Nebezpečná místa - Moravskoslezský kraj

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod No06 1. 2. 2013 13:45

Bystřice nad Olší (silnice 1/11 - hlavní tah). Cca 200 m(směrem na Třinec). za Slovnaftem jedna hodně hluboká díra. Je sice označená, ale úplně debilně. Ohnul jsem si tam ráfek >:-( . Během měnění (cca 15 minut) potkal stejný osud další dva lidi.
No06
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 2. 2. 2013 00:12

Měli jste zavolat PČR a nahlásit to
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod No06 4. 2. 2013 13:06

Měli tam přenosnou značku "Nerovnost vozovky", takže by to bylo zbytečné dohadování a ještě bych na ty č*uraky musel čekal.
No06
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 2. 2013 14:26

Tak to jo, kdyz se ***** posichrovali...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tycoon 4. 2. 2013 16:31

No06 píše:Měli tam přenosnou značku "Nerovnost vozovky", takže by to bylo zbytečné dohadování a ještě bych na ty č*uraky musel čekal.

Ta teď dávakí skoro všude. Říkal jsem si, že by nebylo od věci investovat do továrny vyrábějící tuto značku.
FR 1.4 TSI 92 kW
ex Fabia 2.0 MPI 85 kW LPG
tycoon
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 2. 2013 08:28

Karviná, Nádražní ul. - sjezd z Ostravské, před odbočkou k Albertu a na druhou stranu ke skladu lihovin a nádraží, je tam úsek cca. 100 m, kde jsou v silnici velké a hluboké díry, je to tam opravdu o poškození podvozku, v levém pruhu je to o něco málo lepší, ale ani tak žádná sláva. Je tam rozdělaná rekonstrukce silnice, nadělaly se díry a nechali to tak.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 5. 2. 2013 08:31

tycoon píše:
No06 píše:Měli tam přenosnou značku "Nerovnost vozovky", takže by to bylo zbytečné dohadování a ještě bych na ty č*uraky musel čekal.

Ta teď dávakí skoro všude. Říkal jsem si, že by nebylo od věci investovat do továrny vyrábějící tuto značku.

pozdě, tahle pozice už je zabraná :lol:
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 2. 2013 08:36

To je hezky, to uz sme koukam dohonili Rumunsko, Bulharsko a Albanii
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 5. 2. 2013 08:50

my je nedohonili, nybrž předhonili :D
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 2. 2013 10:36

Coz ovsem moc usmevne neni
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků