Policejní kontroly - Praha

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ajdamek 30. 3. 2006 15:22

Smíchovské nábřeží u lihovaru oběma směry.
Ze zbraslavi směr strakonická, vidím je tam téměř denně.
Strakonická, přechod v lahovicích, taky docela oblíbené místo
Peugeot 508sw 1.6 bluehdi 120k EAT6 --- BMW 325iA e92
Ajdamek
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 30. 3. 2006 17:46

Z Branika smerem na Modrany, u tram/bus zastavky Cerny kun jsou casto v obou serech schovani (maji tam super skris). V tomto miste je omezeni na 50km/h.
Pro upresneni z Braniku prvni krizovatka a 50ka za mostem "inteligence" resp. tocnou tramvaji.
TomZ
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 3. 2006 20:09

Z kobylis když jedete nahoru do Bohnic tak tam je radar..
anonymni

Odeslat příspěvekod turboleon 30. 3. 2006 21:06

Nepadla tady ještě Českobrodská, z údolí Dutých hlav, čili pod Jarovem. Měří na dvouproudu do kopce a nahoře u Shellky to kasírují. Častá je v poslední době taky Chlumecká na úrovni metra Rajská zahrada v obou směrech.
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkie 31. 3. 2006 08:44

Neofita: Tak na tom zálesí jsem to dostal asi před týdnem. Za mnou se někdo tlačil (já jel asi 60, ale 80ka tam není výjimkou), tak jsem mu uhnul do vyhrazeného, protože ani přede mnou ani za mnou v dohledu bus nebyl, no a mrchy mi to daly za 200. Přitom ten za mnou, co porušoval předpisy mnohem víc, je vysmátej. No klasická buzerace, nemají na to, aby pokutovali lidi, co jedou 80 na padesátce přes přechody, tak to dávaj za vyhrazený pruh, což je podle mě sviňárna.
Majkie
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brus 31. 3. 2006 13:43

nedavno jsem je videl na belohorske, stali tam na benzine na parkovisti a vybirali to tam jak se to zuzuje na jeden pruh
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod Brus 31. 3. 2006 13:44

jo a docela casto stoji na konci zastavky tramvaje palackeho namesti smerem na vyton
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod pepek.vyskoc 24. 4. 2006 05:45

Dost často taky stávají na Branický :hm , kousek nad Branickou sokolovnou je stanice 192 a hned nad ní začíná 30. Tak stojej v klídku na chodníku a vybíraj to o kus dál, tam , co je odbočka na Zelenej pruh. V opačným směru je 30 taky, vybíraj to na stejným místě a ta 30 je o kus dál směrem ke Krčskýmu nádraží. Mr. Green
Howgh
pepek.vyskoc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MaxvRS 27. 4. 2006 13:42

Brus píše:nedavno jsem je videl na belohorske, stali tam na benzine na parkovisti a vybirali to tam jak se to zuzuje na jeden pruh


Na Benzině na Bělohorské směrem z centra stávají často, ale pozor někdy měří v obou směrech současně (ve směru do centra před Auto Štangl), takhle mě tam nachytali a 80km/h za 1000.

Pak taky měří v Aviatické když se jede od letiště, radar mají v autě u Shellky a vybírají před nájezdem na rychlostku od Slaného.
MaxvRS
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Genaro 902 1. 5. 2006 21:09

Rychlost přes tunely měří průměrem - snímá tě kamera na vjezdu ve Stešovicích, pak ve výjezdu na Smíchově a pak zase na výjezdu z Mrázovky. Tam se nefotí.
Genaro 902
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 1. 5. 2006 21:57

to Genaro 902: Už to nehul a protři si při průjezdu soustavou tunelů oči. Nebo ten svůj příspěvek raději smaž.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MAN737 1. 5. 2006 22:34

4Pepek:Uklidni se.
U nás jsem se s tím ještě nesetkal,ale venku toto dělají běžně,že Ti vypočtou rychlost dle času mezi body A a B.
MAN737
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bob 1. 5. 2006 23:08

Goggy píše:Pravidelne mezi 7-10 a 15-19hodinama na Vrchlickeho kontrolujou jestli auta nejezdej pruhem pro autobusy.

Ráno nevím, tak brzo tam nejezdím, ale odpoledne jedu v autobusovém pruhu, před poslední zatáčkou se zařadím a na úrovni policajtů suše pravý blinkr a zase k autobusům. Nekamenujte mě, spěchám a těch busů tam moc není
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod pepek 2. 5. 2006 08:20

MAN737: U nás (v ČR) se tento způsob měření rychlosti používá víc než rok :wink: Ty měřené úseky v soustavě pražských tunelů (úseky s měřenou průměrnou rychlostí jsou i jinde po republice) jsou úplně jinak položené než píše Genaro a jsou monitorované. Takže než budeš něco psát, tak si zjisti fakta 8) . Takže rada i tobě - raději smaž svůj příspěvek.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 4. 5. 2006 15:32

Teď chytaj na Milady Horákové.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků