co se dnes deje na D1

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 9. 2013 18:10

Presne tak
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 10. 9. 2013 19:16

dnes honily bileho 7ckoveho bavoraka pres 60km a dohnali. on teda nujizdj tak dlouho jim to trvalo
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 9. 2013 19:31

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 9. 2013 19:47

mlaskac píše:
JardaB píše:Tak staci, kdyz vsechny vyfoteji a pak to rozeslou, ne? Prijem jako krava.



seženou si vschny jako ovecky dojedou prvniho a stahnou si to

háááájzlové :D

-- 10. 9. 2013 20:48 --

mlaskac píše:dnes honily bileho 7ckoveho bavoraka pres 60km a dohnali. on teda nujizdj tak dlouho jim to trvalo

to jim jestřábi zas tak dobře nejedou :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 9. 2013 20:17

Vsak co taky cekat od 300k
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 10. 9. 2013 20:22

mlaskac píše:meri vyhradne v zuzeni tj meri 80tku dnes dvakrat laser dve octy cervena a modra pak felicie svetle modra a jestrabi rano jsem na tokukal jak uk a odpoledne do velkeho mezirici a zase vsihchi v pohotovosti. to se probudili dost pozde

Škoda, já je ještě tu 80 na D1 v omezeních měřit neviděl. Vždycky jsem si řikal, kolik by bylo pirátů, běžně se setkávám s tim, že tam lidi max sundaj nohu z plynu, někdy ani to ne. To bude kasírka, nechápu, že je to nenapadlo dřív nebo snad, že jsem na ně neměl štěstí?

Trošku mě pobavila jedna ženská s reportem pro ČRo1 - jedu na D1 v omezeních kvůli přestavbě a nechápu jak je možný, že když jedu svých tachometrových 90 v pravém pruhu, tak mě ještě někdo předjíždí, když je tu povolených 80. :-D
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 10. 9. 2013 20:28

D1 už rozšířili o další pruhy s travnatým povrchem :D
http://www.novinky.cz/krimi/312978-ridi ... louce.html
Povšimněte si jak "nebezpečně" přejíždějí na travnatý povrch. Na takovou díru je i SUV málo :D
paty07
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 9. 2013 20:34

tak jako Scout je terénní vůz, ten to projede bez problémů :D
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 9. 2013 20:55

paty07 píše:D1 už rozšířili o další pruhy s travnatým povrchem :D
http://www.novinky.cz/krimi/312978-ridi ... louce.html
Povšimněte si jak "nebezpečně" přejíždějí na travnatý povrch. Na takovou díru je i SUV málo :D

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 10. 9. 2013 21:08

MELLO píše:Vsak co taky cekat od 300k



snad jde o provoz ne o rychlost. vcera se mi stalo ze mi na ferovku najela ze stavby (tj ze stredune od kraje) v kile cervena thalia - bez blinkru bez majaku ja 3t s vozejkem sem melco delat abych si vsimnul co se deje vubec jsem neregistroval co chce udelat proste stoji auto a najednou sup kolmu mezi kuzelama primo do jizdni drahy

-- 10. 9. 2013 22:09 --

Weeper píše:
mlaskac píše:meri vyhradne v zuzeni tj meri 80tku dnes dvakrat laser dve octy cervena a modra pak felicie svetle modra a jestrabi rano jsem na tokukal jak uk a odpoledne do velkeho mezirici a zase vsihchi v pohotovosti. to se probudili dost pozde

Škoda, já je ještě tu 80 na D1 v omezeních měřit neviděl. Vždycky jsem si řikal, kolik by bylo pirátů, běžně se setkávám s tim, že tam lidi max sundaj nohu z plynu, někdy ani to ne. To bude kasírka, nechápu, že je to nenapadlo dřív nebo snad, že jsem na ně neměl štěstí?

Trošku mě pobavila jedna ženská s reportem pro ČRo1 - jedu na D1 v omezeních kvůli přestavbě a nechápu jak je možný, že když jedu svých tachometrových 90 v pravém pruhu, tak mě ještě někdo předjíždí, když je tu povolených 80. :-D


vsak to pisu jel jsem to uz od uzaverky cca 40x tam a zpet a dnes bac meri na 5+ mistech soucasne
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 9. 2013 22:23

Tak to by me vykostili, pac tam nedodrzuju
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weeper 11. 9. 2013 12:23

Tak to popravdě řečeno nechápu. Omezení je místo, kde policista naměří překročení s větší pravděpodobností. A protože penězovod, tak bych předpokládal, že tam budou častěji.

Třeba v SR, a to ty MELLO asi víš nejlíp, je to v těch omezeních vážně masakr. Nedávno jsem potkal laser, omezení na 100 a řada změřených. Tam to ale neni za body ani řidičák.
BMW M3 F80 317kW (431k) - a život dává opět smysl
S4 B8, 3.0TFSI quattro 245kW (333k) - odpočívej v pokoji


"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
Weeper
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 11. 9. 2013 12:35

JardaB píše:Tak staci, kdyz vsechny vyfoteji a pak to rozeslou, ne? Prijem jako krava.

Nestačí. "Osoba blízká".
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 11. 9. 2013 13:08

Weeper píše:Třeba v SR, a to ty MELLO asi víš nejlíp, je to v těch omezeních vážně masakr. Nedávno jsem potkal laser, omezení na 100 a řada změřených. Tam to ale neni za body ani řidičák.

co sem tak vysledoval tak oni si to tam daji policajti aby se jim lepe merilo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireXIV 11. 9. 2013 13:12

A to je takovej problém v tom omezení zpomalit?
spitfireXIV
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků