Návštěva závodu F1

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ruger 22. 3. 2012 08:23

Chtěl bych se zajet podívat na F1 a chtěl jsem se poptat na zkušenosti, kde kdo byl a tak. Přemýšlel jsem nad Maďarskem,ale láká mě i Monaco. Jak je vidět v Maďarsku z travnatých ploch?
ruger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 24. 3. 2012 22:40

Monaco.je neskutečné drahé a na to abys dobre viděl potřebuješ další money. Maďarsko je pro růžence asi nejlevnější volbou. Z většiny travnatých ploch vidíš slušné, ale nejlepší je to má tribune tam jsou velkoplošné obrazovky... Jestli jsou i na některých tribunách to už nevím...
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 24. 3. 2012 22:43

Já v Maďarsku byl v r. 2007 a nebylo to drahý, vidět bylo slušně, slyšet nebylo nic, lidí 3 *****, hic jak svině, spálil jsem si rypák, už bych tam nejel.
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 24. 3. 2012 22:59

Maďarsko je nejdostupnější už jsem to tu psal...
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 3. 2012 23:14

:oboze
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davy 11 25. 3. 2012 05:21

V Madarsku jem byl a už nikdy více.Tady je mých pár postřehů. V Madarsku je dost náročná trat, tedy zhlédnout nějaký delší usek je oříšek. Byli jsme pouze na travnaté ploše, jelikož jsme nebyli ochotni dávat za tribunu o 100% více. I tak taková akce výjde: lístek 3200,- doprava + parkování + něco na zub = 4500kč na jednoho. To bylo max co jsme byli ochotni dát. Jak jsem psal, najít místo kde člověk něco vidí je probém. Trat je značně zatáčkovitá a patří mezi uplně nejpomalejší v seriálu. Dorazili jsme dřív a asi hodinu jsme vybírali místo kde by byla vidět nějaká rovinka kvůli rychlosti a ktomu pasáž se zatáčkama kvůli začitku jmenem F1. Téměř v každé zatáčce mají kvůli televizním divákům obrovskou reklamu. To že platící dívák na místě přes ni nevidí už nikoho nezajíma. Lze to vyřešit odstupem od trati (od plotu), ale to ztrácíte tu atmosféru a kontakt. No vlastně to, proč jste se na to přijeli podívat. Ještě k tomu plotu. Každých 15m stojí ostraha a hlídají aby se tam nikdo nepřiblížil. To byla pěkná *****. Lepší podmínky jsou na tribuně, ale nechtělo se nám připlácet 100% ceny. Navíc lístky už jsme měli objednané a situaci zjistili až na místě. Závod F1 byl v poho, ale atmosféra na okruhu jeden průser. Jedna velká nuda. Lidi se nebaví, nejsou tam žádné atrakce a doprovodné programy. Zlatý Brno u motorek zde se snaži aby se divák nenudil. Navíc atmosféra je zde jiná lidi troubí, fandí a baví se. Jo a můžete k plotu kde chcete takže máte max kontakt, nebo když na konci chcete pozdravit vítěze. Nemusí to být alá Monza kde se půl okruhu zvedne a tradá na cílovou rovinku na vyhášení vítěze. Prostě jen tak. My se nachali zlákat blízkostí Madarska. Všichni 4 jsme se zhodli, že sem už nikdy. Nikomu to nevnucuji. Já osobně bych volil bud Německo nebo Itálii. Je zde naprosto jiná atmosféra a věřím, že te může být super zážitek. Ta Itálie by se dala spojit s rodinou dovolenou. Rodinku nechat čvachtak v moři a vyrazit. Nebo lépe vzít 4 kamarády a vyrazit. Je lepší se podělit o benzín, jelikož 1000km je 1000km.


Na Monaco zapomen. Pokud tam nemáš jachtu či apartmán v 10 patře.

-- 25. 3. 2012 06:47 --

Ještě doplním něco k Madarsku. Mám i pozitivum at nejsem moc kritický. Mají tam fantasticý žrádlo. Ty jejich pečený masa, špízy a ogrilovaný klobásy, mnam. No a ted se musím ***** podruhé, jelikož ze zdravotních důvodů takové věci nesmím. Kluci si to pochvalovali a to jídlo vonělo na několik metrů. Ceny přiměřené k zážitku F1. Stím už prostě musíte počítat. Takže kdo to nehodlá podporovat vezme řízek z domu a jede :D

-- 25. 3. 2012 07:05 --

A ještě přidám foto. Zde je vidět překážející reklama ve výhledu. Ikdyž tento pohled není tak hrozný, snaži jsem se vyfotit trat. Jsou tam useky kde to byla hrůza. Dále jsou vidět na fotce dva týpci co měli za ukol nikoho nepouštět k trati. Ti jsou uplně všude.

DSC03534 1.JPG
OIII RS 230 DSG 169kw
(9,9l)
davy 11
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 25. 3. 2012 07:50

A nejhorší na takové LIVE akci je to, že pokud nesedíš u nějaké velkoplošné obrazovky, tak naprosto netušíš, co se vlastně děje - koukáš na svých pár metrů tratě, kde se jednou za čas prožene auto.. Zlatá TV doma.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 25. 3. 2012 08:10

Já bych nedělal kompromisy a rovnou se vypravil do Monzy. Do sousedního Milana/Bergama se dá koupit letenka s low-costem za pár šupů, vedle okruhu je stanové městečko (dá se pronajmout stan i s postelema) a do konce května je sleva 10% na vstupenky.
Nebo jet autem a udělat si malý výlet do Alp přes bezcelní zónu v Livignu.
Stein
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davy 11 25. 3. 2012 09:00

Semtex: na pul mas urcite pravdu. Mam doma domaci kino. K tomu obraz HD. Takze super pohoda klidek zazitek. Jen by to kazdej spravnej fanda mel videt aspon jednou za zivot na zivo.
davy 11
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 3. 2012 09:10

Já byl naživo na Nurnburgringu, ale to bylo už v roce 1982 nebo 1983
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davy 11 26. 3. 2012 06:10

V tom roce jsem maximálně tahal kačera :shock: :D
OIII RS 230 DSG 169kw
(9,9l)
davy 11
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 26. 3. 2012 09:59

MELLO píše:Já byl naživo na Nurnburgringu, ale to bylo už v roce 1982 nebo 1983


Áááá, pamětník.. Závody parních strojů? :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 3. 2012 10:22

Si dělejte *****, tehdá jako pro mladého smrkáče to byl pro mě obrovský zážitek. Seděl sem na louce a jednou začal kolem rychle projely řvoucí auta :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ruger 26. 3. 2012 11:37

to davy 11: dík díky za info. To jsou informace k nezaplacení. Zase když už pojedu na velkou cenu, tak bych chtěl ať to stojí za to. Jak jsem projížděl net, tak právě pozitivně maďarsko moc lidi nehodnotí. Jeden psal dokonce, že si tam nemůžeš vzít ani svoje jídlo?? To se mi zdá zase přehanné.
A z trávy je trať hoodně daleko a dva ploty.
Monaco na staní by se cenově dalo, ale co jsem viděl fotky ze stráně z poslední zatáčky, tak teda nic moc. To by chtělo tribunu, ale ta je cenově někde úplně jinde, takže Monaco padá.
Teď se spíš přikláním k Itálii, protože ta atmosféra bude uplně jiná. Taloši to prožívají a proběhnout se po závodní trati, jo to bych chtěl.
ruger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 26. 3. 2012 11:44

ruger píše:a proběhnout se po závodní trati, jo to bych chtěl.




:D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků