Co s brzdiči levých pruhů?

Typická místa blízkých setkání s policejními hlídkami v Česku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 27. 10. 2016 22:17

Spíš je to tvůj alibismus. Já se zařadím zpět doleva prakticky vždy.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarelHa 28. 10. 2016 08:58

Není, to je prostě realita. Tady každý nadává na brzdiče v levým, ale aby jim po uhnutí umožnil opět přejet do levého, to už nikoho nenapadne. A zůstat v pravým, dojet kamion jedoucí 70, to už nevyleze dalších 20 minut...
KarelHa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 28. 10. 2016 09:36

Hmm takže já jedoucí v levém cca 140 mám umožnit, aby se přede mě zařadil někdo, kdo pojede 130? Tedy me bude brzdit? To dává logiku.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 28. 10. 2016 11:47

je to o tom, co češi skoro neumějí; disciplinovaná, ohleduplná jízda. Kdyby všichni jeli (až na kamiony a dodávky atd.)) +/- 130, jako je tomu např. v Německu atd., potíž se zařazením by nebyl; disciplinovanost a tim i plynulost provozu je tristní, protože český řidič je blbý řidič. vraků co se táhnou devadesátkou ale musí předjíždět je mraky a do toho závodníci co jedou na hraně možností svých i auta. ... Stačí si stoupnout třeba k zůžení a dívat se, jak praktikují pravidlo zipu nebo kolik % aut překročilo povolenou rychlost v zúžení. Pak stačí jeden kkt a dálnice je ucpaná na mnoho hodin,. což se denně děje. A pak ti tady takový kkti píšou něco o tom že oni vědí co dělají a je to bezpečné a tim pádem mohou jezdit rychle ...
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 28. 10. 2016 12:07

rychle, rychle, rychle :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 28. 10. 2016 13:47

Dr. 120L píše:Kdyby všichni jeli (až na kamiony a dodávky atd.)) +/- 130, jako je tomu např. v Německu atd.

Už zase?
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 28. 10. 2016 14:10

Mě vždycky někdo dojme s tím Německem. Jezdí se tam pěkně chujovo, nikdo neuhýbá, když čekám na uhnutí, naprosto běžně podjíždějí zprava apod. Je to národ ignorantů a nabubřenců.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 28. 10. 2016 15:48

A já myslel že je to českou značkou že nepouštějí, že přece nepustí před sebe ceskej povl
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 28. 10. 2016 16:16

Marek Zrak píše:Mě vždycky někdo dojme s tím Německem. Jezdí se tam pěkně chujovo, nikdo neuhýbá, když čekám na uhnutí, naprosto běžně podjíždějí zprava apod. Je to národ ignorantů a nabubřenců.


V Německu nejezdí jen Němci. Možná to chování, které popisuješ lze připsat na vrub Polákům ;-)
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 28. 10. 2016 16:22

A Turkům, Rusům, Bulharům, komu ještě? Němci jsou kokoti.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod agathodaimon 28. 10. 2016 16:32

Marek Zrak píše:Mě vždycky někdo dojme s tím Německem. Jezdí se tam pěkně chujovo, nikdo neuhýbá, když čekám na uhnutí, naprosto běžně podjíždějí zprava apod. Je to národ ignorantů a nabubřenců.


Ono se tam tam neuhýbá protože, tam auta často stojí v kolonách :D
kolik piv vypiješ tolikrát jsi člověkem.
Die With Beer In My Hand
agathodaimon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 28. 10. 2016 22:20

Marek Zrak píše:A Turkům, Rusům, Bulharům, komu ještě? Němci jsou kokoti.

Přesně tak, jak vidím DE značku tak na 90% jede jak namyšlenej ignorant
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 28. 10. 2016 23:34

Dr. 120L píše:Kdyby všichni jeli (až na kamiony a dodávky atd.)) +/- 130


Já mám teda raději, když na dálnici jedu buď o kousek rychleji nebo o něco pomaleji, než ostatní auta. Úplně nejhorší je, když potkám někoho, kdo jede + - stejně rychle jako já - musím na něj dlouho dávat pozor a přidává to do nervozity. Třešničkou na dortu pak ještě je, když dotyčný neumí držet rychlost a furt mírně zrychluje a zpomaluje. Nejlepší je, když buď já nebo on předjede a zmizí a je zase klid. Proto u takových vždycky na chvíli přidám a udělám si od něj pár set metrů odstup.

Kdyby všichni jezdili takto + - stejně, tak bychom se z toho zbláznili a z provozu by se stal nervózní chumel neustále mírně brzdících a zrychlujících aut, protože nikdy nejde s druhým přesně srovnat rychlost. Výsledkem by bylo, že bychom mohli zahodit tempomaty, protože by prostě nešlo jet delší dobu konstantní rychlostí.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 29. 10. 2016 08:51

A co adaptivní tempomaty?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 29. 10. 2016 09:39

No jo vlastně, na ten jsem zapomněl. Ještě jsem snad neviděl auto, co by ho nemělo :-)
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků