Jaký střešní box?

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 27. 5. 2015 15:48

Kibitz: ty máš Leona ST? Já myslel, že krátkýho... tak to závidím :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 27. 5. 2015 15:49

Dik. :)
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 27. 5. 2015 16:12

:D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 5. 2015 19:25

No díky tvým posledním příspěvkům sem zase o dost raději za to auto co sem koupil.
- nemám problém se nabalit na týdení dovolenou a to i bez bxu vč. kočárku a to i hlubokeho
- cena příslušenství férová (a to i ve srovnání s Fiatem natož tady tím co uvádíš...
- schválně sem koukl do ceníku nového Tourana... a ve stejné specifikaci a se srovnatelným motorem cena navíc cca 300 tis. A to se za menší auto s horší využitelností s zatím dostatečně neověřeným motorem vyplatí!!!!


Sorry musel sem. Koncern VW má fakt věrné zákazníky. Tak to je fajn...

A teď k truhle. Však ty nejseš místní blb, tak si umím předsatvit, ti ji když se domluvíme, půjčit a nemusíš kupovat HAKR. A dáš mi za to vždycky flašku. Pochybuju, že se trefíme do stejnýho termínu,zvlášť pokud ji chceš využívat primárně v letě.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 27. 5. 2015 19:31

No co uz, musime s tim zit.
HrdinaJan
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 5. 2015 20:24

Tak mi to je jedno, to je kazdyho vec... Tak tam proste asi nejaka jina mi neznama pridana hodnota je. Akorat ja tomu nerozumim. No. Ja to uznavam a nemam s tim problem.

Jinak samo Leon ST je jako auto super, takze tady taky blahoprani. Mel semtakovej blbej pocit ze kibitz skocil do koree.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Kibitz 27. 5. 2015 21:06

Myslíš to, jak jsem tu vychvaloval i20, když jsem ji měl na týden půjčenou? Jako ano, mně to auto vcelku sedlo a vůbec bych se ho nebál, ale v době výběru mělo dva zcela zásadní nedostatky a jeden, který bych asi překousl (s větším boxem na střechu :D ).
- v době výběru žádný dostatečně výkonný motor
- varianta kombi v nedohlednu
- přece jenom jsem chtěl něco o třídu většího, ale uvažoval jsem i o FIII, takže jsem I20 nemohl vynechat

Přidanou hodnotu u koncernu ani žádnou nevidím, snad u Škodovky a VW nižší ztráta hodnoty, ale to se Seatu netýká. Každý máme svoje specifická kritéria výběru, já vyzkoušel dost modelů a ve finále jsem se nakonec rozhodoval mezi 9G a Leonem ST. A kdybych se rozhodoval čistě racionálně, tak bych jezdil Civicem.

Jinak díky za nabídku, písnu ti SZ
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 5. 2015 21:13

Jasne rozumim. Ten delsi se mi libi vic a myslim ze je lip udelany. Pohlidej si akorat ty u uchyty ju.
Zatim...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Kibitz 27. 5. 2015 22:09

Tento typ podélníků má asi výhodu v nižším aero odporu, ale pro výběr příčníků je to velký mínus.

Obrázek
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrdanek 11. 12. 2018 15:06

Já můžu doporučit střešní box od neumanna pokud máte zájem https://www.neumax.cz/autobox-neumann-x ... /?cid=1290
Petrdanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 11. 12. 2018 15:29

Jdi vole do psí *****, vole
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 12. 2018 15:49

Petrdanek píše:Já můžu doporučit střešní box od neumanna pokud máte zájem https://www.neumax.cz/autobox-neumann-x ... /?cid=1290

Objednal som, prisiel mi poskodeny a predajca prestal komunikovat.
Kamarat reklamoval 2 tyzdne stary nosic a opat predajca nemal zaujem.

Neodporucam http://www.neumax.cz a celkovo Neumax radsej nie.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 12. 2018 16:07

*****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 11. 12. 2018 16:51

drahý
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vello 22. 2. 2019 13:54

Cena mi nepřijde až tak přemrštěná...já teda kupoval drahší :D
Vello
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků