spz

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JiVi 21. 4. 2005 10:48

kukakod: jestli uhoris nebo ne, budes vesmes resit, kdyz bude pripoutany, pokud nebudes pripotany, tak to bude jedno... kazdopadne, za Xdesitek let se na nic lepsiho neprislo a i po techto letech je narizeno se poutat, takze .. asi na tom neco bude, ne - alfaku ;o)
JiVi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kubakod 21. 4. 2005 11:35

helmut: ok
JiVi: ja bych to s tim uhorenim videl tak na pubertaky, kteri chteji byt zajimavi. Tady alfak a nebo jeden clovek co znam, nastesti uz se s nim nemusim znat :-) to berou spis jako ze maji nadhled, oni se proste nepoutaji, oni jsou lepsi lide, vsadim se, ze take prechazeji na cervenou a v aute se budou chovat dost sobecky. Ted mluvim o tom co ho znam: Jeli sme a on zpomalil asi na 15 km/h, protoze si prohlizel cosi na ceste. Zadny blinkr, nic. Za nim samozrejme auta a ted chudaci nevedeli, bude se tocit? bude odbocovat? zastavi? Pak se zase rozjel a byl v klidu, protoze ho nikdo nepredjel.. Ten clovek mel felicii a jezdil s ni bezne 170 tacho, popr 130 s privesnym vozikem, prece jemu se nemuze nic stat. Takovi by se meli vymlatit navzajem.
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pech. 4. 5. 2005 20:19

alfak: koukám že jsi ještě asi nedospěl, pásy nejsou v autech pro srandu králíkům, a pokud vědomě porušuješ předpisy, a pak se tu snažíš nadávat na korektní jednání policie, tak k tomu nemám co dodat, nádavat ti nebudu nemám ve zvyku někoho ponižovat, ale zkus si třeba tu značku na tvým autě v noci přečíst..... moc to nepůjde!
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 4. 5. 2005 20:22

kubakod: neříkám že jsem úplně svatej, ale s károu se najezdím dost a co ta dělá s autem, zvlášť z kopce, 80 je až dost, 130.. nevím ten člověk asi nemá instinkt strachu...
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 4. 5. 2005 20:24

někde jsem četl, že průměrnej člověk se dokáže zapřít, že vydrží náraz tak do 10km/h, navíc než by to stihnul udělat...
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubakod 4. 5. 2005 21:48

pech.> Ten clovek je uplny blbec. Nejhloupejsi clovek jakeho sem snad kdy poznal. Na me pripominky ze az mu ten vuzek ve 130 uleti a nekoho zabije/zmrzaci nedostane od pojistovny ani floka nereagoval a kdyz me jednou vezl v te felicii 170 a co chvili jen tak nahodou zavital do protismeru, kdyz ho to vyneslo, bylo to naposled, co sem s nim jel. Jinak to, ze je blbec, nesoudim jen podle toho, jak ridil, znam ho docela dobre (otec bejvalky - uff... to sem rad, ze sem se jich zbavil :-) ona byla po nem) Mozna ze byl malej a tlustej, pomalej, v aute to dohanel...
kubakod
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod petcool 3. 7. 2005 11:53

javim píše:Dle zákona bys i při najíždění na kruhový objezd blikat měl :) Ale jelikož je to, zvláště na českých megaobjezdech (těch na ploše původní křižovatky), dosti matoucí, je běžná (a policií i doporučovaná) praxe blikat jen při jeho opouštění.
Ale to jako profesionální řidič jistě víš :) /quote]


Myslím, že to není jen otázkou zákona, ale já osobně prostě při sjezdu z kruháku blikám.... dávám tím na vědomí řidiči, který mi dává přednost, že sjíždím, a tím mu případně vzniká možnost vjet na kruhák, a nemusí čekat, až uvidí, že jsem z ničeho nic odbočil.
V podstatě se ale i tady jedná o změnu ve směru jízdy, a tím pádem bych dle vyhlášky blikat měl.
petcool
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petcool 3. 7. 2005 12:01

pech. píše:někde jsem četl, že průměrnej člověk se dokáže zapřít, že vydrží náraz tak do 10km/h, navíc než by to stihnul udělat...s/quote]


Po republice jezdi myslim ABA, nebo něco podobnyho s tou rampou, na který tě pustěj, jako by do simulovanyho narazu (nejsem si jistej jestli 15/20 km?) tak ať si tam někdo vleze a skusí se nějak zapřít....a to beru v potaz, že ten náraz očekává a má čas se zapřít
petcool
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hanzino 23. 5. 2017 12:05

Alfak pobavil :-D
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků