Nebezpečná místa - Jihomoravský kraj

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Malta 1. 4. 2010 13:17

jasně :D , spij se třeba do němoty 8-P
Škoda Fabia Combi 1,2/47kW Classic Plus, MR2004, LPG - sekvenční vstřikování TARTARINI
Škoda Roomster 1,2/51kW Style, MR2007, LPG - sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Škoda Fabia III Combi 1,0MPi Ambition +, MR2018, LPG -sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Malta
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 4. 2010 13:43

No uz je to lepsi :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malta 1. 4. 2010 13:54

ale tebe nějak to auto neposlouchá co ;-)
Škoda Fabia Combi 1,2/47kW Classic Plus, MR2004, LPG - sekvenční vstřikování TARTARINI
Škoda Roomster 1,2/51kW Style, MR2007, LPG - sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Škoda Fabia III Combi 1,0MPi Ambition +, MR2018, LPG -sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Malta
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 1. 4. 2010 13:58

vubec, svine jedna. Jak me jednou necha nekde stat, tak pujde
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malta 1. 4. 2010 14:10

... po žních k Turkovi :D
Škoda Fabia Combi 1,2/47kW Classic Plus, MR2004, LPG - sekvenční vstřikování TARTARINI
Škoda Roomster 1,2/51kW Style, MR2007, LPG - sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Škoda Fabia III Combi 1,0MPi Ambition +, MR2018, LPG -sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Malta
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 4. 4. 2010 00:31

Malta píše:vidíš a já tak jednou za za dva měsíce,čtvrt roku, většinou v sobotu a skoro pokaždé tam někde jsou :-)


aha. tak uz vim cim to je. V sobotu jezdim tuto trasu malo, resp temer nikdy. Ale dobre info na pristi tyden .)
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Highdriver 1. 12. 2010 19:46

Silnice II/19 mezi obcemi Štěpánov n. Svratkou a Hodonín. Přesně u cedule označující hranici JM kraje se ze široké silnice se stává úzká s lesním porostem v bezprostřední blízkosti, takže je tam velký stín. Následuje zatáčka s nekvalitním povrchem, nepříjemná hlavně pro ty rychleji jedoucí od Bystřice n. Pernštejnem. I v létě jsem tam byl párkrát v protisměru :-[

Mapy.cz
49°29′54.18″N 16°23′19.71″E
Video v čase 8:40-8:47
Kdo šetří viníky, trestá nevinné.
Highdriver
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra S. 19. 12. 2012 21:29

No tak to sice je blbé místo, zvláště ta prudší zatáčka u té skály, akorát mi to teda moc zrychlený nepřipadalo, tak max 1,5x ale 2x to by už musela být opravdu strašná jízda jak spící důchodce! Škoda, že nemám ve svém autě kameru, to by bylo jiný kafčo, navíc video by bylo ještě doplněné o life komentář nebezpečných míst a taky o komentář optimální techniky jízdy v danném místě. Chtělo by to ale ještě nějakým zrcátkem dostat do záběru tachál, nebo třeba aspoň přes aplikaci GPS spedometr pro chytré mobily s GPS a androidem aspoň to, nebo i přes navigačku by to šlo taky.
Jinak ono je spoustu nebezpečných míst, když tam jedeš poprvé, ale podruhé už to znáš a to už nebezpečný není, protože víš co je tam třeba. Nejhorší je, když si nic nepamatuješ a všude jezdíš jako-by poprvé. To je potom naprd.
Nenávidím nesmyslná omezení, debilní zákony, buzeraci a hlupáky! Ramcově souhlasím s panem Jandou!
Ondra S.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LadaStr 19. 12. 2012 21:53

Jedno zrádné místo je u Ostrovačic, zejména ze směru od Bítýšky. Je tam horizont a hned za ním zatáčka. Kdo to nezná může být zaskočen ;-)
http://www.mapy.cz/s/5U40
LadaStr
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 9. 2016 21:48

By mě zajímalo, která ***** projektovala křižovatku Kniníčská x Bystrcká mezi Komínem a Kniníčkama v Brnisku.........Takhle na ***** křižovatku už sem hodně dlouho nezažil, hlavně ve směru od Kniníček do Komína.....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 11. 9. 2016 10:29

Brno - sjezd z Gajdošove na Ostravskou - je tam nyní stopka kvůli opravě. Pokud jedete po hlavní od Ostravy, tak v místě napojení je výmol jako prase cca 50 x 50 x 30. Samozřejmě to ***** neoznačily značkou. Včera jsem koukal, že to trochu opravily /ty *****/, ale i tak si tam dávejte pozor.

-- 11. 9. 2016 11:36 --

MELLO píše:By mě zajímalo, která ***** projektovala křižovatku Kniníčská x Bystrcká mezi Komínem a Kniníčkama v Brnisku.........Takhle na ***** křižovatku už sem hodně dlouho nezažil, hlavně ve směru od Kniníček do Komína.....


Kdysi to byl kraj světa a nebyl tam takový provoz. Navíc mám pochopení proto, že tramvaje tam prostě potřebují přednost. cca 60 lidí v šalině má větší prioritu než pár jedinců v autě.
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 9. 2016 11:16

Já vím, ještě když sem tam bydlel, tak to opravdu byla ***** světa.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 11. 9. 2016 12:07

Neser ftáku >:-(

-- 11. 9. 2016 13:08 --

Ludek_II píše:Brno - sjezd z Gajdošove na Ostravskou - je tam nyní stopka kvůli opravě. Pokud jedete po hlavní od Ostravy, tak v místě napojení je výmol jako prase cca 50 x 50 x 30. Samozřejmě to ***** neoznačily značkou. Včera jsem koukal, že to trochu opravily /ty *****/, ale i tak si tam dávejte pozor.

Včera jsem tam jel a výmol fakt kvalitní >:-(
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 11. 9. 2016 12:42

MELLO píše:Já vím, ještě když sem tam bydlel, tak to opravdu byla ***** světa.


Já myslel, že jsi z BUDKOVIC :D
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 9. 2016 13:45

Ale změnilo se to tam za ty roky k nepoznání..
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků