Nurburgring - Nordschleife

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 11. 9. 2018 23:00

Arnie J píše:můžeš mi vysvětlit, z čeho jsi byl zničený po celodenním sezení na sedačce spolujezdce? :D

Premna to zrovna len sedenie nebolo...proste adrenalin ako svina :D

A samo ze som si to uzival, ale prve kolo je proste prve kolo.

Ale ked ste to davali za 10 minut, asi to nebolo take huste :P
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 9. 2018 23:08

jeli jsme co M3 E46, 130i a Z4M dovolily ... 130i včetně mokrých pasáží dveřma napřed :)

mmira se mě ptal "bojíš se?", já řek že ne a on řek, že to je divný, protože on jo :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 12. 9. 2018 07:47

vim ze arnie ma posunutej prah strachu
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 12. 9. 2018 08:12

Arnie J píše:můžeš mi vysvětlit, z čeho jsi byl zničený po celodenním sezení na sedačce spolujezdce? :D


Jsem loni absolvoval veteran rally jako spolujezdec v Aero 500 a po asi 260km jsem byl totálně na kaši. Jak to drncá, naklání se to, tak furt zatínáš svaly abys vyrovnal síly, pořád nějaký otřes, atd. Kámoš mi pak vysvětlit, že dost pomáhá kompresní spodní prádlo, stáhne tělo, míň se třesou svaly a tuk, tělo se tak neunaví.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 9. 2018 08:24

Pěkně připosrany Glider. :D
Snad si měl sebou nahradni spoďary.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 12. 9. 2018 08:30

Dobrá story, fakt to muselo stát za to...

Arnie J píše:mmira se mě ptal "bojíš se?", já řek že ne a on řek, že to je divný, protože on jo :D

:D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 9. 2018 08:38

Ach hrdinovia, aspon si to priznam 8-P

garážmistr píše:
Arnie J píše:můžeš mi vysvětlit, z čeho jsi byl zničený po celodenním sezení na sedačce spolujezdce? :D


Jsem loni absolvoval veteran rally jako spolujezdec v Aero 500 a po asi 260km jsem byl totálně na kaši. Jak to drncá, naklání se to, tak furt zatínáš svaly abys vyrovnal síly, pořád nějaký otřes, atd. Kámoš mi pak vysvětlit, že dost pomáhá kompresní spodní prádlo, stáhne tělo, míň se třesou svaly a tuk, tělo se tak neunaví.


Asi tak nejak...k tomu na M2 bol zo zaciatku podvozok na 8/10 tvrdosti nastaveny, takze to otrasalo ako svina.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 12. 9. 2018 09:11

Tak určitě to znaš z mista spolujezdce, kde je vnimana jizda hrozivějši než, když sam auto šoferuješ. A jestli se ještě k tomu jede takova kalba tak se ti ani nedivim.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommino 12. 9. 2018 10:16

Pěkný report :)
Tommino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 12. 9. 2018 10:21

Za mě je to na spolujezdci daleko horší, působí na něj (přilba ještě zhoršuje namáhání krku a trapéz) stejné přetížení jako na řidiče, ale nemá volant na držení a hlavně neovládá auto, takže je nonstop připosraný.

Jinak s těmi negativy, je to tak, Němci jsou arogantní kokoti a z těch peněz za jízdné, dávají zpět zoufale málo. Za mně je totálně nejhorší výjezd z tratě, od Hitlera to nejsou schopni vyřešit.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommino 12. 9. 2018 10:24

Arnie J píše:já si to na spolujezdci užíval od prvního metru, vůbec jsem neměl strach


No, ono fakt asi záleží, na rychlostech a časech, který se tam jedou. Dveřma napřed tě svezu v kterékoliv zatáčce, křižovatce nebo kruháči, na tom není nic k umění nebo strach. Ale jestli se jede na NS třeba 9:30 nebo 8 a málo drobných, nebo pod 8 je fakt kua rozdíl. Poprvé jsem tam byl na jaře taky jako spolujezdec s Marou. Něco na spolujezdci odjeto mám a když jedu s člověkem, o kterém vím, že to má v ruce, tak se nebojím. Ale tohle bylo fakt jiné :D Ne že bych se vyloženě bál, ale říkal jsem si...tvl, 200, horizont, jedeš na slepo, co tam jako je. Nebo...jump brake, to jako ubrzdíme? NEbo ve 180 zlom a zatáčka do díry ne zrovna málo utažená, kola téměř ve vzduchu, auto se celé zavlní....všude svodidla, strach tam byl malý, ale přebil ho adrenalin. Byla to bomba. A teď jsem byl poprvé se svým autem jako řidič. Takže jestli se chceš bát, doporučuju svézt se se mnou :-D, strach zaručen, kolem 180 po trávě na svodidla (naštěstí to vyšlo) atd :-D
Tommino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 9. 2018 10:33

No tak podle toho co píšeš, tak zrovna s tebou bych strach měl, páč to zní jako že jezdíš nad své možnosti.

Jinak jsi chtěl sdělit teda co? Že v M2 se není čeho bát a v Giulii už ano? :)
Naposledy upravil Arnie J dne 12. 9. 2018 10:41, celkově upraveno 1
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommino 12. 9. 2018 10:41

Tak bylo to poprvé....sdělit jsem chtěl to, že glider jel i s Marou (kde se v prvních kolech bál), ale i se mnou a zrovna s ním jsme jeli po trávě. A taky to (ať jedeš po trávě nebo ne), tak je rozdíl jestli jedeš za 8 nebo třeba za 9:30 a s tím je spojená i míra strachu nebo adrenalinu. A další věc je ta, že ten kdo chce jet rychle, tak stejně někdy konkrétně na NS do trávy, štěrku najede, protože zkouší a chce zrychlit, takže to prostě určitě někde někdy přežene. To je samozřejmě ještě ta lepší možnost. I celkem velké % rychlých tam nějaké auto prostě stejně rozbije.
Tommino
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 9. 2018 10:44

Myslíš, že osazenstvo autofora jsou lopaty, jo?

M2 ... 7:58
Z4M ... 8:12
M3 E46 ... 8:22

To nejsou zas tak moc pomalejší auta, a troufnu si tvrdit, že ani piloti.

Jinak já se nehádám, že spolujezdec to má náročné (mně se jeden poblil), ale mé nadšení tu náročnost přebilo :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 9. 2018 11:03

Ajo na "horuce" momenty som zabudol :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků