Radarová města

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 10. 2008 13:26

Jsem pro, tak když ho nechceš číst, tak tady aspoň vytvoř thread s odkazem, ať se chytne co nejvíc garážistů. 8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Iceman_21 8. 10. 2008 14:13

voe znááám :D ale netuším o má společneho s Czech radar voééé :D
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havlas 8. 10. 2008 15:31

Pánové slabota, v Ústí nad Labem je kamer na křižovatkách a přechodech odhadem tak 22. Ale dle známého z MP ty na křižovatkách hlídají jen jízdu na červenou, těch rychlostních je tak 6.
Havlas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 3. 2. 2009 22:57

Iceman_21 píše:ta třicítka je před nechráněným přejezdem ( bez světel a závor ). Je na obchvatu města Mělník a vlak přes tento přejezd jsem jet ještě neviděl. Přejezd tam je z jednoho důvodu - výjezd a vjezd do do jedný firmy. Jezdil jsem tudy 4x denně 3 roky každý den a vživotě jsem tam neviděl vlak. Navíc hned u přejezdu je veliká brána, kterou vidíte, když tudy jedete. Takže i v rychlosti 100km/h je vidět, zda pojede vlak. Je to prostě sviňárna, nic víc. Už radši jezdím přes město. A ted dali klicí radnický i radar do centru města asi 400metrů před školou. A proč těch 400metrů a né ke škole ? :D Protože je tam kopeček a každý normální řidič má hned na tachometru něco přes padesát ašup cvakne ho to. A může dodržovat, ale stačí pustit plyn a brzdu a auto se lehce rozjede....... Takže na mělníku nekoukejte na chodce, koukejte se hlavně na tachometr.

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Martin Pecina potvrdil svým druhostupňovým rozhodnutím uložení sankce ve výši 100 000 Kč zadavateli město Mělník za jeho postup ve veřejné zakázce na „Měření rychlosti“. Zadavatel se při zadávání této zakázky dopustil celé řady chyb. :mrgreen: :mrgreen:
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kefish 3. 2. 2009 23:35

caprighia píše:Začnem na obecní úrovni. Najdem ve svém okolí ulici, kde se dá bezpečně jezdit 80, dáme tam dvacítku a radar a starostovi slíbíme 10 %

To by se ti vysmal, zastupci jsou zvykli na trochu zajimavejsi procenta :D
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaK 4. 2. 2009 00:10

Stacionáry přece provozuje MP. Mají tam tabule "měření rychlosti"? Nemají? Důkazní materiál byl získán v rozporu se zákonem a žádná pokuta se nekoná. Nebo ne????
Tragédie této země spočívá v tom, že vždy když se v ní začne náhodou dařit lépe, přijdou politici a ve jménu vyšších zájmů všechno zkurví.
Líp už bylo......
JirkaK
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Madmanizator 4. 2. 2009 02:00

projetťe si zlin a sledujte kde jsou všude měřené úseky, kde jsou kamery všude, a kde stojí poliši s radarama a jezdívají fabky a octy dopravaků ... Budete překvapeni :-D :-D
Madmanizator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Malta 26. 4. 2010 11:39

Škoda Fabia Combi 1,2/47kW Classic Plus, MR2004, LPG - sekvenční vstřikování TARTARINI
Škoda Roomster 1,2/51kW Style, MR2007, LPG - sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Škoda Fabia III Combi 1,0MPi Ambition +, MR2018, LPG -sekv.vstřik. TARTARINI OBD EVO 08
Malta
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra S. 19. 12. 2012 21:54

Já teda myslím, že ty stacionáry jsou bez valného rizika. To se dá snadno zamést do koše. Horší jsou radary v rukou policistů. Nemyslete si, že měří jen v místech, kde hrozí reálné nebezpečí. Právě měří tam, kde snadno chytnou ty, jenž jedou trochu rychleji, protože to není nebezpečné a tedy je to buzerace.

Jinak já když vidím na motorce buzerbudku, tak je to jak hadr na býka, pokud to trochu jde, tak hned tomu dávám co to jde a někdy, když nestihnu zrychlit, tak se otočím, vrátím se a když je chvíli volno rozpálím to, co to jde a proletím kolem radaru naplno se vztyčeným prostředníčkem jako vzkazem provozovateli, abych viděl, jestli funguje, ale potom hned ubírám a zpomalím, přece se nechci zabít, že?

Jinak ten Prostějov, to je nářez, tolik buzerbudek jsem ještě neviděl nikde!
Nenávidím nesmyslná omezení, debilní zákony, buzeraci a hlupáky! Ramcově souhlasím s panem Jandou!
Ondra S.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků