Tuning a STK - nová úprava 2016

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod kozlík13 23. 5. 2016 08:39

Nazdat borci. Nevím jestli se to k vám ke všem dostalo (předpokládám, že jo), ale od ledna je o dost vostřejší STKáčko a dost lidí to se*e. Začalo se to teď o víkendu řešit na Argumentoru (je to něco jako petice) je tam tolik lidí, že by se s tím mohlo pohnout. Mrkněte na to, jestli vás to zajímá. Dík. Odkaz na to:http://www.argumentor.cz/nazory/tuning-ma-mit-pri-stk-vyjimku-detail-16889
kozlík13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K86 23. 5. 2016 09:01

To je divny ze Tuzing na STK neprojde.
Ja jsem jedine pro.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kbn-001 23. 5. 2016 10:08

Ono je tuzing a tuning atd. Sleduju teď takový pořád z emeriky Rychle a hlučně a předělávají tam auta no kolikrát do toho rat stylu. Jen to zalakují průhledným lakem a zvnějšku to pak pořád vypadá jako popelnice. Zkus s něčím takovým zajet na stk u nás? Nebo stačí i jen dráždit gumy buzerovat a pičovat.
kbn-001
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jehovista 23. 5. 2016 10:53

Jestli zmizi auta se zacernenymi svetly, u kterych clovek nepozna, jestli brzdi, nebo tam ma zpatecku a kterym blinkr sviti cervene, tak jsem pro.
jehovista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2016 10:57

99% veci co jsou "tuning" realne jen zhorsuji jizdni vlastnosti a bezpecnost na silnici. Takze mi to vadit nebude. Jedna z mala veci, ktera je v pohode. Vylozene po ni nevolam a netleskam ji, ale nemam s ni sebemensi problem.
anonymni

Odeslat příspěvekod JohnnyFive 23. 5. 2016 11:02

+++
JohnnyFive
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 5. 2016 11:21

goes píše:99% veci co jsou "tuning" realne jen zhorsuji jizdni vlastnosti a bezpecnost na silnici. Takze mi to vadit nebude. Jedna z mala veci, ktera je v pohode. Vylozene po ni nevolam a netleskam ji, ale nemam s ni sebemensi problem.

90%
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 23. 5. 2016 18:36

Jako vyhazovat lidi kvůli opleteným hadičkám k brzdám, to je imho blbost, ale aspoň z ulic vymizí různí tuningáři s Octávkama v dehtu a podobnejma šunkama, kde maj nainstalovaný různý blikátka, debilní oslňující světla atd.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 23. 5. 2016 18:47

Tak co si budeme povidat, funkcni tuning pouziva homol. dily. Jenze dost jich je homol. v USA nebo v Jap. :))
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 24. 5. 2016 06:51

Nemyslím si, že ti co mají na autě nějaký tuning, tedy zlepšení jízdních vlastností vozu, budou mít nějaký problémy. A ti ostatní s okřídlenýma a ospojlerovanýma fábiema ať jdou třeba do *****
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 24. 5. 2016 06:55

Baba v hyundaiu mi včera řekla že výměna ostřikovačů za rozprašovací je taky tuning, takže bych neprošel :-(
anonym

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 24. 5. 2016 08:09

zamis píše:Nemyslím si, že ti co mají na autě nějaký tuning, tedy zlepšení jízdních vlastností vozu, budou mít nějaký problémy. A ti ostatní s okřídlenýma a ospojlerovanýma fábiema ať jdou třeba do *****


budeš se divit, ale mají...
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE + C26NE
enthusiastic.driver
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 24. 5. 2016 08:21

A s jakým odůvodněním je vyhazujou pokud mají vše řádně homologovaný a zapsaný v TP?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a7gkiller 24. 5. 2016 08:35

viděl jsi někdy tunera, kterej si nechává všechny změny zapsat do TP? Já ne. Proto je vyhazujou.
a7gkiller
Nováček

Odeslat příspěvekod zamis 24. 5. 2016 08:40

a to je správně, pořádek musí být
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků