Jaký druh barvy na kola?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MAARSHJAZ 21. 9. 2017 19:40

Zdravím, nedávno jsem si koupil první auto, Fiat Brava 16v 1.6i a hned jsem si půlku věcí na autě opravil, spousta toho nefungovala jako stahování okýnek, blikačky apod.
Nyní mě napadá trochu to zhezčit :).
Koupil jsem si sprej foliatec, 2x 250ml, je to prý guma, na obrázcích vypadá skvěle, na kole už tolik ne, navíc oba spreje zařvali na jednom kole a tři mám stále standartní.
Rozhodl jsem se tedy pro barvu, jak se stříká v lakovnách, mám kamaráda co má autodílnu u tu pistoli, ale nevím jak mám vybrat barvu? Kde se to kupuje?
MAARSHJAZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2017 19:42

Opiskovat a praskoviu. Cokoli jineho ti sleze a bude hnusne
anonymni

Odeslat příspěvekod MAARSHJAZ 21. 9. 2017 20:00

Tomu nerozumím, opískovat jako cifem ano, to jsem udělal i přes sprejem, a pak to druhé slovo znamená co?
MAARSHJAZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 21. 9. 2017 21:04

Prášková barva, která se nanese na disk a nechá se zapíct v peci.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 22. 9. 2017 06:27

Ne doma v troubě :-) . Obojí se svěřuje odborníkům.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MAARSHJAZ 22. 9. 2017 09:26

Viděl jsem jedno video na yt. že měl frajer barvu a tu smíchal s vodou, dal do stříkací pistole a už jel, to by takhle nešlo? :)
MAARSHJAZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iggi 22. 9. 2017 09:32

a opískovat nie cifom, ale normálne v piskovacke, odstráni ti to všetok povodný lak/náter.
iggi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 22. 9. 2017 10:26

MAARSHJAZ píše:Viděl jsem jedno video na yt. že měl frajer barvu a tu smíchal s vodou, dal do stříkací pistole a už jel, to by takhle nešlo? :)

Jednodušší je to válečkem.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 9. 2017 10:38

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MAARSHJAZ 22. 9. 2017 12:19

přesněji toto video
https://www.youtube.com/watch?v=gfXdgtkQdLQ&t=214s
A nevidím na tom nic špatného, tedy z mého pohledu laika, nejsem profík. Proto se ptám vás profíků, kteří mi radí válečkem, to jste se předvedli :(
MAARSHJAZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puk123 22. 9. 2017 13:31

:D
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod Hustoles 22. 9. 2017 14:33

Tady je to samý profík, jsi tady naprosto správně. Nějakejma válečkářema si nenech zkazit náladu a tvůrčí drajv.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.arus 22. 9. 2017 14:40

MAARSHJAZ píše:Viděl jsem jedno video na yt. že měl frajer barvu a tu smíchal s vodou, dal do stříkací pistole a už jel, to by takhle nešlo? :)

Ja myslim, ze kdyz je barva reditelna vodou, tak prave moc nevydrzi na desti a v mokru, musel bys pak jezdit pouze za slunecneho pocasi a na suchu, a parkovat radeji jen pod strechou. A auto nemyt.
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hustoles 22. 9. 2017 15:17

Takže když jsou auta z fabriky stříkaná vodou ředitelnýma ekobarvama (v současnosti drtivá většina), neměla by jezdit v dešti?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.arus 22. 9. 2017 15:56

Musi ze pres to jeste nastrikat lak.
m.arus
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků