Nebezpečná místa - Jihomoravský kraj

Místa na českých silnicích, na kterých je dobré dbát maximální opatrnosti

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 9. 2016 12:13

hm, asi bych tam v noci dojel s flexou
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jokis 23. 9. 2016 12:24

Prosím.
jokis
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 9. 2016 12:35

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pacholek 23. 9. 2016 13:08

Musíš zastavit, buď na křižovatce nebo na hranici připojováku. V praxi na zmíněné křižovatce zastavuju jen když vidim policajty.
pacholek
Nováček

Odeslat příspěvekod Yarda 4. 12. 2018 10:13

Jak v zimě do Kyjova?

Čeká mne před vánoci delší cesta do Kyjova (v Kyjově naložit mladé s vnoučkem) a na otočku zpátky. Párkrát jsem tam byl, jezdím po D1 od Brna a pak přes Slavkov. Po cestě jsou parádní kopce, nedovedu si představit, jak by se mi tam jelo, kdyby byla námraza nebo zrovna chumelilo. Podle mapy se mi jeví, že by snad mohlo být lepší sjet z D1 až u Vyškova a nejprudším kopcům se vyhnout, ale nikdy jsem tamtudy nejel. Můžete mi někdo odtamtud poradit nějakou trasu, kdy bych se případným problémům mohl vyhnout? Ono jet po nějakých okreskách kde to neznám taky asi není dvakrát hifi.
Přílohy
KyjovX.JPG
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 12. 2018 10:20

Dal bych kvalitní zimáky akopců bych se nebál.
anonymni

Odeslat příspěvekod Yarda 4. 12. 2018 10:27

Ono nezáleží jen na tom, jaké mám zimáky já ale i na tom, jaké (pokud vůbec nějaké) zimáky má protijedoucí co z toho kopce zrovna dělá piruety.
:-(
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický
Yarda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 12. 2018 10:30

Lepší zimáky a poučit se z ruských videí - když začne člověk brzdit, vždycky ho napere, proto bych při náznaku toho, že se na mě někdo řítí bokem, začal zrychlovat.
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 4. 12. 2018 10:48

silnice přes slavkov je kvalitní zrádné místo žádné až na pár zatáček, kopečky slabší, ale klidně jeď až do Bučovic (a pozdravuj Mella :D ), z buček přes ždánice do Kyjova, ta druhá tvoje verze přes koryčany tak tu bych vypustil úplně, je to samý *****, jízda nebaví, furt 50, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 4. 12. 2018 10:58

Yarda píše:Ono nezáleží jen na tom, jaké mám zimáky já ale i na tom, jaké (pokud vůbec nějaké) zimáky má protijedoucí co z toho kopce zrovna dělá piruety.
:-(


Hele, když bude námraza a snih, jeďte vlakem. Když ne, nemáš nic k řešení. Hotové vyřízené...
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 4. 12. 2018 11:57

jel bych po té standardní trase, tam jezdí tolik lidí, že je to vždy sjízdné
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra S. 4. 12. 2018 20:27

Zkus to sjet z D1 hned u Brna a jet na Tuřany a dál pořád přímo po cestě směr na Hodonín. Potom za Terezínem odbočit přes Hovorany a přijedeš do Kyjova zespodu. Není to nejkratší, ani nejrychlejší, ale ta cesta by mohla být taková ještě celkem rozumná. Jinak vždy jedeš přes Ždánický les a tam prostě kopečky budou.
Nenávidím nesmyslná omezení, debilní zákony, buzeraci a hlupáky! Ramcově souhlasím s panem Jandou!
Ondra S.
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 4. 12. 2018 21:22

Proč si dělat starosti? Jel bych klasiku. Tady souhlas s Arniem. Cesta bude cajk. Když ne, tak jinde to bude ještě horší.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků