Nebezpečná místa - Olomoucký kraj

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pjanda 30. 3. 2006 08:48

Nebezpečná místa v Olomouckém kraji
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 30. 3. 2006 19:01

Velmi nebezpecne je misto na ceste z Prostejova do Kojetina, za horizontem v podstate kvuli vytlukum prestava existovat cca 20m silnice. Jsem zvykly na ledacos, ale tohle jsem jeste nezazil. Presna lokalizace viz http://www.mapy.cz, do pole hledat vlozte:
Loc:49° 23' 49.42" N, 17° 14' 3.15" E
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod tark 30. 3. 2006 19:31

nerikam ze nebezpecne, nicmene kdyz se jede od prostejova, tak kousek pred dubem... je tam dobra cesta, ale pak to prejde na uzsi, hrbolatou a potom je hnusna krizovatka, i kdyz jsem na hlavni je lepsi se podivat jestli neco nejede

opraveno
Naposledy upravil tark dne 20. 11. 2006 20:29, celkově upraveno 1
tark
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 30. 3. 2006 21:25

Nebezpecny usek je silnice I. tridy c. 55 z Prerova smer Hulin, Kromeriz. Cesta je velmi rozbita a navic priserne uzka, takze se deram nelze vyhnout a musi se projizdet kyvadlove.

video: http://mobilforum.mobilmania.cz/moderat ... esta03.avi
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Kaja2 31. 3. 2006 08:36

2 p0etrik: Vidim, ze Prostejovsko je popularni, ani me to netesi:o/ Ale pokud chce nekdo lahudku, tak fajne silnice je v obci jmenem Slatinice-Lipy. Ta cesta tam snad nikdy nebyla v poradku a po letosni zime uz se tomu neda silnice vubec rikat. Je tam naprosto nemozny deram se vyhnout. A jsou dost hluboky. Mozna je to uz opraveny, nevim, uz jsem tam mesic nebyl. Vypada to tam jako po valce.
Kaja2
Nováček

Odeslat příspěvekod Reiner 15. 8. 2006 06:51

Mě se všeobecně zdá, že čím dál na východ republiky, tím hůře ;) Ale ta cesta z Přerova na Hulín a Kroměříž je vážně nebezpečná !! Pozor.
Reiner
Nováček

Odeslat příspěvekod Flavio 24. 11. 2006 22:59

1) Ona úzká, rozbitá silnice před Horní Moštěnicí ve směru od Břestu je již spravená. Má nádherný, hladký, fungl nový povrch.

2) Od konce srpna je již otevřen nový, široký obchvat Horní Moštěnice v délce 5km.
Flavio
Nováček

Odeslat příspěvekod Reiner 30. 10. 2008 08:00

Poměrně špatné místo je za obcí Oprostovice, směrem na Lipník nad Bečvou. Za obcí je pravotočivá zatáčka. Před ní je rovná cesta, navíc z kopce, a pak následuje tato zákruta. Je neoznačená!! Kdo to tam nezná, opatrně. Poměrně často se tam bourá 8-S :eh
Reiner
Nováček

Odeslat příspěvekod Dix_ 30. 10. 2008 08:18

p0etrik píše:Velmi nebezpecne je misto na ceste z Prostejova do Kojetina, za horizontem v podstate kvuli vytlukum prestava existovat cca 20m silnice. Jsem zvykly na ledacos, ale tohle jsem jeste nezazil. Presna lokalizace viz http://www.mapy.cz, do pole hledat vlozte:
Loc:49° 23' 49.42" N, 17° 14' 3.15" E



Ale ta cesta už kompletně opravuje.Spravuje se od Polkovic do Bedihoště a komcem listopadu má být hotová.Přes tu stavbu můžou jezdit autobusy a teď je objížďka v Čehovicích kvůli výstavbě mostu.Za Polkovicemi se taky opravuje most.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reiner 30. 10. 2008 08:28

Už bylo na čase. A takových úseků je až hanba ;)
Reiner
Nováček

Odeslat příspěvekod Dix_ 19. 4. 2010 11:40

Od Výšovic do Němčic opraveno,ale pozor ve Výšovicích,díry na obou stranách.Pak hlavně pozor na větší díru tak ve vesnici těsně za křižovatkou na Bedihošť.
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 19. 4. 2010 12:31

Ve Výšovicích jsou díry mnoho desítek let pořád stejné :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Highdriver 6. 11. 2010 12:44

Silnice č.150 z Prostějova na Boskovice/Žďár n. Sáz. Na rovině mezi Prostějovem a Ohrozim jsou cca 100m od sebe křižovatky kde místní "inteligenti" hodně často nedávají přednost v jízdě a omezují vozidla na hlavní. Hlavně je to krizovka pro ty co jedou od Prostějova, často něco vyjede před ně a po 100m odbočuje vlevo. Dobrý postřeh a brzdy v top stavu nutné :roll:

Mapy.cz
49°28'32.109"N, 17°3'7.468"E
Kdo šetří viníky, trestá nevinné.
Highdriver
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ViciousVixen 13. 5. 2013 13:53

Velice špatná je silnice u Prostějova, z Držovic do Srmžic. Silnice je na úzká a na okrajích se jakoby propadá. Jezdí se tam 90

Tento rok tam vznikly takové výtluky, že řidič musel buďto zastavit aby mohlo projet auto v protisměru, nebo všelijak kličkovat...

Samo za sebe mluví pak úsek 400 m už v obci Smržice od Držovic. Co si pamatuji tak snad 15 let tam pořád jen látají díry
ViciousVixen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepa-1 19. 1. 2015 17:45

Kruhový objezd u akvaparku v Prostějově je nový a už nebezpečný.

http://olomouc.idnes.cz/prostejov-musel ... zpravy_stk
pepa-1
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků