Nurburgring - Nordschleife

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 16:46

Byl tam uz nekdo? Nechystate se? Nasel jsem tu thread asi rok starej, ale rikal jsem si, ze by nebylo spatny zalozit na to novy tema :).

Ja tam byl v dubnu (zazitky zde) a CHCI tam na 100 % jet znovu.

Zatim mi nezbyva nez okruh trenovat v Gran Turismu 4 s volantem, ackoliv vim, ze se realite vubec nic nevyrovna. Kdyz uz nic, aspon budu vedet, ktera zatacka je kde ;).
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 27. 7. 2006 16:57

no ja bych si tam nekdy zajel ...ale musel bych na to mit auto.. s tim soucastnym by to nemelo imo moc cenu :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 27. 7. 2006 16:59

pekne... a to zrovna ked si tam bol tam boli nejake testy F1??
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 17:05

marepa> Nesmysl, jezdi tam autobusy, dodavky, kdokoliv. Nejde o to jet na cas, ale absolvovat 22 hardcore kilometru. Muzes jet klidne celou dobu 60 :). Ja tam videl treba tohohle staryho mercedesa, jel odhadem tak 80 km/h ;).
Obrázek

brasci> Ocividne ano .. tedy slysitelne. Ten kraval byl naprosto nehoraznej, a to jsem stal fakt dobre tak kilak daleko a mel okruh (oficialni Nurburgring, nikoli Nordschleife) za kopcem .. :)
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 27. 7. 2006 17:08

DD: a preco si si nesiel zajazdit??
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 17:10

brasci píše:DD: a preco si si nesiel zajazdit??

Myslis jako s F1? :D Na Nordschleife jsem nebyl ze dvou duvodu:
a) byl zavrenej pro verejnost (testovaly tam ruzny tymy auta a pneumatiky), oteviral az v pet odpoledne
b) jsem musel nejpozdeji v poledne razit smer Mnichov (544 km), abych tam do sedmi vecer byl (mel jsem veceri s kolegou)
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2006 17:11

kura on ma FRS a jede 544 km nejakych 7 hodin :)
anonymni

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 18:02

goes píše:kura on ma FRS a jede 544 km nejakych 7 hodin :)

Komiku 8) .. jel jsem jednak naftovym sluzebakem o zavratnem vykonu 90 koni (nicmene nijak spatne auto), navic zacatek dubna a za Stuttgartem na A3 snehova vanice, zacpa a zpozdeni. Jel jsem to celych 6 hodin nakonec, ale docela peklicko..
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 27. 7. 2006 18:18

DD píše:marepa> Nesmysl, jezdi tam autobusy, dodavky, kdokoliv. Nejde o to jet na cas, ale absolvovat 22 hardcore kilometru. Muzes jet klidne celou dobu 60 :). Ja tam videl treba tohohle staryho mercedesa, jel odhadem tak 80 km/h ;).
Obrázek

brasci> Ocividne ano .. tedy slysitelne. Ten kraval byl naprosto nehoraznej, a to jsem stal fakt dobre tak kilak daleko a mel okruh (oficialni Nurburgring, nikoli Nordschleife) za kopcem .. :)


Jo jasne, jede 80, posadka ma prilby na kokosech a uzivaj si nedelni poklidnou vyjizdku :hm Mr. Green
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 27. 7. 2006 18:22

DD píše:snehova vanice, ..


Tomu rikas snehova vanice :D , me to prijde jak beznej den s trochu zamracenou oblohou, ani snehu tam moc neni :hm .
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 18:27

Saman píše:Tomu rikas snehova vanice :D , me to prijde jak beznej den s trochu zamracenou oblohou, ani snehu tam moc neni :hm .

Ve vanici jsem nefotil :D, jasny? Tohle je jen pro ilustraci :D. Nicmene i tak bylo -1 a pekne to klouzalo ;)
DD
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 27. 7. 2006 18:46

DD píše:Ve vanici jsem nefotil :D, jasny? Tohle je jen pro ilustraci :D. Nicmene i tak bylo -1 a pekne to klouzalo ;)


-1 Mr. Green , to je panecku mraz, u nas bejva i -30 a nijak zvlast mi to pri jezdeni v aute nevadi 8)
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 27. 7. 2006 18:47

saman: prestan uz byt vsade najmudrejsi ;) :)
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 27. 7. 2006 18:50

brasci píše:saman: prestan uz byt vsade najmudrejsi ;) :)


kuš babo Mr. Green, jen reaguju na zajimave podmety woe 8)
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod acer.t 27. 7. 2006 19:37

asi blbej dotaz , dá se tam zajezdit normálně??kolik to stojí ??
BMW Z4 3.0si RV 2006 - 15 000 nádherných km za námi
BMW 316i Compact RV 2002 - Na prodej jen do dobrých rukou.....SZ
-My dream is not car, My dream is BMW(M3 - E46, Z4,130i...)
acer.t
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků