Nurburgring - Nordschleife

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 20:05

Saman píše:-1 Mr. Green , to je panecku mraz, u nas bejva i -30 a nijak zvlast mi to pri jezdeni v aute nevadi 8)

No, pri -1 to klouze stejne jako pri -30, takze takovej rozdil to neni. A nikdo nerika, ze se neda jezdit :D, jen ze to klouzalo a bylo to vesely ;). Nemysli si, jsem polovicne z Vysociny a vim, co je to zima :D.
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 20:07

acer.t píše:asi blbej dotaz , dá se tam zajezdit normálně??kolik to stojí ??
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 27. 7. 2006 20:11

jedno kolo 15 eur nie je vela... ved clovek tam na tak dlhej trati aj tak nevydrzi kruzit dlho... takych 10 kol to je uz dost :)
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 27. 7. 2006 20:49

Chci tam jet na 100% někdy na jaře můžem se klidně domluvit :D :D :D :D
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod Saman 27. 7. 2006 21:11

DD píše:
Saman píše:-1 Mr. Green , to je panecku mraz, u nas bejva i -30 a nijak zvlast mi to pri jezdeni v aute nevadi 8)

No, pri -1 to klouze stejne jako pri -30, takze takovej rozdil to neni. A nikdo nerika, ze se neda jezdit :D, jen ze to klouzalo a bylo to vesely ;). Nemysli si, jsem polovicne z Vysociny a vim, co je to zima :D.


ee, pri -1 jeste klouzacka nenastava, klouzacka se projevuje as okolo -3 stupnu, ale to muze bejt odchylkou ve tvem teplomeru :D , a pokud je na silnici provoz, tak je ta klouzacka jeste o 1-2 stupinky niz 8)
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 21:34

saman> A no jo furt :D. Vyhoda -30 je v tom, ze to klouze vsude, kdezto v -1 to klouze jen nekde, coz je vetsi adrenalin :D
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2006 21:36

brasci píše:jedno kolo 15 eur nie je vela... ved clovek tam na tak dlhej trati aj tak nevydrzi kruzit dlho... takych 10 kol to je uz dost :)


no to nevim, zacatecnik tam bude mit casy kolem 10 minut na kolo :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Tada 27. 7. 2006 21:42

Jeremy Clarkson z top gearu měl co dělat aby to dal za 9:59 s jaguárem S-type 2.7 diesel :D :D :D :D 1.část http://www.youtube.com/watch?v=HwErGJFo ... urburgring

2. část: http://www.youtube.com/watch?v=vcCDRrZ6 ... urburgring

Profesionální jezdkyně to dala za 9:26
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 21:42

goes> Zacatecnik bude mit casy kolem 20-30 minut, obvzlast pokud ten okruh neznas. Je tam 147 zatacek, z toho 80% slepejch, obrovsky vejskovy prevyseni (16% stoupani ze zatacky Exmuhle). Deseti minut dosahnou lidi, ktery se snazi, jedou co muzou a maji odjeto aspon 20-30 kol. Kdyz zajedes cokoliv pod 10 minut, je to obecne VELMI dobrej cas. Na osm a niz se dostanes jen se supersportem a talentem Schumachera ;).

Staci se podivat na video TopGearu s Clarksonem, kterej okruh neznal, mel ucitele (Sabine Schmitz, ktera tam ma nalitano 15000 kol a jezdi s RingTaxi), 205-konovyho Jaguara v nafte a trvalo mu 2 dny, nez zajel cas 9:59 :D.

Na YouTube.com se mrknete na to, jak okruhem prolit Stefan Roser s Yellow Birdem (RUF CTR) koncem 80. let. Permanentni drift a naprosto nehorazna podivana. Popripade si vyhledejte i "ring taxi", stoji to za to ;).
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 27. 7. 2006 21:49

DD: Domluvíme se a na jaře vyrazíme,co?
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 21:51

tada> Kdyz to vyjde, chci tam jet jeste nez skonci sezona, tj. srpen/zari, klidne i v rijnu :D. Ale pristi rok, co ja vim, co bude .. ale klidne, muzeme udelat kolonu a vyrazit :).
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 27. 7. 2006 21:54

Já jsem chtěl vyrazit teď v létě ale nemám papíry... Maslíš že bych tam mohl pojezdit bez papírů? Řidiče keterý mě dopraví na místo mám... :)
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 21:59

tada> Co myslis .. nemohl ;). Nordschleife je de facto jen uzavrena jednosmerna silnice (nema definici okruhu, coz je dobry treba kvuli pojisteni), takze na ni musis mit ridicak. Postihy jsou celkem dost neprijemny ;). Do jara mas co delat :D.
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 27. 7. 2006 22:05

Začnu někdy teď závěrečky v půli prosince... A pak můj sen: Mercedes w124 300CE s AMG paketem... Ale ten bych na ring nevzal... :D :D :D :D :D :D
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod OS 28. 7. 2006 05:25

Saman píše:
DD píše:marepa> Nesmysl, jezdi tam autobusy, dodavky, kdokoliv. Nejde o to jet na cas, ale absolvovat 22 hardcore kilometru. Muzes jet klidne celou dobu 60 :). Ja tam videl treba tohohle staryho mercedesa, jel odhadem tak 80 km/h ;).
Obrázek

brasci> Ocividne ano .. tedy slysitelne. Ten kraval byl naprosto nehoraznej, a to jsem stal fakt dobre tak kilak daleko a mel okruh (oficialni Nurburgring, nikoli Nordschleife) za kopcem .. :)


Jo jasne, jede 80, posadka ma prilby na kokosech a uzivaj si nedelni poklidnou vyjizdku :hm Mr. Green


Bezpečnost musí být. Mr. Green
OS
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků