Dotaz na správní řízení

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vulcan163 19. 9. 2018 07:40

Zdravim,

měl bych na Vás dotaz jak by jste řešili tuto situaci.
Včera jsem s kamarádem opravoval auto za jednou kotelnou (jedná se o soukromý pozemek, což jsem do doby než mi to městská policie řekla, nevěděl a pak jsem opravdu na cestě ke kotelně našel malou značku daleko od cesty kde je napsáno "Soukromý pozemek") a vytekla nám na zem z chladiče destilovaná voda. Samozřejmě do pár desítek minut přijela městská policie a z auta vylezl neuvěřitelně arogantní strážník, který ani nepozdravil a začal větou "Tak takhle teda ne" a začal vyhrožovat pokutou 10000 na místě, atd... Místo si vyfotil tabletem, chtěl občanky a bez toho aniž by jsme něco podepsali tak řekl, že věc posílá do správního řízení a že se uvidíme na úřadě.

Otázka zní :-) můžeme dostat pokutu za to, že jsme byli na soukromém pozemku, který lde mého nebyl řádně označen ? Nebo, že nám vytekla na zem a znečistila komunikaci voda z chladiče - tzn. destilovaná voda :-D ? Měšťáci si nevzali žádný vzorek vody nebo tak...

Předem děkuji za Vaše názory.
Vulcan163
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod evlo 19. 9. 2018 07:43

To je zvlastni, ze takto sami davaj spravni.

Vubec bych se nejake pokuty nebal.

Ale proaktivne to popis starostovi, ze se straznik za penize tve rodiny, chova jako kokot, to sice zaignoruje, ale kdyz by ne, tak fajn.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2018 07:44

proc by mel byt soukromy pozemek nejak radne oznacen. Pokud to prece neni tvoje, tak ber to tak, ze to je nekoho jineho. Taky nevlezes do bytu bez jmenovky s tim, ze nebyl radne oznaceny.

Jinak auto se nema opravovat ani na verejnem prostranstvi. Jednak by to byl zabor, na ktery nemas papiry a jednak pro servis vozidel musi byt kolaudovane misto, napr. prave kvuli uniku kapalin.

Takze resume - vylivas toxicke sracky na soukromy pozemek a divis se, ze bys mel dostat flastr?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2018 07:51

***** bych jim do krku, ale už ma určitě zaprotokolované, že něco vyteklo z tvého auta, že? S policisty a hovnosběrači se nebavíme, pro příště.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2018 07:55

Skoda ze nejsi takovy hrdina i v realu
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2018 07:57

Už jsem jim párkrát do krku *****. Ty jim platíš každičký prd, že?
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 19. 9. 2018 07:58

goes píše:Skoda ze nejsi takovy hrdina i v realu

:D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 19. 9. 2018 08:03

Ja se s nima proste nebavim, to je teda dost narocne :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2018 08:13

tos_ píše:Už jsem jim párkrát do krku *****. Ty jim platíš každičký prd, že?


velke kulove *****... jinak mozna je otazka proc te tak casto resi... ja jim nic neplatil primarne proto, ze nemeli zaminku po mne neco chtit. Nicmene logicky kdyz se chovas jako kokot...
anonymni

Odeslat příspěvekod mfilip 19. 9. 2018 08:21

Jdu dneska na postu pro nejakou obsilku z Dvora Kralove ... jsem tam asi pred 2 mesici projizdel tim krajem ...
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2018 08:23

goes píše:
tos_ píše:Už jsem jim párkrát do krku *****. Ty jim platíš každičký prd, že?


velke kulove *****... jinak mozna je otazka proc te tak casto resi... ja jim nic neplatil primarne proto, ze nemeli zaminku po mne neco chtit. Nicmene logicky kdyz se chovas jako kokot...

Vjetí do zákazu bez stavebního povolení, rychlost, zastavení na žluté před přechodem v jednosměrce, takové ty typické kokotiny, no.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 9. 2018 08:27

tak si priste to tvoje srani do krku nahrej, abychom se pobavili jaky jsi hrdina
anonymni

Odeslat příspěvekod Bigduck 19. 9. 2018 08:31

1. byl jsi na soukromém pozemku? byl
2. vyteklo ti neco? vyteklo
3. naprasil te nekdo? naprasil, takze na udani prijet museli
4. co tu resime? ho*no
5. pri projednani na urade se chovej slusne a treba to ukecas jen za litr (nejsem pravnik, ale mam pocit, ze znecistovani zivotniho prostredi ani na miste blokove resit nelze, proto to spravni...)
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 9. 2018 09:11

Měl jsi pak nahlásit nebo ještě můžeš že se to rozbilo auto a neco vyteklo a že bude asi škoda na majetku nekoho jiného
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 20. 9. 2018 09:12

Z povinného to uhradí případně
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků