Celkove odhlucneni auta

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonym 16. 2. 2017 18:18

Já si podle toho článku odhlučnil miatu a vůbec teď nejede, zmizely mi basy a navíc se nějak divně klepe
anonym

Odeslat příspěvekod MirecBA 16. 2. 2017 23:02

niekde si urobil chybu :D
skyactiv G157
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod CADSTUDIO 16. 2. 2017 23:54

Ja si chcu odhlucnit kapotu a kufr, ale ještě jsem nenašel zpusob, jak lze odhlucnit sklo u ridice(boční) K čemu mi je odhlucnene auto, když slyším protijedouci vozy téměř u ucha.
CADSTUDIO
Nováček

Odeslat příspěvekod anonym 17. 2. 2017 00:02

Jo to mě taky sere, ale dávat tam kdo ví jaký skla, to by zdvojnásobilo cenu vozu :D
anonym

Odeslat příspěvekod speleo 17. 2. 2017 00:05

CADSTUDIO píše:Ja si chcu odhlucnit kapotu a kufr, ale ještě jsem nenašel zpusob, jak lze odhlucnit sklo u ridice(boční) K čemu mi je odhlucnene auto, když slyším protijedouci vozy téměř u ucha.

Kup si auto s dvojitým (vrstveným/termálním) sklem :-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Guru

Odeslat příspěvekod CADSTUDIO 17. 2. 2017 08:23

:pozor :-P

Je docela škoda, že místo kdejakých kravin ve výbavě, nenabízí výrobce rovnou možnost odhlučnění. Když by to dával už z výroby, muselo by to být levnější než to tam pak bastlit, ne?
O1 1.6 MPI, 75kw. rv 2010
CADSTUDIO
Nováček

Odeslat příspěvekod alld 17. 2. 2017 09:00

Někdo asi sem tam něco nabízí. VW u T6 má v konfiguraci "Akustický paket" - silnější dveře +0,1mm, boční okna +1,7mm, jiné čelní sklo. Redukce hluku údajně až o 6dB(A)
alld
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod doniator 30. 11. 2018 00:38

Mno, ale stejně na to ty automobilky kašlou... Tak například já jsem by vynucen si odhlučnění dělat u speciální firmy: https://www.2din.cz/tlumeni-odhlucneni-auta/ Jinak byl v autě velký hluk za vysoké rychlosti...
doniator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SerifJohn 30. 11. 2018 10:04

To dodatecny odhlucneni = spousta penez za malo muziky, navic cely rozebrany auto.
Idealni reseni - prodat a koupit dobre odhlucnene auto. Usetrite si apoustu nervu :D
SerifJohn
Štamgast

Odeslat příspěvekod garážmistr 30. 11. 2018 10:12

doniator píše:Mno, ale stejně na to ty automobilky kašlou... Tak například já jsem by vynucen si odhlučnění dělat u speciální firmy: https://www.2din.cz/tlumeni-odhlucneni-auta/ Jinak byl v autě velký hluk za vysoké rychlosti...

2din.cz je ta firma co prodává čínský šmejdy a neřeší reklamace, ne?
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 30. 11. 2018 10:29

na heurece fungují vcelku v pohodě....ale neměl jsem tu čest.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Inventář

Odeslat příspěvekod brasci 30. 11. 2018 10:30

V tom lepšom prípade. Niekedy len 2din.cz vezmú peniaze a nič nedodajú.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PeTr7650 30. 11. 2018 10:45

ode mne prachy nechteli, proto mozna nemaji na zaplaceni reklamy
Čím větší plečka, tím lepší řidičskej zážitek!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod tos_ 30. 11. 2018 10:50

Prodávaj čínský jebky s pochybným FW. Nikdo neočekává, že si k tomu sedne člověk a věnuje dva týdnyladění a testivání, ale nějak by to fungovat mohlo, ještě, že jsem tam nic nenakoupil a ani nekoupím, slovy klasika - mám lepší ceny než oni, čůráci!!!
tos_
Inventář

Předchozí stránka