Co s brzdiči levých pruhů?

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 8. 11. 2016 16:48

+1
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 8. 11. 2016 16:53

Pak jsou ještě tací, co uhnou a začnou zrychlovat a vyzývat toho vzadu, ať ukáže, co umí. Nic proti tomu, pokud by své nové tempo udrželi a zmizeli kdesi v dáli. Opak ale bývá pravdou.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 8. 11. 2016 17:01

Na takový jsem nikdy nenarazil. Ovšem když mě někdo zavírá, řadim, odjíždim.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomanr 8. 11. 2016 17:06

D1.8T píše:
tomanr píše:
Lexx píše:Pak je ale spousta řidičů, kteří sice vidí 500m mezeru v pravém, ale z nějakého důvodu neuhnou.

Ked ty pojdes tacho 160 tak sa zaradujes do 500m medzi 2 kamionmi co idu 90?

Aj ked pojdem 140 tacho tak tych 500m prejdem za par sekund a potom musim brzdit zo 140 na 90 pokial lavy pruh za tym autom kt. som uvolnil cestu nie je prazdy.

Tak ty seš dobře mimo.


Este raz si moj prispevok v klude precitaj, premysli a potom reaguj;)
Pretoze hovorime presne o tom istom...
tomanr
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 11. 2016 17:09

Pierr3 píše:Pak jsou ještě tací, co uhnou a začnou zrychlovat a vyzývat toho vzadu, ať ukáže, co umí. Nic proti tomu, pokud by své nové tempo udrželi a zmizeli kdesi v dáli. Opak ale bývá pravdou.

jop, ale v posledních letech už to vídám méně často
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D1.8T 8. 11. 2016 17:09

Nemyslím si, rozhodně jsem nezačal post idiotskou otázkou.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 8. 11. 2016 17:45

Arnie J píše:
Pierr3 píše:Pak jsou ještě tací, co uhnou a začnou zrychlovat a vyzývat toho vzadu, ať ukáže, co umí. Nic proti tomu, pokud by své nové tempo udrželi a zmizeli kdesi v dáli. Opak ale bývá pravdou.

jop, ale v posledních letech už to vídám méně často

Já to zažil včera. Nejdřív jede klobouk 135 tacho, bliknu na něj a najednou to rozhoupal až ke 180 tacho. Asi si myslel, že mi to nandá v OI 1.9, spletl se.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 8. 11. 2016 17:51

na dojazd by ta dal :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 11. 2016 18:18

GrandeurV6 píše:Vysvětlí mi už teda někdo z těch obhajovačů proč lidi zůstávají v levým když já je krásně tím pravým podjedu aniž bych kohokoliv omezil?


Ono je taky otázka, jak v tvojem podání vypadá ono "podjedu, aniž bych kohokoliv omezil" :D

Ale obecně to bývá z tohoto důvodu:
D1.8T píše:...stejný množství idiotů, kteří toho co jim uhnul poserou a zavřou ho ke kamionu.


On totiž skoro nikdo po uhnutí nedá plný (na rozdíl od podjíždění), aby co nejrychleji předjel. A největší idioti si nahodí tempomat na své původní tempo, kterým dotyčného dohnali (často to bývá tak +2 km/h oproti němu) a myslí si, že pohoda.

-- 8. 11. 2016 18:19 --

Major Kure píše:si myslim, ze horsi je omezeni/nenechani odstup tomu v pravem, pred ktereho se seres a ktery to neceka.. .nezli ze musi zpomalit ten v levem, ktery o tobe vi dlouho dopredu


+1
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 8. 11. 2016 18:27

Nissan350Z píše:
Arnie J píše:
Pierr3 píše:Pak jsou ještě tací, co uhnou a začnou zrychlovat a vyzývat toho vzadu, ať ukáže, co umí. Nic proti tomu, pokud by své nové tempo udrželi a zmizeli kdesi v dáli. Opak ale bývá pravdou.

jop, ale v posledních letech už to vídám méně často

Já to zažil včera. Nejdřív jede klobouk 135 tacho, bliknu na něj a najednou to rozhoupal až ke 180 tacho. Asi si myslel, že mi to nandá v OI 1.9, spletl se.

Třeba sázel na to, že ti v krabici brzo dojde benzín :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 8. 11. 2016 18:57

Taky s oblibou jezdí do levého s předstihem, aby asi náhodou o něco nepřišli. Dneska jsem je min. 5x musel vracet zpátky, ale musím je pochválit, že šli celkem ochotně :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dismissing 8. 11. 2016 19:24

Aikon, D18T: ano, to co popisujete by bylo hezké, ale to by vyžadovalo zkušené řidiče s dobrým odhadem, kteří navíc chtějí při řízení myslet nad rámec nutného. Vsadím se, že většině řidičů chybí minimálně jedna vlastnost. Proto je v běžném provozu zdaleka nejefektivnější, pokud jedou všechny vozidla stejnou rychlostí(s vynecháním extrémů), tím víc, čím je hustější provoz. Nakonec v cíli není velký časový rozdíl mezi těmi rychlejšími a pomalejšími. V Británii to funguje velmi dobře, v podstatě tam nefunguje segregace na silné, slabé, rychlé, pomalé. Všichni jedou v klidu za bábou v nějakém prdítku 50mph, žádné divoké předjíždění jako u nás.
dismissing
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 8. 11. 2016 19:33

V ČR je holt hromada blbečků, kteří se snaží vychovávat. Limit je to 130, já jedu 135, polib si *****.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2016 19:34

Od doby co jsem si stahl do Fluenceho songy Franty a Honzy Nedvedu sem jeste neopustil pravy pruh a nevadi mi **** se 30 km devadesatkou za kamionem... takze o jednoho levoproudare mene.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 11. 2016 19:40

kdybys aspoň přiznal, že nemáš na benzín
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků