Neberte benzin u Eurooil

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod paveld 1. 8. 2005 11:12

Bral sem tam casto a vzdycky to bylo takovy nic moc, ale posledne sem tam nabral a nevim co do toho davaj ale ten motor se z toho tak dusil ze sem malem nedojel. Uz jedine Shell atd.
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 1. 8. 2005 11:30

paveld: mel jsem podobnou zkusenost, taky jsem podezrival benzinku, nakonec se z toho vyklubalo vadne vicko, nefungovalo zavzdusnovani, takze kdyz jsem mel plnou, tak se velice rychle vytvoril podtlak a auto jelo dost blbe.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod mayklmaykl 1. 8. 2005 12:28

jojo tak dalsi co ma podobnou zkusenost akorat ze me uz se to stalo u robinoilu a benziny take
mayklmaykl
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 1. 8. 2005 12:41

3 roky us sem nevzal stavu jinde nes u Shellu a jak tak koukam tak asi delam dobre, muj mazlik papa jen Vpover :P
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 1. 8. 2005 13:26

Jojo, na benzinu se nevyplati setrit. Ja beru jenom Aral, OMV, Shell a bezproblemove Makro. Vyjimecne vemu na Jetce, ale jenom v pripade, ze vim, ze ten benzin hned vyjedu a budu nekde dal tankovat na jedne z mych oblibenych benzinek. ;]
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod -LK- 1. 8. 2005 13:51

Já už jedu na druhou nádrž V-Power a zjišťuju, že mi klesla spotřeba. Tak o 0,5-1l.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 1. 8. 2005 14:27

Lk, to ti neverim, tak zazracnej ten benzin neni
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod HOOK 1. 8. 2005 14:33

LK, leda, ze bys mel hodne zahnojenej motor a to by se projevilo az tak pri treti nadrzi
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod -LK- 1. 8. 2005 14:42

HOOK: to mi věřit nemusíš, já se kvůli tomu hrůzou v noci budit nebudu.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 1. 8. 2005 14:44

LK: Pokud se ti ted spi lepe, preju ti to :) Ja po cytrech nadrzih nic nepoznal
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod fahrman 1. 8. 2005 14:47

No pokud mu to jezdi za 15 a benzin prida malinko na vykonu, tak nemusi tak slapat na plyn pri stejne dynamice - veril bych tomu...
fahrman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 1. 8. 2005 14:50

fahrman: No mam taky trosku nenazrane auto, ale v pruznosti motoru jsem nepozoroval vubec zadnou zmenu a myslim, ze se nada pri bezne m jezdeni objektivne posoudit jestli to opravdu pomohlo spotrebe, to by se musely zajistit stejne podminky pro normalni a tenhle benzin
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod Alex.. 1. 8. 2005 14:50

-LK-: No já tankuju u Shellu občas a spotřeba stejná :D
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod paveld 1. 8. 2005 15:01

HOOK: ja mam zavsdusneni OK, tehle benzin je proste *****. Jeste sem taky jezdil k Unicornu - suprovy ceny, ale od ty doby co je na seznamu....
este bych mohl zkusit ten V-power, uvidim co mi to udela.
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -LK- 1. 8. 2005 15:01

Já si vedu evidenci, kdy, kde a kolik jsem čepoval a protože jezdím stále více méně to samé, dá se to porovnat. Teď jsem načal druhou nádrž, tak za 14 dní uvidím, jestli to byla náhoda.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků