LED osvícení v interieru

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Hanzino 23. 5. 2017 12:07

Mohl by mi napsat sz nekdo kdo tomu rozumi? Kolik by tam toho muselo bejt aby se to pretizilo? Jak tomu predejit? (krome reseni nic tam nedavat, jak by urcite nejakej vykuk navrhnul :-D ) ?? :-)

Predem dik
6x e36, 1x e30, 4x e34, 1x e39, 1x Mondeo mkIII, 1x corsa b, Ford S-Max aktual

Hanzina berte s nadhledem :D
Hanzino
Nováček

Odeslat příspěvekod Nekenieh 23. 5. 2017 12:19

petrmichle píše:Takže normálně do zapalovače?? Nejde to ještě nějak jinak vychytat??


Jestli to potřebuješ v interieru vychytat, tak sem chodí občas jeden obchodník s kočkama. By ses možná domluvil i na krátkodobém pronájmu nebo zápujčce.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod M@C 23. 5. 2017 13:27

Ja jsem si v kufru pod plato nalepil 2 LED pasky tak aby nebyly videt, ale kufr pekne osvetlily, a profesionalne jsem si je zapojil na kontakty od zarovky :-D
Zarovka je v Mondeu v rohu kufru a prd osvitila, takze jsem to potreboval takto vyresit. Mam to tak rok a zatim to funguje, nevim proc by mel LED pasek se spotrebou 00nic pretizit okruh dimenzovany na zarovku s nasobne vyssi spotrebou.
Kdybych to resil v interieru, asi bych to udelal stejne - napojil bych LED pasek misto zarovky na strope a draty k nemu vedl nejak pod tapecem. A o pretizeni bych strach nemel, a kdyby uz, tak od ceho jsou pojistky? :-)
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 5. 2017 18:33

Foto?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@C 23. 5. 2017 19:40

Foto z netu, mam to uplne uplne stejne.
Nalepene co nejvys zboku pod temi plasty, tak at to neni videt a zaroven co nejlepe osviti.

Obrázek
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 5. 2017 19:45

A co tam máš za ty led pásky? Uvazuju, že to udělám podobné. Dík.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 23. 5. 2017 19:52

A není to zásah do záruky?
anonym

Odeslat příspěvekod robbert 23. 5. 2017 20:04

Nalepovací pásky? Myslím, že není...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 23. 5. 2017 20:06

A zapojení?
anonym

Odeslat příspěvekod M@C 23. 5. 2017 20:20

Mam tam nejake pasky z Ali, neco takoveho https://www.aliexpress.com/item/2pcs-lo ... 7e2d39ae3a
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 5. 2017 20:26

By slo dat philips hue a ovladat iphonem
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 29. 5. 2017 09:52

Dal bych něco s matrix function, aby to při otevřeném kufru neoslňovalo kolemjedoucí řidiče.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 29. 5. 2017 10:09

Můžu ti něco prodat a moucha tě může pojistit proti tomu aby to fungovalo
anonym

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků