skandál okolo BARu

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kosch 4. 5. 2005 22:24

Marek: jakou??...jooo to s tim Benttonem? prosim tě, to nestojí za řeč... :D :P
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RRR 4. 5. 2005 23:52

Myslim ze zakazanu elektroniku pouzival a mozno pouziva stale Reanult. Tie ich starty boli vzdy neuveritelne, oproti vsetkym ostatnym. Tuto sezonu sa to trosku zrovnalo, ale aj ostatny asi prisli na to ako oklamat pravidla :D
RRR

Odeslat příspěvekod kosch 5. 5. 2005 09:40

u toho Renaultu to pravděpodobně ani nebylo zakázanou elektronikou, ael spíš konstrukcí převodovky a celkovou koncepcí auta, která byla na rychlé starty zaměřená
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delph 5. 5. 2005 15:08

jen takovej dodatek na to že ať udaj max váhu a rozměry a kdoví co jsi to řek: prej by pro vývojáře nebyl problém udělat formuli o něco kratší a asi o 150kg lehčí při zachování stejné pevnosti jenže tedy rychlejší ale při nárazu bezpečnější protže by se brzdila menší váha jenže pravidla to nedovolují takže se do auta dávají různá zaváží a tak..no a BAR použil jako jedno ze závaži sběrnou nádržku na palivo nevím co znamená sběrná nádržka na palivo podle mě by totiž k úniku paliva ve formuli docházet nemělo a k neuplnýmu spálení taky ne... tak tedy na co byla že?
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kosch 5. 5. 2005 15:12

takže podle posl. info dostane BAR stop na 2 závody a přijdou o výsledek z Imoly... řekl bych že celkem rozumnej trest..
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 5. 5. 2005 15:22

jj, taky si říkám, docela se mi líbí.
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod delph 7. 5. 2005 15:35

mě už teda loik ne já barum fandím :-D ale letos mi to nějak nejde asi no :?
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod a 7. 5. 2005 16:51

preco su zakazane slicky?
a
Nováček

Odeslat příspěvekod kosch 7. 5. 2005 16:54

a: aby se snížila rychlost v zatáčkách
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 7. 5. 2005 17:12

kosch píše:a: aby se snížila rychlost v zatáčkáchk/quote]


a motory nezakazu?
a
Nováček

Odeslat příspěvekod kosch 7. 5. 2005 17:27

časem asi taky... :?
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JP 7. 5. 2005 17:55

vzdyt 10ti valce uz zakazou, takze to je na spadnuti, ze budou jezdit na pohon ala Flinstones :-)
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 7. 5. 2005 19:20

No vidíte, slicky zakázali, ale za dva roky se konstruktéři smáli, že tyhle drážky umí využít jako lamely a drží pak úplně stejně, nebo ještě líp, než na slickách
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod -Ferda- 7. 5. 2005 19:26

JP píše:vzdyt 10ti valce uz zakazou, takze to je na spadnuti, ze budou jezdit na pohon ala Flinstones :-)


Od příští sezóny budou V8 nebo V10 s omezenými otáčkami tak, aby neměly vyšší výkon, něž V8... (jak jsem četl na AR, tak Minardi už má podepsanou smlouvu s Cosworthem na V10 na sezónu 2006)
Co tě nezabije, to tě posílí...
-Ferda-
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delph 29. 5. 2005 10:05

no ještě by mohli říct že budou jezdit jen na 13'' kolech z fabie. a pro usnadnění nastupování budou poviny minimálně ještě jedny dveře. Jo a zapoměl jsem že když jim bouchne pneu tak budou mít sebou povinou ještě rezervu a akuvrtačku pro rychlejší výměnu
vrrrm vrrrrrm ty angličáky maj fakt dobrý ovládání :-D....no jo na vlastní nemám :-D
delph
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků