Policejní kontroly - Jihomoravský kraj

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 12. 2016 09:39

aha já měl takovej divnej pocit, když jsem tam projížděl ... naštěstí to bylo minulý víkend :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 2. 12. 2016 10:23

Mám tydlety zprávy rád, lidi pak jezděj v pomalým pruhu pěkně v řadě a nepřekážej :D
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2016 10:31

A na to jsi přišel jak?

V Pisárkách jezdí jak *****í i v levém...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 2. 12. 2016 10:50

Tam se dá v pohodě prokličkovat, mám na mysli teď úsek co je před královopolským jak to jde z toho zúžení
anonym


Odeslat příspěvekod anonym 2. 12. 2016 13:41

Hahahaha, jo kdyby tam přidali fotku čar a typ zařízení tak by se jim dalo věřit :D zítra to projedu a předpisově to nebude
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 2. 12. 2016 13:46

Kučera:Aspoň začne zase víc platit Nemyslíš, zaplatíš. Autoškolou jste se zavázali dodržovat zákon o provozu na pozemních komunikacích, tak přestaňte fňukat jak rozmazlený princezny, buďte chlapi a dodržte, co jste slibili! Morálka českých řidičů je jezdit jak prase červená nečervená, bez blinkrů, samá myška, v kolonách nervy a vytrubování, když ho pak chytnou, tak místo aby byl chlap a uznal svou chybu, vymlouvá se, lže, nadává vyhrožuje a uplácí. A tuhle zodpovědnost máme v práci i doma v manželství. Tak se pak pánové nedivte, že ženský přebírají otěže. Koukněte se kolem, kolika ženám tady vadí měření v tunelu. Zrcadlo před sebe, pánové!

Ten zabil, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 2. 12. 2016 13:56

to teda
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 2. 12. 2016 20:36

Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LadaStr 2. 12. 2016 20:49

tak nějak jsem to tušil :-)
LadaStr
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 12. 2016 15:02

lol, tomu říkám levný způsob, jak zpomalit řidiče
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 4. 12. 2016 00:01

Chtělo se mi napsat "Brno no", ale v Praze na magistrále od Jižní spojky ke sjezdu na Buďárnu, kde je už rok 80, se furt najde dost srandistů, kteří tam jedou 50, tak si to musím odpustit. :D
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 4. 12. 2016 00:18

V Liberci stačilo dát před tunel informační ceduli, na které se rozstvítí 70 pokud člověk jede víc, hned za to mýtnou bránu a 99% lidí tam brzdí
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 5. 12. 2016 15:51

Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 5. 12. 2016 19:29

***** je, ty miniúsekovečky jsou stejně prd platný, a v tunelech se prostě na začátku zastaví, chvilku pořká a pak se to roztáhne na max, jako obvykle :-)

Btw zlín jsem cestou z moru ve 2 ráno projížděl s kilem průměrnou, docela blbej příklad
anonym

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků