Sledování bránami fakt, nebo hoax?

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 24. 11. 2016 21:58

Tak znovu. Který hoax byl pravdivý? To jsou zase kecy jpp
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 24. 11. 2016 22:02

Rozpoznat SPZ ano, změřit rychlost ne, databáze hříchů je s prominutím ***** která fakt neexistuje. A že je něco neoddiskutovatelné u správního řízení? :mrgreen: :D

Běžně po D1 frčím docela často 160km/h+, stejně tak v Brně pod kamerama taky nad limitem, nikde nic. Kontrola, zda se na autě nachází či nenachází dálniční známka, ta musí probíhat ručně. Čím by ty brány asi měřili rychlost, radarem? Žádnej tam není. Laserem? Žádnej tam není. Kamerou? Je tam jen záznamová, ne žádná měřicí a o čárách na silnici ani nemluvím. A nebezpečná jízda? Vážně si myslíš že to někdo nějak hlídá? Serou na to ve velkým, jednou udělali s primou boudu a chudák Lacina to odnesl, ale nikdy jsem neslyšel o tom že by někdo na základě záznamu z brány byl jakkoliv pokutovanej.

Hoax, stačí ti to tak?


I kdyby jsi projel mezi dvouma mýtnýma bránama s kamerou v čase, kterej by značil průměrnou rychlost 200km/h+, můžou ti maximálně tak ***** do krku, ale pokutovat ani náhodou
anonym

Odeslat příspěvekod rydlo 24. 11. 2016 22:11

:tleskani Uf, tak to jsem si oddychl, snad máte pravdu kamarádi piráti dálnic.
Budu tedy jezdit na dálnici bez dál.známky a kua co to dá. Hlavně koukat jestli někde není hlídka :tleskani
Dík za podporu mého sebevědomí a dobrou noc
rydlo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 24. 11. 2016 22:15

Bacha na čáry na zemi na opravovaných úsecích a pozor na "neviditelný dozor" v podobě nablejskaných ochcávek s nelegálními majáky, pak ještě mají nějaký dvojkový superby poFL a prasaty B7, a doporučuji nějakou tu výbavičku v podobě detektoru benzinek
anonym

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků