VAG

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 2. 5. 2017 12:35

Ani nevím zda mám nadpis dobře.....ale zajimá mě, na kolik vyjde soft s kabelem abych si mohl mazat případné chyby u B7 sám.Díky...
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 2. 5. 2017 12:36

3eura za cinskou OBDII
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 5. 2017 12:38

Vycteni a mazani chyb umi kdejaky SW do mobilu I zadarmo. Obcas aplikace rvou, ze ty Cinsky interface jsou ***** a nemusi to fungovat, ale vzdycky mi to fungovalo. Ale jen chyby na RJ motoru.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 2. 5. 2017 12:44

Kluci vůbec tomu nerozumím.....

nějaky odkaz kde to koupit, návod atd....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 2. 5. 2017 12:45

vyhledej si diagnostika OBDII, v CR se prodava za 300 - 700, v cine za 3 eura - aliexpres

dostanes k tomu CD kde mas program do telefonu, program nahrajes, diag. prdnes do auta, sparujes pres BT a hotovo
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 5. 2017 12:49

Do founu bych radsi stahnul, osvedcil se mi OBD Car Doctor, dokonce jsem si ho koupil asi za 70 Kc (free verze je trosku omezena) Ale jsou i dalsi a mozna lepsi, tohle mi vyhovuje ovladanim.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 5. 2017 13:01

OBD Car doctor se osvědčil i u mě. Mam BT v autě pořád šoupnutý a když potřebuju, pustim appku a je to.

Mluvíme o něčem takovym:
http://aukro.cz/elm327-bluetooth-diagno ... 57299.html

Mam stejnej, nebo podobnej. Určitě se dá koupit líp. Možná bych trochu přitlačil, když to má bejt v novym Passatu. Jen pro představu sem postnul první co sem našel.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 2. 5. 2017 13:01

OK, akorát si teda nejsem jist, jestli tam BT mám, když telefonní jednotku tam nemám, chci nechat domontovat.Radio mám RCD510 tuším.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod K86 2. 5. 2017 13:21

woe na BT v aute to nema vliv, samotna OBD jednotka se spoji s telefonem
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 2. 5. 2017 13:22

To zařízení je na principu BT, ty máš v autě jen OBDII zásuvku, do té to fikneš... a pak to zařízení co koupíš propojíš s tvým telefonem přes BT.

Jinak se to samozřejmě dělá i kabelové, ale v dnešní době asi je to zbytečné kupovat to v kabelovém provedení, když každý telefon má BT, ne?

P.S. Passat nemá závady... ;-) (sorry fakt sem musel)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 5. 2017 10:00

JJ, jsem to nepochopil.


Jak Passat nemá závady.Každý auto má závady....tady jde ale o něco jiného.Blbne tam konektor, nevím přesně jaký, asi koroze, nebo nedoléhá nevím, takže jednou za uherák se stane, že to nemá napětí a vyskočí chyba airbagu a sama se prostě nesmaže, tak to mají nastavené.Bohužel to odstaví i adaptivní tempomat.
Na něco je to dobré, člověk to musí řešit a to je dobré pro auto i pro bezpečnost, na druhou stranu když je to banalita, tak to otravuje.Nic není dokonalé....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 5. 2017 14:53

Na tohle je ta BT Elm327 super.
A v mezičase můžeš přes aplikaci Torque sledovat tlak turba.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 5. 2017 18:33

To mi připomíná že jsem ještě do clia 4 to nepřipojil abych zjistil jak běhá lambda za mlada a pak hlavně kolik tlačí turbo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků