla otocena radarem smerem k Baumaxu na prave strane (smerem od Bohunic k Baumaxu), cca 100 metru za kruhovym objezdem. Proc tam byli ale netusim, protoze smerem do mesta tam konci 70 a zacina 50 (coz jsem myslel, ze meri), ale pred kruhacem neni kde vybirat a na nem to muze clovek stocit kamkoliv. V opacnem smeru 70 prave zacina a vzhledem k vzdalenosti od kruhace v tom miste muze jet rychleji tak akorat motorka, nebo nekdo s cihlou na plynu. Kazdopadne bacha.

A hlavne lidi, piste, piste, piste - predevsim o jakemkoliv vyskytu mestskeho povlu. Zjistim od kamose, kde je ten dalsi prujezdni usek, nedavno mi to rikal.
Skyline
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skyline 17. 7. 2006 09:54

Jinak mimo-jihomoravskym by se mohlo hodit jedno z nejproflaknutejsich mist - na prijezdu do Lipuvky od Svitav stavaji hned za znackou. Protoze jsou tam dva pruhy a kazdy se snazi predjet nakladaky, je brzdeni na 50 dost problematicke.
Skyline
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PF 26. 7. 2006 12:58

Bosonohy, ve směru od Veselky do Brna v pondělí ráno. A celý Bosonohy jsou Zona 40.
PF
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merkur 1. 8. 2006 19:16

Teďka ty šmejdy potkávám na Žilkové v Mokré hoře.Měřívají směr do centra (do kopce) a na kopcu to vybírají.Jsou zašití na vyvýšeným místě na začátku kopce,takže si jich člověk nevšimne.Každopádně je to prasárna měřit do kopce,to se přeci ve slušné Mr. Green společnosti nedělá.Ale bel je vyhmátl. 8)
147 GTA Q2
Megane II
Felda
ix35

Servis,kde mě dojebali GTA www.jeam.cz
merkur
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukee155 6. 8. 2006 12:35

Dotaz k měření na Vinohradském kopci (směr do kopce). Několikrát jsem si všiml že tam mají v lesíku do kopečka zašitou Feldu, měří tou Feldou nebo je tam někde 3nožka? A směrem z kopce měří ještě před tou benzínkou (před odbočkou jak je "zkratka" na Tomkáč)? Dikes
6300
lukee155
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků