Kde koukat na GP online přes net

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bender1 2. 12. 2014 22:17

Davsopl: Vidím, že optimista.

Myslím si, že bychom měli Sport 1 a Sportu 2 dát šanci, ani se ještě neprojevili a už je posíláte do hrobu. Taky mě štve, že to už nedávají na neplacených kanálech ale kvůli tomu F1 přestat sledovat nehodlám. Holt ten sport milujeme, tak musíme pro to také něco obětovat, když už nejedeme na velké ceny.
Bender1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MOMORACER1946 7. 12. 2014 06:58

Mám Skylink(placený sat. příjem) a už asi půl roku přijímám Sport2HD(kvůli fotbalu). Takže teď po tomto rozhodnutí patřím k té podstatně menší skupině spokojených fandů Fjedniček.Už jsem měl toho macešského chování skupiny NOVA k Fjedničkám dost.Teď si ještě zařídím Sport1HD. Ale zajímá mne,jak si poradí s přímými přenosy španělské fotbalové "La ligy" ? Sledovat Barcu a Real v HD kvalitě je fantazie...Doufám,že to nebude nějak kolidovat - nakonec mají k dispozici dva HD kanály,tak uvidíme.
MOMORACER1946
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Monty61 13. 12. 2014 22:32

Pořád čtu o tom,jak je to špatné,že f1 bude na placeném kanálu. Pro někoho určitě to problém bude,pro většinu je to otázky tří stovek měsíčně. Skylink např. UPC jsem odhlásil po odstřihnutí NovaSport na začátku sezony. Bavím se nad tím,kolik je "echt"fanoušků F1,když se vysílá na neplaceném kanálu a kolik těch "echt" fanoušků kvůli třem stovkám měsíčně odpadá ;-)
Monty61
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dall001 15. 12. 2014 18:08

Já sleduji F1 někdy od roku 1972, kdy jsem se začal dívat se svým dědou na přenosy na rakouské televizi, kromě základní vojenské služby jsem nevynechal snad jediný přenos, takže se za skalního fanouška snad považovat můžu. Ale pořizovat si satelit nebo kabelovku a platit tři stovky měsíčně jen kvůli tomu, abych se jednou za 14 dní mohl podívat na závod opravdu považuji za nesmyslnou investici, a nemám ani televizi, nějak ji k životu nepotřebuji... Ale snad se nějaká možnost sledování na netu najde.
dall001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davsopl 15. 12. 2014 23:52

@dall001 Naprosto souhlasím. Jsou i jiné stanice a neplacené, kde se vysílá F1. Např. příhraniční občané mohou sledovat RTL, ORF, Polsat apod. Nebo stačí zajít na pivko 1x za 14 dní. Určitě se v okolí najde hospoda, která to bude mít předplacené. Popř. internet. Ale s tím spíš nepočítat. Pokud do toho investovali tolik peněz, určitě to budou mít podchycené.
davsopl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fenda2 6. 1. 2015 10:07

Ahoj chtěl bych se zeptat, jestli to půjde sledovat v češtině přes nějaký placený online stream. Doma koukám na TV přes PC a televizní tuner. Máme tam sice možnost UPC TV, ale monitor nemá HDMI, tak se mi to nechce řešit, navíc TV moc nesleduji. Chtěl bych na F1 koukat bez výpadků přenosu, vyskakujících oken s reklamou apod online. V angličtině by to asi taky nevadilo. Nějaké návrhy?
fenda2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod thaischumi 6. 1. 2015 12:34

fenda2 píše:Ahoj chtěl bych se zeptat, jestli to půjde sledovat v češtině přes nějaký placený online stream. Doma koukám na TV přes PC a televizní tuner. Máme tam sice možnost UPC TV, ale monitor nemá HDMI, tak se mi to nechce řešit, navíc TV moc nesleduji. Chtěl bych na F1 koukat bez výpadků přenosu, vyskakujících oken s reklamou apod online. V angličtině by to asi taky nevadilo. Nějaké návrhy?


SportTV žádný placený online stream zatím neplánuje.
Legální placené online streamy od televizních operátorů jsou, např u UPC za 624Kč měsíčně (Kombi Klasik 40+ +Balíček sport zdarma +Horizon GO)
Bacha! Tady Vietnamec!
thaischumi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pity 6. 1. 2015 16:23

Čau, jsem týpek který zprostředkovává vlákno na online sledování závodů motogp či wsbk. Na uvedených odkazech můžete sledovat i další sporty jako F1.

http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=85940&fid=25

Kdyžtak mam icq 120013219
Pity
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dall001 13. 2. 2015 15:57

Sezóna se nezadržitelně blíží, a stále nevím, kde se budu dívat. Koukal jsem na výše zmiňovaný odkaz, a zatím jsem tam nic okolo F1 nezaznamenal, ale asi je ještě brzy. Našel jsem taky stream ORF1, jen netuším nakolik je kvalitní, testoval jsem ho cca 10 minut, a kvalita tedy nic moc ale snad by se to dalo přežít - http://www.stream2video.tv/countries/austria/orf1 . Ale pokud by někdo z vás věděl o jiném streamu ORF případně RTL, bylo by to fajn :-)
dall001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Monty61 13. 2. 2015 21:18

Já nevím,co tu pořád každý řeší, Skylink Flexi 297 měsíčně 7 programů kdykoli převolitelné.
Monty61
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pegasss F1 14. 2. 2015 12:49

Vzhledem k tomu ze me F1 vydela kazdou sezonu 30.000,- na sazkach tak ta investice neni asi problem.
pegasss F1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dall001 15. 2. 2015 22:02

Monty61 píše:Já nevím,co tu pořád každý řeší, Skylink Flexi 297 měsíčně 7 programů kdykoli převolitelné.

Tak třeba já řeším, že nemám televizi, a jen kvůli formulím ji nebudu pořizovat...
dall001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod davsopl 17. 2. 2015 20:49

dall001 píše:
Monty61 píše:Já nevím,co tu pořád každý řeší, Skylink Flexi 297 měsíčně 7 programů kdykoli převolitelné.

Tak třeba já řeším, že nemám televizi, a jen kvůli formulím ji nebudu pořizovat...


Přesně. Navíc každý nemá přístup k satelitu. Nejsme na blízkém východě, kde má každý satelit i pomalu na autě. Kabelovku si k vůli F1 objednávat nebudu. Jen předpokládám, že se hodně hostinských chytne a v neděli se fanoušci přemístí do hospod.
davsopl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pegasss F1 1. 3. 2015 01:00

DAMY A PANOVE, PRO KTERE JE NEDOSTUPNY SPORT 2 PROSIM. http://on-linetelevize.net/ceske

-- 3. 3. 2015 14:41 --

NÁVOD JAK SLEDOVAT SKY SPORT F1 NA PC V SUPER KVALITE
NAINSTALUJ Ace Player HD
http://ace-player-hd.en.softonic.com/download
KLIKNI NA ZALOZKU ,,MEDIA,,OPEN ACE STREAM ID,, DO POLICKA SKOPIRUJ 2dff503259045e4d119e6e972a3db8521c47198a A KLIKNI NA ,,,PREHRAT,,
MEL BYS MIT SKY SPORT F1
http://s30.postimg.org/3swjb2wgh/2dff50 ... 47198a.jpg
ID SE ALE CAS OD CASU MENI ODKAZ NA ZJISKANI AKTUALNICH ID
http://www.pak-sharings.com/viewtopic.p ... 9&start=16
pegasss F1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dall001 5. 3. 2015 23:00

Tak Sky Sports F1 je paráda, díky moc :-) A snad se ID nebude měnit nějak moc často.
dall001
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků