Amatérské závody

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 2. 2013 15:31

tak na druhou stranu měli všichni v těch autech helmu :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 14. 2. 2013 15:39

dyť se to přece jmenuje "Amatérské závody"
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 14. 2. 2013 15:40

Tak sem si to taky pustil. Tam bych vyčníval i se svym prehistorickym autem, taková přehlídka vraků. :D Většina neuměla zatočit, zabrzdit, prostě nic.
Ten s Unem předved, jak mu jde o jízdní vlastnosti, trikolóra a roura pár koní možná přidaj, ale ty kola vážej o několik kg víc, než srovnatelnej plech. Na ani né 800kg autě to bude znát, obzvlášť když se jezdí na čas...
Feldy taky klasika, vzadu na světlech bludiště, vepředu světelná rampa. :D
Jediný co vypadalo na vyblbnutí celkem obstojně byla ta malá černá mrška, akorát nafta to trošku devalvuje.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simdriver 14. 2. 2013 16:28

Moucha píše:tak jsem se na to video podíval taky a je to dobrý sraz aut bez technický :D :D

až si budu chtít zničit auto tak si to udělám sám a ne aby mi to udělala nějaká konzerva :D


Moucho, rád tě potkám na nějakých závodech ročníku 2013. Buď všechny závody MČR motokár, nebo na všech závodech ETCC. Potom na konci sezony i na Epilogu. Rád si proti tobě zazávodím, páč dle řečí jsi jeden z nejlepších závodníků ČR a možná i Evropy. Nebo není se problém setkat třeba při nějakém testování buď v Mostu či Brně a Slovakiaringu. Dál do zahraničí tě tahat nebudu.

Podotýkám že s touhle akcí nemám naprosto nic společného a ani to nejsou pro mne závody, ale vadí mi lidé, co ostatní schazují kvůli tomu, že jezděj amatérské nějaké závody, s co nejdostupnější technikou, tudíž to opravdu nemohou být vozy WRC, DTM či WTCC. Proto celkem nepochopím řeči nějakého Alonsa od Hradce, kterej přes internet hlásá tak, jako by se zapsal do historie motorsportu tučným písmem. Proto budu rád, když s takovým mistrem porovnám síly na skutečných závodech Republikových
Alfa 159 Sportwagon TI, BMW M3 E92 Hamann
simdriver
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 2. 2013 16:35

Jj psal jsem tu 3x že jsem nejlepší.. Prober se.. :-)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michalin STR8 14. 2. 2013 16:46

Mikey89 píše:Michalíne nebreč tady, Mouchoj má pravdu :D

Včem má mucha pravdu? V tom, že si myslí, že každej má tolik peněz, aby si mohl ničit auto za milion na autoslalomu? Když má někdo doma staré auto, tak si přece nebude ničit to nové. Jsou to jezdci-amatéři na amatérských závodech! Se divím, že ten mistr závodník se sněhově bílým Swiftem se bojí si porovnat síly s těmito vraky a radši je ponižuje.
Michalin STR8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod simdriver 14. 2. 2013 16:49

Chováš se tak a vyjadřuješ. Takže má nabídka stále platí. A nebo jinak, ať je motivace a podobně. Co třeba v průběhu května ( nevím přesně datum ) budeme testovat buď v Brně nebo Mostě. Stejné auto ( Seat Leon supercopa, Porsche GT3 nebo Caterham 500 ) a nebo ve Wackersdorfu motokáry ( Rotax nebo KF ). Třeba 20 kol trénink a potom 5 kol na čas, kdo dá rychlejší čas, ten tomu druhému to testování uhradí. To je super nabídka ne? U motokár je to cca 15 000 Kč na en celej den a nebo ty Plecháče od 100 000 Kč - 500 000 Kč dle vozu, kterej se vybere. Máš perfektní možnost zabojovat proti někomu zkušenějšímu a dokázat to, že jsi dobrej a jednička, tak jak tu vystupuješ. Zvaž to, málokdo ti toto nabídne

-- 14. 2. 2013 17:54 --

Michalin STR8 píše:
Mikey89 píše:Michalíne nebreč tady, Mouchoj má pravdu :D

Včem má mucha pravdu? V tom, že si myslí, že každej má tolik peněz, aby si mohl ničit auto za milion na autoslalomu? Když má někdo doma staré auto, tak si přece nebude ničit to nové. Jsou to jezdci-amatéři na amatérských závodech! Se divím, že ten mistr závodník se sněhově bílým Swiftem se bojí si porovnat síly s těmito vraky a radši je ponižuje.


Klííd, jak jsem psal, chválím každého kdo se takových akcí ujme a ještě za to chce směšné peníze a hlavně se nelpí na krutých technických předpisech, kde a jak má být umístěná nádrž, kolik musí mít bezpečnostních ventilů, že nemusí mít každej díl značku CIK - FIA ( homologace ) a podobně. Naopak je dobře, že každej může vzít auto, jaké chce a jde jezdit za velmi nízké finance a to vše včetně organizace, cen a podobně. Čím více takových akcí bude, tím lépe. Tím že jsem už mnoho let ve vrcholovém motorsportu tak vím, jak to tam chodí a hlavně kolik to opravdu stojí, takže za mě :tleskani
Alfa 159 Sportwagon TI, BMW M3 E92 Hamann
simdriver
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewi 14. 2. 2013 16:55

simdriver: Chovani Mouchy se ti nemusi libit, ale co ty tady predvadis je taky neco... :oboze
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 2. 2013 16:59

proč do amatérských závodů taháš najednou závody za 500tis a ještě bych ti to měl platit kdybych případně prohrál (a kdybych vůbec šel závodit)? Dle slov co tě čtu tak ty budeš ten nejlepší řidič tady v tom tématu ne já.. a spíš to zavání machrováním finančním.. :-)

Michalin: Já proti pořádání takových závodů nemám nic, jsem rád, že je pořádáte a bavíte se a to HLAVNĚ mimo silnice..
Sám se dokážu pobavit s autem starším kde jsou i nějaké plechy případně šumák než s autem novým a z mých návštěv na takových akcích jsem se naučil, že to nemá moc smysl, stejně jako tunigové srazy atp. Ale třeba jsem jen vyrostl
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simdriver 14. 2. 2013 17:06

rewi píše:simdriver: Chovani Mouchy se ti nemusi libit, ale co ty tady predvadis je taky neco... :oboze


Já? Dělám to co on, ale pouze na něj. Nesnáším totiž nějaké povýšenecké kecy na někoho, kdo jen dá info a možnost lidem pobavit se
Alfa 159 Sportwagon TI, BMW M3 E92 Hamann
simdriver
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 2. 2013 17:07

dal možnost mi pobavit se a já se pobavil
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simdriver 14. 2. 2013 17:08

Moucha píše:proč do amatérských závodů taháš najednou závody za 500tis a ještě bych ti to měl platit kdybych případně prohrál (a kdybych vůbec šel závodit)? Dle slov co tě čtu tak ty budeš ten nejlepší řidič tady v tom tématu ne já.. a spíš to zavání machrováním finančním.. :-)

Michalin: Já proti pořádání takových závodů nemám nic, jsem rád, že je pořádáte a bavíte se a to HLAVNĚ mimo silnice..
Sám se dokážu pobavit s autem starším kde jsou i nějaké plechy případně šumák než s autem novým a z mých návštěv na takových akcích jsem se naučil, že to nemá moc smysl, stejně jako tunigové srazy atp. Ale třeba jsem jen vyrostl


Tak to je pravda, to jsem asi přepískl, když 500 Kč ti přijde jako hrozná suma. To potom 500 000 kč je horších, to beru. Ale myslel jsem, že toužíš po kvalitních závodech na úrovni, když to co sem nabídl ten človíček bylo tebou nazváno jako závody kokotů
Alfa 159 Sportwagon TI, BMW M3 E92 Hamann
simdriver
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 14. 2. 2013 17:11

ty máš dost :-)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rewi 14. 2. 2013 17:25

Já? Dělám to co on, ale pouze na něj.

To mi staci :oboze
Zákon schválnosti mi komplikuje život.

Za snížené viditelnosti používejte potkávací = tlumená světla, nikoliv světla pro denní svícení ! ! !
rewi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Michalin STR8 14. 2. 2013 17:43

Zdeněk Málek píše:Donutili jste mně podívat se taky na ta videa z Vyškova.

Musím uznat, že pořadatelé jsou skutečně ostřílení matadoři. Slalom na ledu hned vedle lesa, vracečka směrem k dálnici, účast vozidel prošlých STK jen za cenu tučného úplatku... super. :D

Video celkem dost zkresluje, ta vracečka je od dálnice hooodně daleko, les vedle trati není, jsou to spíš keře a občas nějakej strom případně sloup. Je to ale příjezdová cesta na letiště a je celkem široká a navíc se tam kličkuje mezi kuželkama, takže se tam z nějaké závratné rychlosti nebrzdí. Většina zúčastněných vozidel přijede na letiště po vlastních, proto se o prošlé STK vůbec nebudeme bavit. A i kdyby prošlou STK měli, tak co? Taková auta jsou (před tím než půjdou na vrakoviště) na akce typu autoslalom jak dělaná a nikoho neohrožují. Asi bych tohle dohadování se s zřejmě velmi movitými lidmi, kteří nechápou význam slova "amatérské" ukončil, protože to k ničemu nevede. Prostě ať se dělá cokoliv, vždycky se najde někdo, komu to bude proti srsti.
Ještě na závěr děkuji uživateli simdriver, že chápe amatérské závodění i přesto, že je zkušený závodník a neshazuje to.
Michalin STR8
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků