Svítící ventilky - způsobilé či nelegální?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 21. 3. 2016 17:18

:D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 3. 2016 13:57

luluca píše:Tady nefungují moderátoři?


Nazdar číčo, uka kozy
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 3. 2016 18:08

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 25. 3. 2016 18:13

Máš ventilky?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 3. 2016 22:42

Dobry den, kozy ven... ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luluca 1. 4. 2016 13:40

.
Naposledy upravil salam01 dne 1. 4. 2016 16:11, celkově upraveno 1
Důvod: Spam.
luluca
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 1. 4. 2016 14:51

Přehlédl jsem někde ty kozy?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 4. 2016 15:38

luluca píše:
robbert píše:Proč by nefungovali?

Protože neplní svou funkci, když lidé spamují mimo téma. Tak mě zajímalo, zda zavřou oči i nad tím, když sem na férovku střelím odkaz http://www.povinne-ruceni.com/havarijni-pojisteni/ 8-P
Zda tu vládne absolutní anarchie, nebo se přehlíží pouze něco a jen od někoho



Pokud postuješ reklamu, zasloužíš být smazána, pokud se bavíš, je to OK. Chápeš?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 1. 4. 2016 16:21

salam01: :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 1. 4. 2016 17:17

A co myslíš, že jsem udělal?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 4. 4. 2016 15:48

Jako já?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza42 4. 4. 2016 15:57

Já bych se těch ventilků nebál. V případě nějakých nejasností bych policii tvrdil, že to počůral neznámý pachatel (pes), který se zřejmě předtím někde nalábal vománkovýho vína.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod luluca 6. 4. 2016 07:59

robbert píše:
luluca píše:
robbert píše:Proč by nefungovali?

Protože neplní svou funkci, když lidé spamují mimo téma. Tak mě zajímalo, zda zavřou oči i nad tím, když sem na férovku střelím odkaz http://www.povinne-ruceni.com/havarijni-pojisteni/ 8-P
Zda tu vládne absolutní anarchie, nebo se přehlíží pouze něco a jen od někoho



Pokud postuješ reklamu, zasloužíš být smazána, pokud se bavíš, je to OK. Chápeš?


Ne. Bavit se tím že člověk spamuje OT, nebo reklamu, je úplně stejné bordelení fóra a ani jedno na fórum nepatří. Čím více informací fórum obsahuje, tím větší nároky na jeho provoz a údržbu vznikají. Provoz a údržbu nikdo nebude dělat zdarma a peníze je potřeba někde sehnat, což se dělá reklamou v podobě otravných bannerů a vyskakovacích oken. V době kdy první co každý na internetu udělá je, že si stáhne adblocker a tyto reklamy vyblokuje je velice obtížné se touto reklamou uživit a tím pádem se nasazuje více reklamy, což má za následek více otrávených uživatelů s adblockerem. Tento spam mimo téma, který dělá fórum méně přehledné má za následek následující. Nováček, kterého něco zajímá, než aby si pročetl stará zaplevelená vlákna a prokousával se tím spamem si raději založí vlákno nové, kde chytráci opět budou spamovat a celé to bude pořád dokola. Pokud se tedy někdo baví tím, že spamuje OT typu "LHÁŘI", nebo že tapetuje a dělá podobná zvěrstva, tak si zaslouží být smazán úplně stejně. Na běžný pokec slouží X-chat, skype, apod. ne fórum. Chápeš?
luluca
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza42 6. 4. 2016 09:55

NE
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod micky36 5. 6. 2016 09:14

Pak by se kradli líp, ale zas by to neodnesli kola.
micky36
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků