Pokuta - jak se odvolat?

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 21. 4. 2015 13:05

hlavně že se to spěchání vyplácí když v 90% spěchání skončíš u bankomatu :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 21. 4. 2015 13:31

:D

Moucha natoč pokračování kaše :D
anonym

Odeslat příspěvekod mlaskac 21. 4. 2015 15:54

jestě horší je když jste svině a využijete práva udělat z cajta pitomce. mě by taky práci vyhodili kdybych nedělal věci pořádně - chci to i od cajtů. resp až bude padat kosa na kámen spravedlivě všem začnu se nad poctivostí zamýšlet.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 21. 4. 2015 16:13

4x110mm píše:se nedelej, bejt to zastavka, tak to tam taky posles :mrgreen:

to urcite ne :)

-- 21. 4. 2015 17:14 --

mlaskac píše:jestě horší je když jste svině a využijete práva udělat z cajta pitomce. mě by taky práci vyhodili kdybych nedělal věci pořádně - chci to i od cajtů. resp až bude padat kosa na kámen spravedlivě všem začnu se nad poctivostí zamýšlet.

takze nikdy :D
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 21. 4. 2015 21:21

Kurt Heimreich píše:Vsechno ma sve hranice...

... a ty určuješ ty?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 21. 4. 2015 22:29

guru jára píše:Jo jo, je to zakon akce a reakce. Je treba chapat, ze zavedeni obecne odpovednosti provozovatele bylo jen reakci na nadmerne zneuzivani institutu osoby blizke.

Myslíš "zneužívání" základního práva na odmítnutí výpovědi proti sobě nebo osobám blízkým? Aha, takže je v pořádku práskat na sebe a tvé blízké? Prober se, tohle bylo zneužívání v dobách totality. :roll:

-- 21. 4. 2015 23:30 --

Kurt Heimreich píše:Nikomu nic zlyho nepreju, takze jen drzim palce, aby to priste ve 180 na okresce byl zase kanec a ne dite vybehly ze krovi...

Ano. Nebo meteorit z vesmíru. Pokud vyběhne v noci dítě přímo před kola, tak je asi chyba někde jinde, že ano? Jsou věci, který se stávaj a jsou věci, který jsou pouze science fiction v hlavách represistů.
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guru jára 22. 4. 2015 00:23

Dítě v noci v lese pod kola, to je hned. ;-)
Obrázek
guru jára
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 22. 4. 2015 00:25

GeneHawkins píše:
Kurt Heimreich píše:Vsechno ma sve hranice...

... a ty určuješ ty?

Ne, tvoje stara.

-- 22 dub 2015, 01:29 --

Weeper: Kdysi davno mi nekde na Vysocine vybehly za vjezdem do obce ze krovi do cesty tri cikanata, jel jsem rozumne a natesno dobrzdil. Z tebe by v teze situaci s tvym jezdenim podle rozumu dvojnasobky limitu byl vrah a sel bys brucet ;-) A vubec nepochybuju o tom, ze ani pak by sis svoji chybu nepripustil.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 22. 4. 2015 01:23

Weeper píše:
guru jára píše:Jo jo, je to zakon akce a reakce. Je treba chapat, ze zavedeni obecne odpovednosti provozovatele bylo jen reakci na nadmerne zneuzivani institutu osoby blizke.

Myslíš "zneužívání" základního práva na odmítnutí výpovědi proti sobě nebo osobám blízkým? Aha, takže je v pořádku práskat na sebe a tvé blízké? Prober se, tohle bylo zneužívání v dobách totality. :roll:

-- 21. 4. 2015 23:30 --

Kurt Heimreich píše:Nikomu nic zlyho nepreju, takze jen drzim palce, aby to priste ve 180 na okresce byl zase kanec a ne dite vybehly ze krovi...

Ano. Nebo meteorit z vesmíru. Pokud vyběhne v noci dítě přímo před kola, tak je asi chyba někde jinde, že ano? Jsou věci, který se stávaj a jsou věci, který jsou pouze science fiction v hlavách represistů.

hele proc zarputile ignorujes fakt ze ty omezeni jsou tam prave z toho duvodu aby situace kdy lidi udelaji chybu - protoze chybovat je lidske - byly jeste jakz takz resitelne?

Na jednu stranu miris k netoleranci vuci lidem co proste delaji chyby nebo jsou zpomaleni stari a co ja vim co - jako treba to dite co nekde vbehne na silnici kde to ani ty necekas nebo dedek co ti neda prednost a vjede ti tam traktorem z lesa pze to spatne odhadl - a na druhou stranu to co delas na silnici delas vedome a jeste se branis jak to jde. Jasne, pravo se branit ti nikdo nebere, nicmene ja se spis divam na to co te k tomu vede. Pises o totalite a zakladnich pravech nicmene jedine co chces je beztrestne prasit a presvedcovat se ze se nic nestane. ono muze a nemusi.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4x110mm 22. 4. 2015 08:44

Já chci taky beztrestně prasit 8-D
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 22. 4. 2015 09:07

4x110mm píše:Já chci taky beztrestně prasit 8-D

Dyť ty seš pumpičkář, ne? Tam se to rozumí samo sebou...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 22. 4. 2015 12:10

Jedna věc je, že jízda přes limit a nepřiměřená rychlost není to samý, protože můžeš jet klidně v limitu a nepřiměřeně (jízda na sněhu, ledu), ale taky můžeš jet přes limit, ale stále to bude přiměřené, tedy nebudeš nebezpečný, nebo mi někdo chce namluvit, že po přejetí hranic s Německem se z normálního řidiče stává pirát, co by zasloužil pověsit za koule?

A co se týká přestupků. U nás by vám měli porušení zákona nějak dokázat a vzhledem k tomu, že pokud se řidič sám nenaprášil tj. nepodal vysvětlení, ouřada utřel. Takže bylo potřeba tu presumpci neviny nějak znásilnit. Teď se to řeší tak, že za porušení zákona odpovídá provozovatel. Tohle znásilňování presumce neviny je vidět i jinde. V televizi proběhlo něco o majetkových přiznáních či co a zase tam bylo, že bude muset vlastník dokázat, kde na to vzal. Státní aparát si chce ulehčit práci. Podle mě, když si někdo myslí, že jste něco porušil, ať to dokáže.

Mě se policie zatím naštěstí vyhýbá. Za poslední 2 roky mě PČR zastavila jenom jednou a kromě dokladů nic nechtěli. Ale rozhodně se nebudu cítit blbě, když se budu hájit, co mi bude náš právní řád dovolovat.
paty07
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 22. 4. 2015 12:42

Tak.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 22. 4. 2015 12:54

paty07 - samozrejme, mas pravo se branit. ma otazka zni - budes se branit co ti pravni rad dovoli i kdyz vis ze si jel neprimerene?
pochopil bych kdyby ses s cistym svedomim branil v pripadech kdys nic neporusil. taky bych to dokazal chapat v pripadech kdy nekoho odfotil automaticky radar treba tech 59 na 50 v noci na prazdne silnici. nebo kdyz dotycny jednoduse nema penize - holt nejake male prekroceni se muze stat kazdemu...nicmene delat pruser za pruserem a pak se k tomu postavit stylem "vsak mi to dokazte" a zaroven delat vsecky mozne obstrukce, je pristup, ktery vyvolava presne tu odezvu statu, na kterou si lidi ted stezuji - automatizovane radary a podobne.

holt si vetsina lidi zjednodusuje nebo sprijemnuje zivot ruznymi druhy vetsich nebo mensich "ojebu" vuci zakonu, moralce...tak podobne charaktery se diky svym prirozenym schopnostem byt "vychcany" dostali na vedouci mista v ruznych organizacich, a pak to tady vypada presne tak jak to vypada. ojeby se lataji dalsima ojebama.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 22. 4. 2015 13:02

Hyza píše:paty07 - samozrejme, mas pravo se branit. ma otazka zni - budes se branit co ti pravni rad dovoli i kdyz vis ze si jel neprimerene?
pochopil bych kdyby ses s cistym svedomim branil v pripadech kdys nic neporusil. taky bych to dokazal chapat v pripadech kdy nekoho odfotil automaticky radar treba tech 59 na 50 v noci na prazdne silnici. nebo kdyz dotycny jednoduse nema penize - holt nejake male prekroceni se muze stat kazdemu...nicmene delat pruser za pruserem a pak se k tomu postavit stylem "vsak mi to dokazte" a zaroven delat vsecky mozne obstrukce, je pristup, ktery vyvolava presne tu odezvu statu, na kterou si lidi ted stezuji - automatizovane radary a podobne.

holt si vetsina lidi zjednodusuje nebo sprijemnuje zivot ruznymi druhy vetsich nebo mensich "ojebu" vuci zakonu, moralce...tak podobne charaktery se diky svym prirozenym schopnostem byt "vychcany" dostali na vedouci mista v ruznych organizacich, a pak to tady vypada presne tak jak to vypada. ojeby se lataji dalsima ojebama.

Se stejnou logikou předpokládám, že když se dopustíš porušení zákona, obratem se jdeš nahlásit a požádat o spravedlivý trest.
Přece bys nepovažoval za morálně přípustné strpět trest jen tehdy, když tě někdo při porušení načapá!
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků