Jaký střešní box?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vana666 25. 2. 2014 08:19

Rada33 píše:Ahoj,kluci. Před nedávnem jsem si pořídil střešní box na nosice.com značky Thule. Stál mě kolem desítky. Zdá se být fakt kvalitní, tak jsem zvědavej, jak dlouho bude sloužit.

Taky proč bys měl jako majitel toho serveru kupovat jinde, žejo ?
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 2. 2014 11:37

:mrgreen: :tleskani
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alica12345 25. 6. 2014 11:49

ja som si kupila tento :) a nemam absolutne žiaden problem http://www.sglcars.sk/produkt-hakr-ml-320-strieborny-leskly-hv0871/640/10002/10145/ skus si to omrknuť.
alica12345
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kibitz 27. 5. 2015 00:16

Nabízí Hakr slušnou kvalitu za tu cenu? http://www.hakrbrno.cz/autobox-hakr-fut ... e-350-sedy
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 5. 2015 07:37

Samo, že není tak pevný jako Thule, plast je tenčí, ale za tu cenu imho ok.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 27. 5. 2015 13:15

Tak já to využiju spíš vyjímečně, třeba 3x do roka, takže se mi nechce platit Thule. :hm
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 5. 2015 13:28

Ja tuhle rakev taky chtel koupit, nakonec jsem ji nekupoval, ale kdybych mel nejakou koupit, tak tuhle. Pripada mi nejlepsi v pomeru cena/vykon.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 27. 5. 2015 13:39

Mně právě taky. Tak díky za názor, vezmu ji.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 5. 2015 13:41

np
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 5. 2015 14:04

THULE
Mám jako správná socka tento:
http://www.sportobchod.cz/thule-motion-800-stribrny.htm

...a mám na něj jen samá pozitiva, chválu a jistotu... Nejlepší super truper věc, je výklop na každou stranu, automatické zvedání atd... Dotahování je věcí pár sekund. Pevný a extra prostorný. A ani ta spotřeba neleze nějak extrémně nahoru (byť je mnoho aerodynamičtějších boxů zejména od pohledu). S aeorytčema funguje na jedničku.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 5. 2015 14:05

Tam se musi vejit kanystru... ^^
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 27. 5. 2015 14:09

Hele ty socko, to je trošku jiná liga. :-) Thule určitě super, i ta velikost není od věci, je to pak mnohem víceúčelovější, ale ta cena...to už jsme úplně jinde. Já mám strop těch 5tis. Ještě k tomu musím vzít příčníky a to máš další cca 4litry za slušný. A asi vezmu nějaký univerzální, ať se to dá přehazovat mezi autama, takhle mám doma origo příčníky z fabie, ale jsou mi k prdu.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 27. 5. 2015 14:11

Btw a ted jsem se az dival na rozmer, tobe bude stacit tak kratky box? To nemas na lyze?
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 5. 2015 14:24

Já se omlouvám... Nečetl sem to (většinou čtu). Jen mám s tímto boxem super zkušenosti tak sem to nahodil. Půjčuju ho i známým a zatím jen chvála a jistota. Mám pocit, že má fakt přes 400 l objem a fakt tam vleze hodně věcí, i ty kanystry tam už byly... :-)

P.S: Myslím, že když sem ho kdysi kupoval, tak nestál tolik, přiznám se, že mne ta cena zděsila... Ale mám výbornou vlastnost, že když něco zaplatím, tak to vypouštím z hlavy.

Na druhou stranu si pamatuju, že jsem to nekupoval jako sezónní věc a chtěl sem to "nejlepší" (nebyl to takový ten kauf na zkoušku, jak občas dělám, když si nejsem jistý jestli mi ta věc k něčemu bude). Dneska už je to výběhový model, tak bych čekal lepší cenu, ale evidentně si ji drží asi důvodně.

Hakr není špatný, ale při častým používání a pár dovolených ve slunné Itálii, či Chorvatsku ho podle mne brzy odporoučí do věčných lovišť. Pro mne bylo zásadní ten systém uchycení... Používám ten box párkrát do roka, ale i tak je to neocenitelné. Teď na MPV bych se na jiný systém uchycení asi mohl ***** (přeci jen nemám 2m).

-- 27. 5. 2015 15:27 --

Kibitz píše:to máš další cca 4litry za slušný....

Tak zrovna na tohle bych se asi taky vyprdl. I na slušném za pár let ty sřouby a zámky oreznou (nebudeš-li se o to starat jak o ňuně) a na auto to dáváš párkrát do roka. Já teď na kočku kupoval nové, originální do 3000 (ale zase jak už jinde s cenou si jistý nejsem, jen mi to přišlo strááááášně levný

-- 27. 5. 2015 15:35 --

A ještě jedna poznámka na co bacha!!!
Mám zkušenost, že ty U třmeny od HAKR jsou na aerotyče na prd a blbě se to pak dobastluje. Takže, pokud už by ses rozhodl pro HAKR, tak je lepší koupit obyč. tyče bez Tédrážek (ty mají obvykle větší šířku než ty jejich třmeny).
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Kibitz 27. 5. 2015 15:33

Slawall píše:Btw a ted jsem se az dival na rozmer, tobe bude stacit tak kratky box? To nemas na lyze?


Větším bych nepohrdnul, ale na lyže to nemám. Potřebuju jen další úložný prostor, pokud vezmu kočár, tak se do auta jen těžko nabalím víc než na týden.

-- 27. 5. 2015 16:39 --

main: dívej http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=str ... tAodwUwA4Q

pořádně žádný příčníky pod 4 litry nevidím

cena za originál je ještě lepš :D

Příčné střešní nosiče pro ST 6 325 Kč
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků