Nurburgring - Nordschleife

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 12. 9. 2018 13:23

Tak to potom s M2 sa da zajst rychlejsie ako podla wiki :D

Tommino: ok spytam sa Roba ako to myslel.

Edit: BTG som samo myslel.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 9. 2018 13:33

na wiki jsou časy na celé kolo
drncavá turbokrabice + japonský warm hatch + italský hotheč + skútřík!
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Tommino 12. 9. 2018 13:53

Arnie J píše:Tommino: Ty časy co jsem psal nejsou naše, to jsem psal jen pro porovnání těch aut... Je to ze seznamu na Wikipedii :D Skutečně dosažené časy byly pomalejší samozřejmě.

Jéžiš, to je teda mlžení. Nebavili jsme se snad o tom, za kolik to které auto zajede, ale o tom, jak to zajeli jedni a potom druzí.
Tommino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 12. 9. 2018 13:57

Ja dneska do kauflandu za 5:44 a neboural jsem, takze jsem vyhral 8-)
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 12. 9. 2018 14:04

Za 5 minut u Tesca.
m.a.x.i.m.u.s
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 9. 2018 14:29

Tommino píše:
Arnie J píše:Tommino: Ty časy co jsem psal nejsou naše, to jsem psal jen pro porovnání těch aut... Je to ze seznamu na Wikipedii :D Skutečně dosažené časy byly pomalejší samozřejmě.

Jéžiš, to je teda mlžení. Nebavili jsme se snad o tom, za kolik to které auto zajede, ale o tom, jak to zajeli jedni a potom druzí.

Mlžení nebylo v plánu :) Jen jsem doložil, že auta jsou podobně rychlá (i když trochu pomalejší). Co se týče řidičů, tak tam to bude taky podobné. Nebo si myslíš, že jsi nějaký supertalent, co napoprvé bude výrazně lepší než Bond a spol., kteří to tam tehdy už znali jako svoje boty?

Jen bych zopakoval, že tohle celé vzniklo kvůli tvé domněnce, že ty to jezdíš za 8 a ostatní za 10. To si ale trochu fandíš.
Naposledy upravil Arnie J dne 12. 9. 2018 14:29, celkově upraveno 1
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod glider 12. 9. 2018 14:29

Tommino: vecer poslem login do zlozky a tam mozes upnut videa.
.bad.decision.matters.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod Tommino 12. 9. 2018 15:05

Arnie J píše:
Tommino píše:

Mlžení nebylo v plánu :) Jen jsem doložil, že auta jsou podobně rychlá (i když trochu pomalejší). Co se týče řidičů, tak tam to bude taky podobné. Nebo si myslíš, že jsi nějaký supertalent, co napoprvé bude výrazně lepší než Bond a spol., kteří to tam tehdy už znali jako svoje boty?

Jen bych zopakoval, že tohle celé vzniklo kvůli tvé domněnce, že ty to jezdíš za 8 a ostatní za 10. To si ale trochu fandíš.

Už se prober a nebuď zaujatý. Já jsem se nebavil o sobě, ale o Markovi a Jozefovi, kteří to zajeli za 7:54 a 7:45. Já měl napoprvé 8:06, 8:04, 7:59 (víš jak Maro), takže o mně se fakt nebavím. O sobě jsem psal, že jsem byl 2x na trávě. Ty tam pak vpálíš pěkné časy (jakože řidiči z fora nejsou lopaty), ve finále z tebe vypadne, že jsou to časy, která jsou ta auta schopna na NS zajet, no a pak, že to nejsou vlastně ani časy BTG. Bavili jsme se od začátku o tom, že jsi se vůbec nebál a Glider zezačátku jo. Pak já na to řeknu, že záleží jak rychle se asi jede atd. a už se rozjela vlna nesmyslů. Teď napíšeš, jeslti myslím, že jsem lepší než x lidí, kteří to znali jako svoje boty, ale čas z tebe opět nevypadne. Takže ať už teď po tom mlžení co jsi předvedl, napíšeš jakýkoliv, je otázka, jestli to tak je. Ale opakuji, s nikým se neporovnávám. Jedině jsme se samozřejmě hecovali s klukama, se kterýma sem tam byl, že prostě kdo víc atd., ale o tom to prostě je a patří to k tomu. A kdo říká, že tam nejede na čas, nebo ho to nezajímá, tak tomu nikdo nevěříme. Já jsem spokojený, i když jsem oral dvakrát trávu a málem Marovi očesal M2, ale dobře to vše dopadlo a už se nemůžu dočkat na další návštěvu, kdy tam musím jet s novýma deskama. Abych za ten víkend mohl najet víc než 9 kol, jak teď. Už k tomuto nebudu reagovat.
Tommino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 9. 2018 15:24

Si pamatuju akorát nějakých 8:15 s tou Z4M, ale tam nikdo moc časy neměřil, protože v tom provozu to nemělo cenu. Čtvrt kola člověku někdo furt zavazel. Což neznamená, že se nejelo naplno. A ano, s tvým přístupem je opravdu jen otázka času, kdy to tam rozštípeš ;)
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Scuber 12. 9. 2018 15:37

glider píše:Servus, odkaz za stieracom si rano nasiel? :D

Inak ak mas nejake zaujimave videa do zostrihu, tak mi to niekde upni a posli link :))

Jo, nadherny vzkaz, mockrat dekuj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Posli mi do zpravy napr FB, napisem si a poslu Ti odkazy. Tady vubec nebyvam

-- 12. 9. 2018 16:39 --

Arnie J píše:Si pamatuju akorát nějakých 8:15 s tou Z4M, ale tam nikdo moc časy neměřil, protože v tom provozu to nemělo cenu. Čtvrt kola člověku někdo furt zavazel. Což neznamená, že se nejelo naplno. A ano, s tvým přístupem je opravdu jen otázka času, kdy to tam rozštípeš ;)

S jeho pristupem? Jo, je to vylizane hovado :mrgreen:
Ale proc to tam rozbijou nejen vylizane hovada, ale i rodinka na vylete? S tim to nema co delat, jak jsem rikal, ceka to kazdeho :)
Nekoho bavi jezdit jako duchodce a nekoho na hrane, nic vic, nic min.
Scuber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 9. 2018 15:40

Vždyť jo. Při svém prvním kole jsem pro jistotu vyrazil jako důchodce a po půl kole už jsem letěl s naběhlou žílou jako běsný :D
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod glider 12. 9. 2018 15:55

Scuber mas SZ.
.bad.decision.matters.
glider
Guru

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 12. 9. 2018 15:57

Arnie J píše:Si pamatuju akorát nějakých 8:15 s tou Z4M, ale tam nikdo moc časy neměřil, protože v tom provozu to nemělo cenu. Čtvrt kola člověku někdo furt zavazel. Což neznamená, že se nejelo naplno. A ano, s tvým přístupem je opravdu jen otázka času, kdy to tam rozštípeš ;)

Provoz jsme měli samozřejmě v každém kole taky, čisté kolo je na touristfahrten docela sci-fi. Já si kdysi taky čas neměřil, ale laptimer to dělá za mně sám, takže mám docela o průměrech přehled. Akorát to docela *****í, protože další vteřinky se uždibují dost těžce, už časy okolo 8 jsou pěkná střelba a už tě jen tak někdo nedojede.

-- 12. 9. 2018 17:00 --

Scuber píše: Tady vubec nebyvam
[/quote]

Ale to děláš velikou chybu, tady je vybraná společnost.
M2
Coupe JCW
Scania R490
Marek Zrak
Inventář

Odeslat příspěvekod Scuber 13. 9. 2018 20:47

Marek Zrak píše:

Provoz jsme měli samozřejmě v každém kole taky, čisté kolo je na touristfahrten docela sci-fi. Já si kdysi taky čas neměřil, ale laptimer to dělá za mně sám, takže mám docela o průměrech přehled. Akorát to docela *****í, protože další vteřinky se uždibují dost těžce, už časy okolo 8 jsou pěkná střelba a už tě jen tak někdo nedojede.

-- 12. 9. 2018 17:00 --

Scuber píše: Tady vubec nebyvam

Ale to děláš velikou chybu, tady je vybraná společnost.[/quote]
Vidím, všímám si, společnost je tady :tleskani :mrgreen:
Scuber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 16. 9. 2018 23:06

Aspom takto na stare kolena pricuchne k motorsportu :love:
Přílohy
20180917_000424-1063x732.jpg
glider
Guru