ABC tuning, chip tuning - podvod - hledám oběti - spojme se

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ludek_II 11. 11. 2017 08:35

maincoonsback píše:Já se taky cítím být podveden. Co si pamatuju, začalo to Havlem, pokračovalo Rybou, Kocarnikem, Klausem a Dlouhým... a tak to pokračovalo az k Babišovi...
To jako Husák tě nepodváděl ?
To jako Husák a ta normalizační sebranka tě nepodváděla ?
Uděláme s tím něco?
;-)
Ludek_II
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 11. 11. 2017 09:14

Jean ViC píše:Jeden takový tady kdysi byl, chtěl schválit tuning na parkingu , pak když mu to tady nikdo neschválil tak poslal všechny do ***** a pak jsme ho viděli v TV v černých ovčích tuším že

Jaj, Bari007 a jeho desetiletý Subaru. Včera jsem si to pročítal :D
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 11. 11. 2017 10:13

Ono na druhou stranu, jak clovek pozna kvalitniho tunera od nekvalitniho (kdo je teda v CR kvalitni)?
Cetl jsem x pribehu, ze doporuceni a reference a stejne pak byly problemy.
Jinak ABC slysim prvne :hm
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 11. 11. 2017 10:17

Kvalitní tuner změří výkon před a po, ne? Taky ti dá záruku, kterou dodrží. Já kdysi taky zvyšoval výkon, ale nebyl jsem spokojený a neměl jsem pak problém, aby mi vrátili prachy a vse uvedli do původního stavu.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 11. 2017 10:19

Tak všichní chválí tohoto.Sice nedělá akce, jako ostatní, ale prý dobře odvedená práce.Všude slyším jen chválu a to dlouhodobě.

http://motorpower.cz/
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod D1.8T 11. 11. 2017 10:23

maXX_CZ píše:Jinak ABC slysim prvne :hm

Jsem o nich před 10 lety slyšel naposled.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 11. 11. 2017 10:50

robbert píše:Kvalitní tuner změří výkon před a po, ne?

Tohle beru za takovou defacto samozrejmost, ze ma brzdu.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 11. 11. 2017 11:26

robbert píše:Kvalitní tuner změří výkon před a po, ne? Taky ti dá záruku, kterou dodrží. Já kdysi taky zvyšoval výkon, ale nebyl jsem spokojený a neměl jsem pak problém, aby mi vrátili prachy a vse uvedli do původního stavu.

a hlavně k tomu vydá protokol na zapsání nových údajů do TP. Dnes už to není ani tak drahé, pokud se jedná o zvýšení výkonu do 20%
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 11. 11. 2017 11:53

maXX_CZ píše:
robbert píše:Kvalitní tuner změří výkon před a po, ne?

Tohle beru za takovou defacto samozrejmost, ze ma brzdu.


Tak v mém okolí má hodně lidí chipnuto a všichni hele měl jsem to v akci. :mrgreen: No a po dotazu zda to měli na brzdě, někteří nevědí co to je, další zase jako mysliš ruční a zbytek povětšinou jó to nevím, ale asi ne. Jinými slovy "nikdo".
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 11. 11. 2017 12:17

Já myslim, že o těhle podvodnících je toho na netu dost. Stačilo trochu pohledat. Když je blbá hlava...
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 11. 11. 2017 12:46

co som bol u tunera pred par dnami, cez mail standartne reci o zvyseni vykonu, poklesu spotreby, nadsenie na upravu. Ale uz ked som tam bol , prebehlo meranie, bolo vidiet,ze sa im do toho chipovania moc nechce, moc si neverili, ze by vysledok stal za tie peniaze, pritom sa dla grafu zdalo ( ked som to porovnal s inymi kuskami co robili), ze by tam mohol byt priestor na poznatelne navysenei vykonu, ak sa zadari :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod orgasmic 11. 11. 2017 13:16

Chipovat atmosféru, kort u Mazdy se Sky-active může jen větší trotl, než je pán z dotazu.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 11. 11. 2017 14:34

cim je toto tvoje tvrdenie podlozene ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 11. 11. 2017 16:55

orgáč: právě naopak, G120 na G165 dává velký smysl
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 11. 11. 2017 17:08

A ono neni ani stand. chipovanie , lebo viacmenej vraj len zrusia blokovanie privodu vzduchu a nesnazia sa z toho standartne vydolovat maximum. Teda aspon ti u ktorych som bol. Inak kazali skontrolovat privod vzduchu po cca 70tkm ktory sa vraj zasiera nanosom u priamovstreku
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků