Je tohle normalni?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 2. 2018 07:10

:-( kam se hrabe aceho zebra
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 9. 2. 2018 08:43

zebra se nevejde do hajzlíku
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 2. 2018 10:36

no ty wle
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 9. 2. 2018 11:09

No a ted se nekdo pujde vy......, uvidi pak krecka v mise a zazaluje restauraci, kde predtim jedl. :hm
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 9. 2. 2018 14:16

powerball píše:aha tak je videt ze je to pripad od pripadu.ja mluvil s lidma, ktery uz byli na desitkach operacich a ze strev uz jim toho moc nezbejva a tem biologickou dali a opravdu mi jeden chlapek rikal ze si parkrat nesl domu nekolik mega ve forme injekci.nevim proc by si to vymejslel :hm to byl jen takovej pokec na nemocnicnim pokoji, o nic neslo.
tak samozřejmě záleží na jak dlouho ty injekce měl i když mají trvanlivost asi jen rok. V ČR se používají pouze dva schválené biologické léky na crohna a to:

- Infliximab ten je v kapačkách kdy si musíte jít jednou za 6týdnů lehnout na odpoledne na kapačku do nemocnice a jeho množství se předepisuje podle hmotnosti kdy průměrně to vychází na 30tisKč za jedno poležení. Je levnější a tudíž častěji ordinován i když má více nežádoucích účinků.

- Adalimumab jsou injekce které si pícháte každých 14dnů sám a máte je doma v ledničce kdy jedna vychází na 20tisKč jak jsem psal.

Bohužel v ČR se prostě neléčí podle toho co je pro vás nejlepší ale podle toho co je nejlevnější a nejlépe se neléčí vůbec protože to je zadarmo. Také mám za sebou operace střev, břicho samou jizvu a klasická levná léčba mi musela být zrušena a na drahou nárok prostě nemám. Co jsem se dozveděl od známého který do toho vidí tak na drahou léčbu mají nárok pouze ti co mají zásluhy a přinesly do pojištění už dost peněz na odvodech což já po ukončení studia a momentálně s crohnem jako nezaměstnaný nejsem. VZP prostě kouká kolik zvás vytáhla peněz a podle toho rozhoduje i když oficiálně to nepřizná. Pak je jasné proč děti a mladí lidé nemají nárok na adekvátní léčbu. :grr:
peter23p
Nováček

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 2. 2018 14:28

To je smutný a změna pojišťovny v tomhle případě nepomůže?
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 9. 2. 2018 14:30

nesmysl
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 2. 2018 14:41

:-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 9. 2. 2018 16:32

MV_cz píše:To je smutný a změna pojišťovny v tomhle případě nepomůže?
Bohužel není to tak jednoznačné a taky né každá pojišťovna spolupracuje s tvým ibd pracovištěm. A dále odpovím citací ze stránek o biologické léčbě.
Zdravotní pojišťovny však přes nový systém úhrady péče stále peníze na biologickou léčbu omezují. Oproti dřívějšku musí být dokonce nyní lékařskými komisemi vybíráni pouze někteří pacienti, proti čemuž se lékaři v komisích samozřejmě bouří. Pacienti mají však stále ještě ze zákona nárok na okamžitou léčbu, ale při nedostatku peněz musí čekat.
Ve své podstatě se čeká až přestanete otravovat a nebo umřete :grr:
peter23p
Nováček

Odeslat příspěvekod Hustoles 9. 2. 2018 16:39

JardaB píše:https://zpravy.idnes.cz/florida-miami-krecek-utopit-letiste-spirit-airlines-f9q-/zahranicni.aspx?c=A180209_061200_zahranicni_mpl to nevymyslis.

Nešel by takhle případně spláchnout Myloš s andrejem..? :hm
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 27. 2. 2018 12:41

Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 27. 2. 2018 12:43

Do psej matere to co je.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 27. 2. 2018 13:20

kola nějak pozapomněl vytáhnout :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 27. 2. 2018 13:42

"Nadstandardní výbava: hodba v hodnotě 3000,- EUR.Německé doklady na možný přepis "

To je dobrej fór, chci vidět kde to přihlásí :D

Ale pokud by měl někdo vážný zájem, můžu se vám na to v Jablonci podívat :mrgreen:
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anorex 27. 2. 2018 14:06

Stačí, když mi vyfotíš prodávajícího. To mi bude stačit... :-D
Škoda Krabička Outdoor - daily
Škoda Superb III liftback - casual
Škoda Rapid 130 5 speed - leštěná víkendofka
ex FRS

"Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod..."
Anorex
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků