VAG

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 2. 5. 2017 13:35

Ani nevím zda mám nadpis dobře.....ale zajimá mě, na kolik vyjde soft s kabelem abych si mohl mazat případné chyby u B7 sám.Díky...
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 2. 5. 2017 13:36

3eura za cinskou OBDII
FFIIIC FL 2,0TDCI 150 kobyl
Mondeo IV C FL 1,6EB 160 kobyl

Používejte pravý jizdní pruh, idioti!!!
K86
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 5. 2017 13:38

Vycteni a mazani chyb umi kdejaky SW do mobilu I zadarmo. Obcas aplikace rvou, ze ty Cinsky interface jsou ***** a nemusi to fungovat, ale vzdycky mi to fungovalo. Ale jen chyby na RJ motoru.
Twingo II, 43 kW, zatim maka za Fordika
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Mondeo 1.8i combi - RIP
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod T.E.CH 2. 5. 2017 13:44

Kluci vůbec tomu nerozumím.....

nějaky odkaz kde to koupit, návod atd....
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 2. 5. 2017 13:45

vyhledej si diagnostika OBDII, v CR se prodava za 300 - 700, v cine za 3 eura - aliexpres

dostanes k tomu CD kde mas program do telefonu, program nahrajes, diag. prdnes do auta, sparujes pres BT a hotovo

K86
Veterán

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 5. 2017 13:49

Do founu bych radsi stahnul, osvedcil se mi OBD Car Doctor, dokonce jsem si ho koupil asi za 70 Kc (free verze je trosku omezena) Ale jsou i dalsi a mozna lepsi, tohle mi vyhovuje ovladanim.
Twingo II, 43 kW, zatim maka za Fordika
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Mondeo 1.8i combi - RIP
JardaB
Expert

Odeslat příspěvekod Pajjoun 2. 5. 2017 14:01

OBD Car doctor se osvědčil i u mě. Mam BT v autě pořád šoupnutý a když potřebuju, pustim appku a je to.

Mluvíme o něčem takovym:
http://aukro.cz/elm327-bluetooth-diagno ... 57299.html

Mam stejnej, nebo podobnej. Určitě se dá koupit líp. Možná bych trochu přitlačil, když to má bejt v novym Passatu. Jen pro představu sem postnul první co sem našel.
Chtěl bych jít napříč světem
Zásobovat děti fetem

Nasnášim špatně použitý mrkající smajlíky.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 2. 5. 2017 14:01

OK, akorát si teda nejsem jist, jestli tam BT mám, když telefonní jednotku tam nemám, chci nechat domontovat.Radio mám RCD510 tuším.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod K86 2. 5. 2017 14:21

woe na BT v aute to nema vliv, samotna OBD jednotka se spoji s telefonem

K86
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 2. 5. 2017 14:22

To zařízení je na principu BT, ty máš v autě jen OBDII zásuvku, do té to fikneš... a pak to zařízení co koupíš propojíš s tvým telefonem přes BT.

Jinak se to samozřejmě dělá i kabelové, ale v dnešní době asi je to zbytečné kupovat to v kabelovém provedení, když každý telefon má BT, ne?

P.S. Passat nemá závady... ;-) (sorry fakt sem musel)
maincoonsback
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 5. 2017 11:00

JJ, jsem to nepochopil.

Jak Passat nemá závady.Každý auto má závady....tady jde ale o něco jiného.Blbne tam konektor, nevím přesně jaký, asi koroze, nebo nedoléhá nevím, takže jednou za uherák se stane, že to nemá napětí a vyskočí chyba airbagu a sama se prostě nesmaže, tak to mají nastavené.Bohužel to odstaví i adaptivní tempomat.
Na něco je to dobré, člověk to musí řešit a to je dobré pro auto i pro bezpečnost, na druhou stranu když je to banalita, tak to otravuje.Nic není dokonalé....
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 6. 5. 2017 15:53

Na tohle je ta BT Elm327 super.
A v mezičase můžeš přes aplikaci Torque sledovat tlak turba.
Chtěl bych jít napříč světem
Zásobovat děti fetem

Nasnášim špatně použitý mrkající smajlíky.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Jean ViC 6. 5. 2017 19:33

To mi připomíná že jsem ještě do clia 4 to nepřipojil abych zjistil jak běhá lambda za mlada a pak hlavně kolik tlačí turbo
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Guru

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor