Nové civilní Octavie

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ludek_II 5. 6. 2016 06:25

Ano
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 6. 6. 2016 12:44

Jsi docela odvážnej. 150 tacho by mohlo bejt i 145 real a to mívaj toleranci. Ale samozřejmě jsem viděl i víc a 140 snad jenom na mokru.
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 12. 6. 2016 14:15

speleo píše:Láska naše plešatá :-*


On je členem extrémní pravice? :shock:
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 17. 6. 2016 21:57

Každej pravičák je v dnešních očích zaslepenejch ovcí extrémista a neonacista! A nejhorší na tom je, že jsou tihle hatefreeisti často rekrutovaný z těch, co by naopak svobodě, pravicový politice a demokracii na základech právního státu měli fandit - mladí vysokoškoláci. Člověk by si řekl, že vymře ta stará generace soudruhů a nahradí je normální svobodomyslná, ale opět se ukazuje, že kdo se nepoučí z historie, je odsouzenej k tomu, aby se opakovala. Nakonec můžeme bejt rádi za ty starší, co to držej nad vodou (nemyslim komouše). Stačí se podívat na UK a fotky pro a proti EU.

Neskutečný je, že kdyby mi někdo ukázal 50 fotek sluníčkářů a 50 fotek normálních lidí, tak se nespletu ani jednou. Ty lidi jsou prostě poznat na kilometr, to jejich páchání dobra se snad podepisuje i do vzhledu.
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 6. 2016 21:59

-1

kokote
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 17. 6. 2016 22:31

Jasný. A něco k věci?
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 17. 6. 2016 22:52

MELLO píše:-1

kokote

+1
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 18. 6. 2016 01:20

Já vás nechápu, to jste taky ze stáda těch ovcí, co viděj ve Svobodnejch, UKIP (Nigel Farage), AfD apod. nácky a extrémisty? To mi hlava nebere. :roll:
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 6. 2016 22:53

Kokoti a ty si v čele
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PiratSilnic 21. 6. 2016 21:57

MELLO píše:-1

kokote


ale ale... bohužel v zasade ma pravdu weeper... dnesni, jako rakovina, rozrustajici se dobroser.rsvi, falesnej humanismus, vynucene multikutli nikym nevolenyma bolsevikama a neomarxistickejma komousema v EU (Barosso, Junker, Mogherini, Shulz.... u nas Dinstbier, Sabatova, Palata, Manert atd....) nas vede do neskutecnyho pruseru... ty se toho mozna nedozijes, ale moje generace asi bude valcit o vlastní preziti ve vlastní zemi... diky zaprodancum a jidasum jako Sobotka apod...
PiratSilnic
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 24. 6. 2016 14:29

Tak Great Britain je z toho ven do dvou let. Uvidíme, kdo bude další, konečně se jim to po letech začíná bortit. Francie, Nizozemsko, je jenom otázkou, kdo bude další. To bylo keců, že nastane pomalu konec světa a kdesi cosi. Krátkodobě spadne libra a různý indexy, protože uměle vytvořenej humbuk, ale dlouhodobě je VB blíž k lepšim zítřkům.
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 24. 6. 2016 14:32

Tohle je politicky koutek?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 24. 6. 2016 14:37

koukám, že tu voliči ČSSD mínusovali weepera
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 24. 6. 2016 16:04

To myslíš mě?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků