Neberte benzin u Eurooil

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mfilip 2. 8. 2005 08:35

fakt je, ze kdyz jedu na dovcu kajsikej do *****, tak beru radeji u znackovych pump. Ale tady na Ostravsku mam nejlepsi zkusenosti s par neznackovymi pumpami, takze beru tam a zaden, ani nejmensi problem nebyl a to ani na polsky benzin
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mfilip 2. 8. 2005 08:39

Na V-Power jsem zkousel jezdit 3 nadrze u Octavie i u Bravy. Zatimco u Bravy mi spotreba klesla s 6,4 na 6,0 a na teto urovni se pak drzela i po tankovani obycejneho beniznum tak u Octavie mi spotreba zustala stejna. Ciste ekonomicky to mam asi tak - normalne beru N95 za 28.30 a V-Power 30.50 ( stoji 31.10 ale dejme tomu tech 60 hal na litru za Smart body ) - takze rozdil kolem 2 Kc a to jsem na hrane - jestli ted jezdim za 5.5/100, tak to bych musel jezdit za 5,1 a to nevim nevim, jestli by to slo.
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
goes: tak jo, zde jsi vyhral
mfilip
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luuu 2. 8. 2005 08:49

paveld píše:Bral sem tam casto a vzdycky to bylo takovy nic moc, ale posledne sem tam nabral a nevim co do toho davaj ale ten motor se z toho tak dusil ze sem malem nedojel. Uz jedine Shell atd.

Pšššt nikomu to neříkej ale eurooil=čepro,Shell bere naftu i benzín z čepra ,omv taky,atd atd všechny barevný sítě-značkové.Palivo přiteče produktovodem čepro uskladní-vydá,poté kamiony zaváží.Co z toho vyplývá si snad už vydedukuješ,zkus si promluvit s někým z branže ja v tomto dělám.Euroil nepřidává aditiva,proč je na delší diskuzi-podle mne správně dělá,shell musí odůvodnit vyšší cenu téhož zboží,pocit exkluzivity atd.Nicméně obecně je dobrá volba jako všechny velký sítě.
luuu
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 2. 8. 2005 11:56

luuu : panejo Vpover se teda podle tebe da tamknout i jinde nes u Shellu, ooooo to sou mi novinky :tleskani . A vis o tom ze duben us je davno zanama :hm . Jen tak btw Shell uvadi ze Vpover je cistsi nes klasickej N95, jak to asi dela kdys to bere ze stejnejch nadrzi jako treba OMV, to asi nejak umej carovat ne :D . A v pripade VpoverR to musi carovat dvojnasobne ne :D .
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luuu 2. 8. 2005 12:14

Saman píše:luuu : panejo Vpover se teda podle tebe da tamknout i jinde nes u Shellu, ooooo to sou mi novinky :tleskani . A vis o tom ze duben us je davno zanama :hm . Jen tak btw Shell uvadi ze Vpover je cistsi nes klasickej N95, jak to asi dela kdys to bere ze stejnejch nadrzi jako treba OMV, to asi nejak umej carovat ne :D . A v pripade VpoverR to musi carovat dvojnasobne ne :D . /quote]

Dobře abys pochopil benzín který tankuješ u shellu je si shell bere z čepra,pokud nevíš neztrapnuj se,pouze se do něj přidávají aditiva.Deně vystavuji nakych par dodaku pro shell-ve stotisících litru.1 cisterna=33000 litru.Co uvadi shell je mi sumafuk pouze opakuji shell nema zazracny zdroj bere benzin ze zasobniku čepra kam přiteka např.ze slovnaftu nebo po železnici vlakama dle terminalu.Takze tentyz benzin je u eurooil ale bez aditiv ktere tam prida shell.
luuu
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 8. 2005 12:16

no ja nevim, ja u Eurooilu tankuju pomerne casto v Brne a ze by byl v cemkoli horsi, nez jiny, to teda nejni...
anonymni

Odeslat příspěvekod luuu 2. 8. 2005 12:18

Jinak dalsi jsou např.conoco philipps ktre koupil unipetrol,Omv,Aral,atd -říká se tomu kontigent,pro představu zásobníky o obsahu v milionech litru!!Výdejní lávky a tam vesele z celé čr najíždí kamiony.A věř mi že v zásobníku není specialni kapsička kterou otevřou pro Shell :D
luuu
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 2. 8. 2005 12:24

luuu : jo a jeste nam zdel sve ctene jmeno at to muzem predat na reditelstvi Cepra, neni nahodou vynaseni internich informaci u Cepra osetrene nejakou smlouvou s autogramama jejich zamestnancu :tleskani
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 8. 2005 12:25

Saman: ja tedy neznam smlouvy Cepra, ale to, ze temer vsichni berou benal u nich je vseobecne znamo a kazdy to vi a neni to tajna informace
anonymni

Odeslat příspěvekod loop 2. 8. 2005 12:32

saman, on je dodavatel běžně uváděn na benzinkách, není to nic tajného.
loop
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luuu 2. 8. 2005 12:33

Akciová společnost ČEPRO buduje v katastru obce Sedlnice svůj 17. sklad pohonných hmot, který po uvedení do provozu usnadní zásobování Moravskoslezského kraje palivem. Sklad bude sloužit pro příjem, výdej a skladování automobilových benzinů, motorové nafty a leteckého petroleje. V areálu se nachází 10 skladovacích nádrží o užitné kapacitě 93 000 m3. Třicet procent skladovací kapacity bude využívat naše společnost pro obchodní činnost, 70 % zůstane vyhrazeno Správě státních hmotných rezerv k uskladnění nouzových zásob pohonných hmot.
Ukazka z webu čepra co jsem ti sdělil není interní informace-to že čepro obchoduje s palivy interní by bylo kdybych sdělil jiné věci no a jméno proč?Nebo snad v diskuzních forech uvadi každy jmeno bydliště a rodné číslo?Jinak šlo mi o to že každá sít-shell nevyjímaje používá PR pro přesvědčení zákazníka že jedine jejich paliva jsou nej ale opakuji-značkové site tedy i shell dobra volba-inspektoři kteří hlídají aby se s palivy nemanipulovalo!!!To je nejdůležitější!!!
luuu
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 2. 8. 2005 12:38

no tak jo no
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukke 2. 8. 2005 13:30

Já nabral před 3 týdny u Eurooil taky a motor začal vynechávat, jako by tam byla voda... :( Takže nikam jinam než k Shellu už zase nejezdim.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luuu 2. 8. 2005 13:45

No on v zásadě může být problém dost zásadní-solo akce nájemce :P ,dodane palivo ne ,to pouze v případě pokud pumpu zaváží firmička která zároven s phm obchoduje -spousta 99 procent poctivci ,část budou pěkní lumeni,dále pokud pumpu zaváží dopravce se staršími cisternami které umožnují manipulovat s nákladem ,no a za nakonec řidič flink co před závozem vezl jiný palivo v dotyčný komoře -a neprovedl to co dle norem musí-vymýt.Potom jde do háje norma u vylučování parafínu u nafty například.Takže obecně ze zdroje má každý palivo ok to prostě u těch šílených objemů se hlídá fakt fest ale potom může dojít k selhání lidí-flink člověk anebo ekonomicky motivovaný ůmysl nájemce čs.Dobrý je mrknou kdo čs zaváží to vypoví hodně.Ale můžu říct že vzorky ze stojanů do laboratoře dou jen u sítí OMV,SHELL,ARAL,EUROOIL ono je to nákladná záležitost dělat to pravidelně euroilky maj k dispozici labiny v čepru no a zbytek sou giganti co je 50000 za vzorek vůbec netrápí.
luuu
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.a.l.i 2. 8. 2005 13:48

Pancovat benzin muzou primo na benzince nezavisle na tom, co jim dovezou. A leckdy ani nemusi pancovat, staci par let necistit zasobniky. Tohle je dle meho nazoru problem (a ze jde po nem COI, je jen v poradku).
Nač ten spěch? 5 minut mě nezabije :-)
D.a.l.i
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků