Prazsky rallysprint

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 27. 11. 2015 14:19

Pujde se tam zitra nekdo podivat? Zacina to v půl desátý na Strahove, tri prujezdy, pak hodka a pul pauza a dva zkraceny projezdy ....
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 27. 11. 2015 14:24

ved to je kazdy den, napr. v BA kurierske dodavky
.bad.decision.matters.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod speleo 27. 11. 2015 14:29

Stačí si stoupnout v Praze na křižovatku U Bulhara a rallyesprinty jsou tam celej den a zadarmo...
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Guru

Odeslat příspěvekod profesor Ikebara 27. 11. 2015 22:39

Dr. 120L píše:Pujde se tam zitra nekdo podivat? Zacina to v půl desátý na Strahove, tri prujezdy, pak hodka a pul pauza a dva zkraceny projezdy ....

Chodil jsem pravidelně, když se jezdilo i v Řeporyjích/Zadní Kopanina/cementárna. To byl ten správný okruh. Teď už na to seru, protože na Strahově je lidí jak sraček a je to jen show místo závodu. Kulhající Bil prolétnuvší s Almerou stodolou v Zadní Kopanině, nebo Triner letící bokem z Řeporyj nahoru okolo nádrže byla jiná káva.
Některé věci jsou jinak, než se zdají být. SSS.
profesor Ikebara
Štamgast

Odeslat příspěvekod milanekjablonecak 27. 11. 2015 23:17

Ale Emil Triner to byl jezdec, aniž bych někomu upíral šikovnovnost, bohužel teď ty kluci jsou už pod ním, možná Pech se snaží, ale pro mě to nejni nic moc a Kopečák sorry nic, co by mě zajímalo, na to je potřeba trošku víc bláznit a umět.
milanekjablonecak
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 27. 11. 2015 23:26

profesor Ikebara píše:
Dr. 120L píše:Pujde se tam zitra nekdo podivat? Zacina to v půl desátý na Strahove, tri prujezdy, pak hodka a pul pauza a dva zkraceny projezdy ....

Chodil jsem pravidelně, když se jezdilo i v Řeporyjích/Zadní Kopanina/cementárna. To byl ten správný okruh. Teď už na to seru, protože na Strahově je lidí jak sraček a je to jen show místo závodu. Kulhající Bil prolétnuvší s Almerou stodolou v Zadní Kopanině, nebo Triner letící bokem z Řeporyj nahoru okolo nádrže byla jiná káva.
me se to taky libilo vic, ale zse mrznout hodiny u namrzly trati kde jezdili skoro krokem na zimacich wrca me uz taky nebavilo :) na Strahove dam aprek, zaskocim so servisu pokecat se znamejma a za pul hodiny sem doma v teple :-D
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 28. 11. 2015 00:59

Pražák noo
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru