Policejní kontroly - Jihočeský kraj

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 4. 2013 12:56

tempomat a kochat se krajinou :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 8. 4. 2013 07:11

Weeper píše:Já se jim vzhledem k tý pověsti danýho úseku vůbec nedivim, spíš mě fakt fascinuje, že tam někdo dokáže alespoň +- držet 90. To mi přijde jak jet na 5. května u Brumlovky 50.


tak 90 ne,ale v tuhle kritickou dobu a za světla (jako je třeba pátek odpoledne) se tam radši klidním,nasadím na tempomat lehce přes 100 tacho a těch pár km si odprdlám na volnou,časová ztráta minimální,klid duše maximální (byť jsem teď konečně "chráněnej" a vybavenej),tak zrovna u Písku mám celkem respekt,jinak se tam ale taky rád svezu,ovšem jak kdy :-)
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 9. 4. 2013 18:17

Já si dobře vyzkoušel, že proti protisměrnýmu měření ti je antiradar stejně k ničemu, bržděnim akorát riskuješ dostihnutí. Mohl bych mít to nejlepší (Protector 950) a stejně by mě změřili. Ale je pravda, že kdyby nepípal, tak zase třeba nevim, že mě změřili a nechal se lapit. ;-)
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kadliwt 12. 6. 2013 11:31

Vcera byli policajti nejaky akcni,
na moste u Protivina meli s bilym mondeem bez oznaceni slovenyho borce
http://www.mapy.cz/s/7vo8
a pak o kousek dal se stribrnou oktou combi v policejnich barvach dalsiho pirata tady
http://www.mapy.cz/s/7vol
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pro.chy 26. 2. 2014 21:25

OII 1,9 TDI. Béžová cappuccino metla na hlínách. Od 4/2007 537 700 km.
OIII 2.0 TDI. Zase béžová cappuccino metla na hlínách. Od 10/2014 188 000 km
pro.chy
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 1. 3. 2014 09:38

Weeper píše:Dneska mě asi změřili z protisměru na I/20 Vodňany - ČB, směr Vodňany. Abych pravdu řekl, tak jsem jel jako prase, protože na mě leze jaro a zasloužil jsem si to. Jeli ve vláčku a antiradar sice reagoval (tam by nepomohl ani Protector 950), ale bez šance, součet rychlostí byl tak 300, tak jsem kickdownoval a jel pro sichr před Strakonice.

Stejně to už za zatáčkou řídil někdo jinej, ale nechtěl jsem riskovat zbytečnou mobilní hlídku a jejich vyjebávací techniky typu - měli jsme vás pořád na dohled. Taky jsem si řikal, že jestli se Tržil na Velikonoce rozvášnil a poslal vrtulníček s termovizí, tak si minimálně na půl roku nemám o čem psát. :D

Vim, že tam měří furt, ale kdo na týhle silnici udrží 100-110 tacho, tak je pro mě borec.

woe :mrgreen:
takže skvělý, obrana už je skoro marná říkáš. já tam teda jezdívám tak 120-140...

jak častý je měření strakonice-horažďovice a pak nahoru na nepomuk?
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 1. 3. 2014 18:47

No jo no, jakmile je jaro, hezky, tak vládne super nálada a to je potom průlet jasnej. :-[ Navíc tam na jihu maj výborný Back 2 Best a nebo dobrej interpret ve Fenoménu na Kiss JČ a to je potom let nízko, když člověk slyší pecky od ATB, Master Blaster, Prezioso feat. Marvin, Eiffel 65, Scooter, Pulsedriver, Cosmic Gate, Kai Tracid, Blank & Jones, 2 Unlimited, Fatboy Slim, Ferry Corsten (System F), Gigi D´Agostino, 666, Groove Coverage. :twisted: :love:

Ze 120-140 stihneš v pohodě zabrzdit (pokud máš alespoň trochu slušnější AR a normální podmínky odrazu vln), já tam měl přes 200, potom je to marný a brždění kontraproduktivní. Pokud spoleháš na oči, tak si nedovedu představit, jak hodně nebezpečná by byla jízda s křečovitym čuměnim na protijedoucí, jestli to není B7 nebo jakejkoli jinej civil s bradavicí a přisvícenim. Navíc problém je, že oni často jedou v koloně aut a vidíš je na poslední chvíli, potom je opravdu nejlepší podřadit a z nudný jízdy si udělat adrenalinový povyražení s cílem záchrany řidičáku.

Občas tam něco potkáš, ale rozhodně míň než ČB-Písek. To je vyhlášený. Už jenom kvůli tomu, že udržet tam do 105 real je prostě psychickej teror a přemáhání. Tim neřikám, že by I/22 nebyla velmi svižná trať, ale I/20 je prostě I/20. :-) Od Horažďovic na Nepomuk jsem nejel slušně dlouho. Bližší info třeba Majkky, ten se tam bude vyskytovat asi častěji. Ale co si budeme povídat, jaká je pravděpodobnost, že je potkáš na jedničce a jaká na dvojce. ;-)
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 1. 3. 2014 22:01

právě 22 je taky krásně široká a skoro tam nepotkáš duši,v časy co jezdím, takže to smažím co dá motor. no, moc nedá..naposledy na E49 přílet do budějek 220 tacho a víc mrzák prostě nedá, i na 6 točí přes max výkon už při 200...
zase ve vesnicích se hodně mírním, ale naposled jsem jel za dodávkou co jela tempomat 100 ať se dělo co se dělo....

majkky, hlaš polohu :)) co ta 22, co tam lze potkat. a jak je to s příjezdem od jindřichova hradce do budějek? je tam dost mist, kde by stačilo postavit trojnožku a dole jen růžový prasátko na vhazování řidičáků...
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkky 4. 3. 2014 10:23

Po 22 moc nejezdim, ale ve Strakonicích jezdí modrá O I. civil s ramerem. A od Jindřicháče maj hodně oblíbený rovinky u těch *****í, kde se na to dá šlápnout (Mláky například). Často jsem slyšel taky příběhy o měření od Lišova na ČB na tý čtyřproudce, ale ještě jsem je tam nikdy nepotkal ... taky tam ale moc nejezdim. Spíš mám najetou I/20 a I/4.
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 4. 3. 2014 10:57

prave od Lisova to mivam za cistirnu... :oops:

-- 4. 3. 2014 11:12 --

netusis jestli kdy bude nejakej obchvat jakoby z I/20 na budouci D3? docela by to tam siklo nez se furt prdet pres mesto...
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkky 4. 3. 2014 19:56

Netušim, ale až něco takovýho bude stát, tak já už budu lítat vesmírnou lodí na LPG.
Chceš mít v životě všechno easy? Buď primitiv ...

30.9.2011 2 body ( 60 km/h na 50 km/h ) ...
Majkky
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 3. 2014 19:57

To spis budes prdet do hliny
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 5. 3. 2014 10:27

njn, co jinýho checkat v tschechistánu :roll:
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 3. 2014 10:49

Vzdyt jeste nemame ani paterni sit hotovou, na druhou stranu jsou i horsi zeme
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pro.chy 12. 3. 2014 19:35

Dneska odpoledne jsem viděl passat před Lišovem na číhané.
OII 1,9 TDI. Béžová cappuccino metla na hlínách. Od 4/2007 537 700 km.
OIII 2.0 TDI. Zase béžová cappuccino metla na hlínách. Od 10/2014 188 000 km
pro.chy
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků