BSR

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 25. 6. 2012 18:30

www.jizdasnu.cz

Znáte máte zkušenosti? nějaké další info doporučení?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 6. 2012 18:33

Copak, máš chuť trhat s autem asfalt? :-P
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Inventář

Odeslat příspěvekod robbert 25. 6. 2012 18:43

Takové ambice nemám, to bych si pořídil jiný stroj, ale zaujala mě reklama, tak se ptám...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod orgasmic 29. 6. 2012 06:32

Nejde mi to otevrit, ale zkusenost s BSR je :)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod skype 29. 6. 2012 06:54

Znackovy nalejvaci :)
Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2012 07:10

orgasmic píše:Nejde mi to otevrit, ale zkusenost s BSR je :)

jaká popiš více?

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod orgasmic 29. 6. 2012 07:20

Tata si nechal cipovat 1.8TSi a zatim velka spokojenost.
Cena upravy 25tis, prijde Ti domu zarizeni a udelas si to v klidu sam.
To zarizeni funguje i jako mala diagnostika, ktera umi nacitat chyby a mazat je.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2012 07:38

Já vím, že je dražší, ale právě si říkám, že by to mohlo fungovat. On měl tu 1,8T se 118kw? Jak moc udávají to zvýšení výkonu? Vím, že to je subjektivní a navíc bez brzdy, ale právě proto se ptám...
jak starou tu octu má a co spotřeba?

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod orgasmic 29. 6. 2012 07:59

Ma 1.8TSi 118kW + DSG.
Ma tam byt 212 koni, takze kurevsky narust.
Uz jsme to byli poradne otestovat a jede to jako utrzene ze retezu :)
Uplne se zmenil charakter auta.
Mas k dispozici rok bezplatnou aktualizaci softu, zalohu puvodniho, tak neni problem nahrat original soft.

Spotreba je pri normalnim jezdeni stejna.
Kdyz na to zacnes slapat, tak vyssi, ale to je stejne u vsech uprav.

Takze z nasi zkusenosti BSR doporucuju.
Udavaji zaruku na vady zpusobene upravou 2 roky, ale je otazka, kdyby se neco ***** jak by se k tomu postavili.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2012 08:43

A kolik měla ta Octa najeto?

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod orgasmic 29. 6. 2012 08:45

Asi 25tis.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2012 09:14

A teď má?
Jinak díky za info...

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod enthusiastic.driver 29. 6. 2012 09:22

Silně nedoporučuji provádět úpravy motoru u firmy BSR - dle ceny i udávaných parametrů po úpravě lze vyčíst, že je to firma amatérská (chip zvyšuje spotřebu).

Profesionálové a jednička na trhu - firma ABC tuning, umí zvýšit výkon a zároveň snížit spotřebu a navíc jsou její služby mnohem levnější !!!
N7A-->BP-4W-->M52B28-->M52B28TU + B204i-->BP-Z3_charged + H22A5-->BP-Z3_charged + TU5-J4-->BP-Z3_charged + Z16LER --> MZR LF-VE
enthusiastic.driver
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod robbert 29. 6. 2012 09:45

Tak ono už pohled na stránky něco vypovídá. Třeba takovou Kugu 103kw nemají v nabídce, tentýž motor v Mondeu Ano. A stojí to o cca 3K méně než BSR... Takže rozdíl nevýrazný... A ABC mají plný web keců a hlavně jejich montáž LED do světel a xenonové kity. To důvěru opravdu nebudí. A jak pak bude vypadat ten jejich tuZing motoru....

Nekácet!
robbert
Guru

Odeslat příspěvekod Jelass 29. 6. 2012 10:11

Jelikož to není obyčejnej tuňák ,ale vývoji komponentů věnují dost času, tak by to nemusel být krok vedle, ale počkal bych na eLzyxe, jelikož je to, možná by se dalo říct dvorní, netovární tuner Volv, bude jistě vědět víc, možná i njevíc :D

vyvrcholení: slušný nárust, uvidíme co živtnost:) Co spotřeba?
Jelass
Veterán

Další stránka