Moto GP Brno

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jouda.II 28. 12. 2009 20:00

Se nepojede nebo co? Já to v TV neviděl celý
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 12. 2009 20:06

motoGP a superbiky jsou trochu rozdíl
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.II 28. 12. 2009 20:40

To jo, takže šlo o Biky?
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 12. 2009 20:41

já zaznamenal, že o biky, nicméně i biky jsou velmi prestižní
anonymni

Odeslat příspěvekod siol.a 15. 12. 2014 09:48

Hra Luďka Mádla: Brněnská Velká cena přijde o státní dotaci
"Nejpravděpodobnější vyústění příběhu směřuje k tomu, že se už přiklepnutá dotace ve výši 30 milionů korun stáhne. Sotva totiž byly zúčastněné subjekty vyzvány k tomu, aby poskytly informace k notifikačnímu procesu, nikdo se k tomu nemá. A já se kvůli motorkám v Brně nenechám zavřít," říká Marcel Chládek, ministr školství, mládeže a tělovýchovy. Vláda se nezvyklou situací bude zabývat 22. prosince.

Nikomu se kvůli přijmutí dotace nechce vyložit karty na stůl, ale za vše může ta Praha. :tleskani
Motocyklové závody patří k Brnu stejně jako drak alias aligátor zavěšený u stropu průjezdu Staré radnice, veletrhy nebo mindrák vůči Praze.

V srpnu se na jejich adresu v televizních Událostech, komentářích v souvislosti s dotací na Grand Prix ostře rozohnil hejtman Michal Hašek (ČSSD): "Nám už to tady v Brně připadá tak, že kdyby to bylo v Praze, je to celé vyřízené za pět minut. Mají jít peníze do Brna a prostě je to problém. V Praze se na známé kauze ProMoPra prošustrovalo půl miliardy, nikoho to netrápí, tady se bavíme o 70 milionech a vypadá to, jako by Brno a Velká cena chtěly zruinovat státní rozpočet."
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 15. 12. 2014 09:55

Motocyklové závody patří k Brnu stejně jako drak alias aligátor zavěšený u stropu průjezdu Staré radnice, veletrhy nebo mindrák vůči Praze. :D

-- 15 pro 2014, 09:59 --

Nicmene jedna zajimava informace vicemene odpovidajici dohadum v predeslych diskuzich na toto tema tam je. Ten ctvrt milion divaku je v realu 39 tisic platicich divaku.
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 12. 2014 10:55

a to je furt dokola...
dokolečka dokola...

Malcolme, myslíš, že u jiných akcí, na které stát přispívá to je jiné? Jako nevím jak ty, ale v zásadě na všechny tyto akce chodím na VIP vstupy a jiné pozvánky, které nehradím. A část je jich jistě hrazena ze sponzorských peněz, nikoliv státních.

Tím to jako neobhajuju, jen jako prostě to na mne celé skutečně působí tak, že všechny špatnosti se vytahují i tady v diskuzi jen tady na tu akci a u jiných, kde dotace prošly bez povšimnutí (a ano spojených třeba s Prahou) to nikdo neřeší...

A jako ten pocit, že kdyby to bylo v Praze, že to je přikleplé hned mám mimochodem taky. Nebylo by to poprvé a ani naposledy.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Kurt Heimreich 15. 12. 2014 11:00

Nerikam, ze by se nemelo pridat, ale ze by meli dodat auditovane ucetnictvi. Pokud od statu neco chci, musim pro to i neco udelat, ne jen vykrikovat dejte mi penize a kdyz nedate, budete zli prazaci. Ta firma ocividne ma duvody to skryvat a ja se ptam proc. Podle me proto, ze ta akce je se zapoctenim dotaci docela ziskova a maji strach, ze jim stat nebude chtit platit "zisk", coz by ani nemel. Podle tebe ano?
Kurt Heimreich
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 15. 12. 2014 11:08

Do jejich účetnictví nevidím, proto to nekomentuju. Chtěl sem jen debatit v obecné rovině.
Praha je mi obecně u zádele (to, že tady ale mnoha lidem leze krkem, je prostě fakt a těch důvodů je mnoho, nicméně já zastávám názor, že se má každej o sebe primárně postarat sám a konec konců, kdo po Praze touží má možnost tam odjet, pro mne je to jedno z nejhroších měst v Evropě, takže mne neláká a pár slušných památek to prostě nezachrání. obecně v Praze trácím čas jen nerad), ale šlo mi opravdu o ten přístup. A ten je tady opravdu lehce odlišný. U peněz pro pražské akce to někdy skutečně vypadá tak, že se "prvně dají" a pak se vlastně řeší na jakém základě.

P.S. Všechny dotace (státní, ale i evropské) mají striktně stanovené dokumenty, na jejichž základě je dotace vydána. Pokud tam kompletní účetnictví není (a je to dost dobře možné, většinou se dává jen uzávěrka), pak je státu do toho prd. A je tomu tak u všech akcí. Zase se tady řeší něco, co má přesně stanovená pravidla.

A já předpokládám, že když ji dostali přikleplou, že ty pravidla splnili, pokud ne, tak je to absurdistán ještě větší, než sme čekali.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod puk123 15. 12. 2014 13:10

Od Babišova přikývnutí do připsání dotace na účet zřejmě ještě je nějaká cesta.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod pepa-1 20. 12. 2014 15:20

pepa-1
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 23. 6. 2015 15:43

Díky, zastupitelé Šulingradu, Vokřále, Hašku a starej Padáčku, že jste podělali nejprestižnější akci, pořádanou v ČR
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 6. 2015 15:48

Jouda: mas moznost tech 50 mega dat ze sveho, kdyz je to pro tebe tak prestizni. Verzim, ze ty a tobe podobni co krici pro zachovani by tech 50mega dohromady dali.

Nevidim duvod, proc bych tu akci mel solit za sve, kdyz platicich divaku z tech 200 000 tam byva okolo 30-40tis.

Jinak proslycha se, ze vedeni okruhu nemelo uz ani zajem o akci, protoze dotali balik od rakusaku, ze odstoupi ze serialu. Co je na tom pravdy netusim.
anonymni

Odeslat příspěvekod Jouda.II 23. 6. 2015 15:51

Já nevím, proč bych to měl platit já, ani proč by to měl platit stát, ani Brno. Ale tohle bylo *****ý manažersky a hlavně provozní kačky plynuly do stáje mladýho Padáčka. Prostě dojná kráva.
Mimochodem, proč se sponzoruje Pražský jaro nebo třeba divadla?
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 23. 6. 2015 16:18

http://domaci.ihned.cz/c1-64213060-brno ... v-ohrozeni

Člověk z venku do toho nevidí, ale...

Situace je velmi paradoxní v tom, že Michal Hašek, hejtman Jihomoravského kraje, nabízí pořadateli závodu dotaci 67 milionů korun. Smluvní podmínky, které tuto nabídku provázejí, ale označili představitelé Automotodromu Brno za neakceptovatelné. Zmíněné podmínky mimo jiné předpokládají, že se Jihomoravský kraj stane spolupořadatelem závodů. A tím pádem uvidí pod pokličku veškerého hospodaření, které s pořádáním závodu souvisí.

V nabízené dotaci 67 milonů korun se sdružily prostředky ministerstva školství (30 milionů korun), ministerstva pro místní rozvoj (7 milionů), Jihomoravského kraje (20 milionů) a města Brna (10 milionů).
49% Mother Fucker 51 % Son of A Bitch
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků