rpm budík pro toyotu aygo + autoradio

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 21. 9. 2018 09:48

evlo píše:kup, zkus, jinak res troque apod.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GVT88 22. 9. 2018 20:46

Dobrý den.

Pořídil jsem si adaptér mobilly obd2 bt a chtěl jsem se zeptat, kolik si bere z baterie, když nemám klíč v zapalování. Adaptér mi stále svítí červeně a nerad bych ho szále vyndaval a zandaval. Díky
GVT88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2018 20:48

Dobrý den.

Podle typu adaptéru, od 20mA do 200mA. Není zač.
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 22. 9. 2018 21:56

GTV: budík mám doma.

koupil jsem ho normálně přes internet za 1000,- + pošta :-)

Problém je ten, že naše C1 nemá připravený kabel pro otáčkoměr, takže to budu muset nějakvyřešit, kde co napojit, dneska už jsem nad tím bádal co jaký pin je... musím ještě najít pin 70 na řj motoru. To se mi zatím nedaří, protože jsem nenešel označneí pinů a není jich tady 5/8 jako na budíku, ale 100...

Pokud má ten werk servo, kabel tam bude, sundáš kryt přístrojovky, namontuješ tykadlo s otáčkoměrem, připojíš kabel a jede.. Kryt budíku buď musíš sehnat jiný a nebo si v něm tu díru na podstavu tykadla vyřízneš, je to vyznačené....

Pokud to na řj nenahledám, tak ti prodám ten svůj za to co jsem ho koupil....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2018 21:59

K tomu není nějakej pěknej pinout? Nevím, jak tendlenc žabožroutí-rýžovej hybrid, ale na asiaty jsou většinou k dostání poměrně slušný dokumentace včetně výkresů, hodnot pro naměření při diagnostice a tak podobně, nějaký číslo pinu je úplná maličkost.
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 22. 9. 2018 22:06

Nesehnal jsem. Technicky je to čistokrevná Toyota, když na C1 koukneš na jakýkoliv díl, je na něm vyraženo toytoa. Pinout na ten malý konektor jsem sehnal po internetu tak, že už jsem procházel témata jak udělat do Avensisu AUX-IN a tam byl Toyota konektor 20 pin, který pinout uveden měl a ten 8 pin u otáčkoměru byl stejného typu jen užší, navíc vynechnaé piny seděly dle schématu co je na inetrnetu a když jsem zkusmo zapojil piny pro podsvícení, tak to svítí, tudíž pinout konektoru otáčkoměru jsem vyzjistil správně.
Nicméně pinout řídící jednotky motoru na Aygo nemám, na tom stojí a leží poslední pin co nemám....

Obrázek

Obrázek
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 9. 2018 22:17

dobry den,

jak funguje signal otacek z rj. tak ze ho bere univerzalni budikus?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2018 22:20

Kdes našel ten pin 70? Co jsem se díval, měl by to být pin 14 v případě B25 jednotky, pokud je to B26 tak pin 13, pin 70 nezapojen. Pokud teda nemáš naftu :-))
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 22. 9. 2018 22:26

Evlo: to je podle konkrétního provedení otáčkoměru. Buď se bere z pinu 1 na zapalování, ze zapalovacího kabelu snímačem, z alternátoru... je třeba si při výběru otáčkoměru ověřit, jakým způsobem snímá, a pro jaké počty válců je určen.

Aslynt:

Zde: http://www.c1oc.co.uk/forum/viewtopic.php?f=6&t=12240
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 22. 9. 2018 22:28

Dobry den,

a toto vse mate tedy pane Pechu overeno a mate pro zakladetele tematu tabulku kompatibility nebo alespon doporuceni koknkretniho aftermarket produktu?

S pozdravem,
mgr. Evlo
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2018 22:29

anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 22. 9. 2018 22:33

Dobrý den pane tos_,

v tojota dokumentaci nikde nevidím v jakém formatu je signál otáčet přenášen. Jak to tedy je?

S pozdravem,
mgr. Evlo
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2018 22:34

Čau evlo,
pošli mi na Revolut 3 éčka, abys mi zaplatil přístup na hoďku, a já ti to milerád pozjišťuji.
tos_

-- 22. 9. 2018 23:42 --

Ale pokud nemáš, pechu, úplně nejvíc socka verzi bez absolutně ničeho, ten konektor na otáčkoměr by tam měl být, schovanej někde.
anonymni

Odeslat příspěvekod pech. 22. 9. 2018 22:51

Aslynt:

Mám úplně socka verzi bez ničeho. Původní majitel si sice připlatil za metalízu, modrý ***** do interiéru, modrý sedačky apod. ale nemá to servo ani nic. Centrál jsme mu tam montoval já dodatečně neoriginální, když začaly bejt problémy se zámkama.

Psal jsem na ofiko zastoupení Citroenu, poslal jim VIN a dotaz proč není kabel.

Odpověděli mi že kabel mají pouze verze se servem a můj konkrétní kus dle VIN nemá servo a proto nemá ani kabel.

App. ten piout tam nemůžu najít...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2018 23:09

Piny máš napsaný u vývodů, TACH je na 14, pokud odpojíš ECU tak přímo na jednotce jsou ty piny vyraženy, resp. začátek řádku
Obrázek
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků