F1 - 2017

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 3. 2017 21:10

pokud vede ferrari, tak mě to baví
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 26. 3. 2017 21:24

Tak nějak a klidně si to přehraju 4 hodiny po skončení závodu.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 26. 3. 2017 21:31

Arnie J píše:bohužel, alonso je jeden z těch týpků, co jsou fenomenální řidiči, co z každé sračky vytáhnou nevídané, ale do vývoje to moc není ... něco jako kdysi mansell nebo alesi

Je otázka, jak vývoj může ovlivnit. Může říct, že chce víc koniku, ale pokud je nedostane, tak či je to chyba?
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod robbert 26. 3. 2017 22:15

Jak ovlivní vývoj? Tak že je schopen říct, co není v autě podle jeho představ. Je prostě schopen dát zpětnou vazbu. A tohle Alík neumí. Tohle vůbec moc jezdců neumí. Jenom řeknou že auto nemá přítlak, nic víc. Tohle zvládali Schumi a Prost.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 3. 2017 22:18

je to tak... prost vyvinul a senna s tím pak rychle jezdil :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Petrs77 27. 3. 2017 05:59

Chtěl jsem tím říct, že nediskutuji o drobnostech ve finálním nastavení, tam záleží na jezdci, ale obecně vývoj motoru, aerodynamiky..., od toho jsou tam jiní, to není úloha jezdce. A ze špatného základu dobrý vůz neuděláš, můžeš udělat z velmi dobrého základu dokonalý vůz
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 27. 3. 2017 08:03

Pajjoun píše:https://www.dropbox.com/s/q7mocmgcwo7y36h/zast%C3%A1vky.PNG?dl=0

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 27. 3. 2017 09:27

robbert píše:Jak ovlivní vývoj? Tak že je schopen říct, co není v autě podle jeho představ. Je prostě schopen dát zpětnou vazbu. A tohle Alík neumí. Tohle vůbec moc jezdců neumí. Jenom řeknou že auto nemá přítlak, nic víc. Tohle zvládali Schumi a Prost.

A kdo říká, že to Alonso neumí? Ostatně - vzpomeň si na Schumachera v těch třech letech u Mercedesu. I kdyby se *****, nic...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 27. 3. 2017 09:36

No však tam sa vtedy pracovalo presne na tom vývoji. Jazdec už s postaveným autom nespraví dokopy nič. Ale dobrý jazdec vie pomenovať veci, čo sa musia zmeniť a môže ovplyvniť vývoj do budúcna.

Schumi s Rosbergom si to oddreli a bubák potom zhrabol slávu. Preto v minulom roku museli dať v Mercedese titul Rosbergovi, už bol z toho značne frustrovaný. Tak to radšej zabalil.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 27. 3. 2017 13:51

Pokud mě paměť neklame ,pred lety u McL přes zimu drel Alonso na autě, aby od jara vyhraval Lujs až pak Fernando balil kufry.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 29. 4. 2017 14:33

tak pánové máme po kvaldě zaděláno na supr závod, kdo pak by to ještě včera řek, že ferari tak zabojuje, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod polda 29. 4. 2017 19:20

Zrovna včera při treninkach říkali,že Ferarka na tom budou určitě líp než Medvědi, teploty a profil poslední třetiny trati.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 29. 4. 2017 19:34

tak po dlouhé době sem opět natěšený na f1, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 9. 5. 2017 15:04

Takhle podobně ladí motory Honda. :-)

-- 9. 5. 2017 16:04 --

https://www.youtube.com/watch?v=8HjjTDjOOfE
T.E.CH
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků