Zvýšení bezpečnosti sil. provozu

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 9. 2. 2009 22:08

Ještě jsem neviděl tolik invalidů ,aby zaplnili všechna místa třeba u Tesca :D :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 9. 2. 2009 22:18

Brus píše:
JardaB píše:Tyhle argumentace, ze leceni se plati z verejnych penez, me vzdycky nadzvednou. Leceni nepripoutaneho zraneneho se resi z POJISTENI, stejne jako oprava jeho plechoveho kramu, ktera bude IMHO drazsi a pojisteni zdaleka nestoji tolik... Takze tohle neberu, to je to samy, jako zakazovat lidem jezdit na lyzich, chodit v noci po ulici nebo jine podstatne nebezpecnejsi aktivity nez jet kousek nepripoutany.


jenže systém pojištění je solidární či jak se to jmenuje a to znamená že když se někde rozsekáš, tak peníze co ty sám nasypeš do pojistky za celý život by nemuselo stačit ani na den léčení


Ale hov.o, solidarni je duchodovy system, kdy clovek plati jak magor a ma z toho hov.o. Zdravotni pojisteni se plati procentem z prijmu, takze je to spis antisolidarni - smazky, co za ne plati stat, maji peci jak lordi a bohati, co plati jak mourovati, si stejne museji zaplatit peci jeste extra, jinak chcipnou protoze se na ne nase zdravotnictvi vy.ere. A prumerny clovek je fprdeli, protoze plati a pece se taky nedovola... Ufff, uz je mi lip, dnes jsem videl svuj prehled prijmu a plateb statu za minuly rok :grr:
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PiratSilnic 9. 2. 2009 22:22

Bohuzel mas pravu. V beznem ridici byl spatren novy tridni nepritel, ktere ho je treba vyhubit a zesikanovat co to jde. Nejprve to byli kuraci a moc me to netankovalo, pac nehulim, ale ted uz tenhle modrej faismus presunun na silnice..

Ja myslim, ze Goebbles ma radost, jak se dnes manipuluje verejnym minenim a dela z kazdeho normalniho ridice automaticky pirat silnic. Na to slovo jsem vylozene alergickej... Novinari jsou fakt zumpa,kdyz se k tomu honu na carodejnice zproneveri... "Nejlepsi" je ovsem exkluzivni TV H@vna.. to je objektivnost sama... Akorat ze podle tyhle uchylny logiky neustale zvysujicich se represi budou stale lidi umirat (to bude pane prekvapenicko pro policii), protoze pricinou ze lidi umiraj neni apriori prekroceni rychlosti, jak se nam neustale snazi vymyt mozek, ale nespravny zposb jizdy atd.. Jenze to se blbe kontroluje, takze hura jdeme merit co kola ma...

Tenhle fasismus v zajmu tzv. bezpecnosti je fakt k neskutecnymu zbliti... a bude hur... protoze stado si chrochra blahem a cim vetsi represe tim lip, budem preci bezpecnejis ze?

Kdejakej jouda se pasuje do role experta na cokoliv a budou nam tvrdit, ze R36 snizili nehodovost o 60% a lidi jim to zerou.. To do toho napocitali i lonskou kromadnou havarku na D1ce ne? JJ, statistika nude ja... rekni mi co chces aby vislo a ja ti to zjisitm.. a kapri huba chrochta blahem...


Jintaj píše:Ta tzv. bezpečnost silničního provozu se bohužel u nás stala příležitostí pro různé rádoby-odborníky, jak si přihřát svojí populistickou polívčičku, event. protlačit nějaký lobbistický zájem (jistě předem dobře zaplacený). Příklad? Návrh povinného altestu nebo hasičáku ve výbavě. Do toho nesmyslné až hysterické trestání za sebemenší překročení rychlosti, polišům se kvůli tomu koupí nové hračky, a pak se občanovi-voličovi předvádí na všech televizích, jak se tvrdě zakročuje proti pirátům. Dále např. nesmyslné body za nepoužití pásů (koho jiného tím ohrozím, než sebe?), snaha znovu zavést blokování ŘP za stání na invalidech, apod. Mně už to celé přijde jako hon na čarodějnice.
Někdy je mi z tohohle státu fakt na blití... :-!
PiratSilnic
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 2. 2009 22:31

Tak pokud zabiju blbečka, který nebyl připoutaný a potom mě za to někdo bude popotahovat, tak mě to fakt nasere...
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 9. 2. 2009 22:37

Opravdových pirátů silnic je velmi málo. Většina řidičů je normálních. A když na Nově prudí chudáka silničního vraha co jel Passatem 150 na rovince na dálnici,tak je mi akorát na blití. :D :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 2. 2009 08:57

Nápodobně.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fahrer 10. 2. 2009 09:23

Taky bych bodově ani peněžně netrestal nepoužívání pásů. Nic proti nim nemám a většinou se vážu, ale jejich použití bych nechal na každém jedinci. Jestli byl někdo připoután nebo ne, se dá v pohodě zjistit i po nehodě a pokuď někdo nebyl, tak bych ho např.nechal proplatit léčebné výlohy. Je to jednoduché, stejně jako je jednoduché, aby to vyžadovala policie a mohla si za to vykazovat činnost.
fahrer
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Petr1968 10. 2. 2009 09:32

Když Tě zabiju a ty nebudeš připoután,můj obhájce bude úspěšně tvrdit,že jsi nemusel zemřít.A tím pádem máš spoluvinu.Kdo se nepoutá je pako.Protože ho zabije pytel :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 10. 2. 2009 09:43

Petr1968 píše:Když Tě zabiju a ty nebudeš připoután,můj obhájce bude úspěšně tvrdit,že jsi nemusel zemřít.A tím pádem máš spoluvinu.Kdo se nepoutá je pako.Protože ho zabije pytel :D

Tak ty to mas v pohode, ne? Mas to v popisu prace 8-P
Jo to byly casy, kdyz me kdysi chytli s karou bez papiru co jsem vezl na ND, vlastne to nemelo ani svetla, dostal jsem celych 200 pokutu a upozorneni, at s tim odjedu dom a nikam s tim uz nejezdim... To bylo ale jeste za doby, kdy tady nebyla ta svoboda bo co to ma byt ... :hm
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 10. 2. 2009 09:47

Svoboda byla ještě v 90tých letech.Teď je fašistický teror
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 10. 2. 2009 09:49

Jintaj píše:... Dále např. nesmyslné body za nepoužití pásů (koho jiného tím ohrozím, než sebe?) ...

přesně tohle říkal kámoš

když se pak vykoulel, opravdu neohrozil nikoho jiného
akorát že po něm zůstala vdova a dvě děcka :-|
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepi730 10. 2. 2009 10:12

Blbé, ale snáď bol dospelý a vedel čo robí-nie ?
pepi730
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 10. 2. 2009 10:33

pepi730: to jsem odpovídal jintajovi
dospělí jsou za volantem prakticky všichni
otázka jeslti jsou všichi i vyspělí
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 10. 2. 2009 10:35

Petr1968 píše:Svoboda byla ještě v 90tých letech.Teď je fašistický teror

Svoboda nastává, když děti definitivně odejdou z domu a chcípne pes :pozor
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepi730 10. 2. 2009 10:45

Vana: nechcel som rýpať-v tomto prípade by to bolo aj myslím blbé, len som konštatoval...s tou vyspelosťou máš pravdu, ale to je vždy o jedincovi - že to bol kámoš je smutné, ale to je život
pepi730
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků