Co s brzdiči levých pruhů?

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 8. 11. 2016 19:46

+1
Prvně že prej alib agil a teď tohle, to ti fakt nevěříme
anonym

Odeslat příspěvekod aikoN 8. 11. 2016 19:57

dismissing píše:Aikon, D18T: ano, to co popisujete by bylo hezké, ale to by vyžadovalo zkušené řidiče s dobrým odhadem, kteří navíc chtějí při řízení myslet nad rámec nutného. Vsadím se, že většině řidičů chybí minimálně jedna vlastnost. Proto je v běžném provozu zdaleka nejefektivnější, pokud jedou všechny vozidla stejnou rychlostí(s vynecháním extrémů), tím víc, čím je hustější provoz. Nakonec v cíli není velký časový rozdíl mezi těmi rychlejšími a pomalejšími. V Británii to funguje velmi dobře, v podstatě tam nefunguje segregace na silné, slabé, rychlé, pomalé. Všichni jedou v klidu za bábou v nějakém prdítku 50mph, žádné divoké předjíždění jako u nás.


Zkusil jsi někdy jet ve skupince aut, které mají minimální rychlostní rozdíly? To je na zabití. Neustále zrychlování, zpomalování, nervozita, furt si hlídat toho před sebou, protože lidé nejsou schopní udržet konstantní rychlost. Z toho by mě brzo jeblo. Já musím jet buď pomaleji nebo rychleji, než zbytek provozu.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 8. 11. 2016 20:06

goes píše:Od doby co jsem si stahl do Fluenceho songy Franty a Honzy Nedvedu sem jeste neopustil pravy pruh a nevadi mi **** se 30 km devadesatkou za kamionem... takze o jednoho levoproudare mene.

Příští rok kupuje Teslu, tak už trénuje :D
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 8. 11. 2016 20:13

aikoN píše:
dismissing píše:Aikon, D18T: ano, to co popisujete by bylo hezké, ale to by vyžadovalo zkušené řidiče s dobrým odhadem, kteří navíc chtějí při řízení myslet nad rámec nutného. Vsadím se, že většině řidičů chybí minimálně jedna vlastnost. Proto je v běžném provozu zdaleka nejefektivnější, pokud jedou všechny vozidla stejnou rychlostí(s vynecháním extrémů), tím víc, čím je hustější provoz. Nakonec v cíli není velký časový rozdíl mezi těmi rychlejšími a pomalejšími. V Británii to funguje velmi dobře, v podstatě tam nefunguje segregace na silné, slabé, rychlé, pomalé. Všichni jedou v klidu za bábou v nějakém prdítku 50mph, žádné divoké předjíždění jako u nás.


Zkusil jsi někdy jet ve skupince aut, které mají minimální rychlostní rozdíly? To je na zabití. Neustále zrychlování, zpomalování, nervozita, furt si hlídat toho před sebou, protože lidé nejsou schopní udržet konstantní rychlost. Z toho by mě brzo jeblo. Já musím jet buď pomaleji nebo rychleji, než zbytek provozu.

Zkrátka je nejlepší, když za sebou pojede štrůdl aut 130-135, protože tak je to nejbezpečnější a nejlepší. A Vy hejlové, kteří chcete jet rychleji si polibte *****, nemáte na to nárok!
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 8. 11. 2016 20:23

Přesně tak. Piráty je potřeba vychovávat.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 11. 2016 20:32

A není je lepší rovnou střílet?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 11. 2016 21:07

*****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 8. 11. 2016 21:24

to je tezka volba
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2016 21:35

Pierr3 píše:
goes píše:Od doby co jsem si stahl do Fluenceho songy Franty a Honzy Nedvedu sem jeste neopustil pravy pruh a nevadi mi **** se 30 km devadesatkou za kamionem... takze o jednoho levoproudare mene.

Příští rok kupuje Teslu, tak už trénuje :D


Jelikoz je kde nabijet a fletovka na teslu je zajimava tak jako uprimne se tomu ne zvela branim :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Pierr3 8. 11. 2016 22:11

Dyť to píšu :D
Kdybych byl ve vatě, tak si Teslu klidně koupím.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 11. 2016 22:20

Kdybych byl ve vate nesedim ted v minus dvou venku na zidli a nehulim v takove kose sle sedim na bahamach a mam to u riti
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 11. 2016 22:22

Kdybys goesi nemllel sračky aspoň.....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 8. 11. 2016 22:29

goes píše:Kdybych byl ve vate nesedim ted v minus dvou venku na zidli a nehulim v takove kose sle sedim na bahamach a mam to u riti

Tak jsou různé úrovně...
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 11. 2016 22:29

THE MELLO
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 8. 11. 2016 22:32

To je ta nejvyšší meta.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků