WAZE

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 13. 10. 2017 09:33

já můžu furt, jsem level 3 editor, tím je to nějak odstupňované 1-5 levelů
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 13. 10. 2017 09:35

Kde zjistím svůj level? Já už původní registraci starou jako metuzalem nemám, mám relativně novou, tak možná proto.

-- 13. 10. 2017 10:41 --

Už to vidím, level 1. Někde je vypsané, co na kterém levelu lze editovat?

-- 13. 10. 2017 10:42 --

This segment is locked. You need to be a level 2 editor to edit this segment.

Tak do třetice, jak se postupuje na vyšší level?
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 13. 10. 2017 10:28

GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 19. 11. 2017 02:38

Moucha píše:já už bez toho nejedu ani do města :D

Na okruhu u nemocnice to stejně bude stát a jejich klasické schovky jsou ve městě známy. :mrgreen:
paty07
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lexx 29. 8. 2018 07:44

Tak teď mě teda navi Waze opakovaně zklamala kdesi u Opavy. Minulý pátek večer chtěla vést zcela nesmyslně mimo hlavní cestu, ale neviděl jsem žádnou kolonu, tak jsem pokračoval, že to risknu. Po přepočítání se trasa zkrátila o 16 km (84 -> 68) a čas o 15 min., takže navi musela vědět, že po hlavní je to kratší a rychlejší. Nechápu... Něco podobného se mi stalo o týden dřív u Bruntálu, ale protože to tam neznám, tak jsem jel tou delší trasou podle Waze.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 8. 2018 07:48

Taky se mi to děje
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 8. 2018 07:53

Mám podezření, že se mi to stalo cestou z kachle. Ale aspoň jsem glajdra mohl svézt horší a delší cestou :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koleckobetonucimalty 29. 8. 2018 08:08

Asi to někdo sabotuje.
Koleckobetonucimalty
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 29. 8. 2018 08:19

Lexx píše:Tak teď mě teda navi Waze opakovaně zklamala kdesi u Opavy. Minulý pátek večer chtěla vést zcela nesmyslně mimo hlavní cestu, ale neviděl jsem žádnou kolonu, tak jsem pokračoval, že to risknu. Po přepočítání se trasa zkrátila o 16 km (84 -> 68) a čas o 15 min., takže navi musela vědět, že po hlavní je to kratší a rychlejší. Nechápu... Něco podobného se mi stalo o týden dřív u Bruntálu, ale protože to tam neznám, tak jsem jel tou delší trasou podle Waze.


na mě to google maps taky zkoušely, asi si chtějí připadat důležité nebo nevim...
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lexx 29. 8. 2018 08:23

Docela zajímavý článek dneska na idnes:
https://auto.idnes.cz/waze-google-dynam ... tomoto_fdv

Martin Hájek také upozorňuje na to, že velké procento kolon, které mapy Google a dynamické navigace hlásí, vůbec nejsou. „Algoritmus si neumí poradit s pěšími zónami, místy, kde se pohybuje více chodců, cyklisty a autobusy,“ vysvětluje. A všímá si, že dynamické navigace občas navrhují alternativní trasu, i když samy hlásí nulovou úsporu času. „Je to jen psychologie, ta navigace pak vypadá chytře a akčně,“ komentuje.


Waze už tím přepočítáváním tras za každou cenu přechytračuje sám sebe... :hm
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 29. 8. 2018 08:44

v tom clanku je dulezitejsi informace a to, ze by chteli po googlu a waze, aby neposilali auta, kam "ty nahore' nechteji. Ze je problem v kvalite hlavnich tras, tam jaksi zapomneli zminit.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 29. 8. 2018 10:10

Z Kachle mě to vedlo na Jihlavu a pak Čáslav, což je pro mě nesmysl
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 8. 2018 10:59

Nemáte se spoléhat na tyhle el. *****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jurajec 29. 8. 2018 11:03

Kdyz mi to za mesic jizd usetri hodinu az dve postavani v kolonach tak je to paradni vec pro lidi co nemaji casu na rozdavani.

Samozrejme nesmi se vypinat mozkovy mysleni, aby nahodou napr. http://www.autojournal.cz/nehoda-na-vla ... t-mazdy-3/

"Pán totiž nebyl z Prahy a pozorně sledoval navigaci, která samozřejmě označí celou silnici a nejen jeden pruh. Navigace údajně hlásila “odbočit vlevo”, ale proč tak pán učinil ještě před zatáčkou mi není jasné. Oba směry dělila (kromě odbočky na vedlejší silnici za mostem směrem z Pankráckého náměstí) plná čára "
jurajec
Štamgast

Odeslat příspěvekod yndezit 29. 8. 2018 13:52

Tak někde psali, že waze občas někoho pošle jinou trasou odkud nemá data, aby zjistila aktuální průjezdnost.
Prostě uživatelé waze jsou jak ti panďuláci z Lemmings :-)
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků