Ekologie - Benzin vs Nafta

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod halleck 16. 8. 2016 10:24

...a potraviny sa budu pekne dovazat zo zahranicia. Takze znizovanie zavislosti na rope konci tym ze usetrenu naftu spalia kamiony. :)

-- 16. 8. 2016 11:27 --

podikk píše:Zrovna nedavno mluvil na radiozurnalu nejakej ekolog a rikal, ze kdyz chcem pro ekologii udelat maxinu, tak mame koupit diesel, kterej malo zere. On ve svym aute mel jeste "vyrobnik" vodiku. Zkusim ten rozhovor najit, docela to bylo zajimavy a nebyl to ani zadnej zelenej fanatik


Zda sa ze tento "ekolog" chcel akurat znizit emisie CO2, ktore nikomu neskodia. Akurat sa s nimi obchoduje a nejaka parta vedcov dostava pravidelne granty aby skumali globalne oteplovanie.
Nejake karcinogeny ich asi nezaujimaju. ;)
halleck
Nováček

Odeslat příspěvekod salam01 16. 8. 2016 23:59

Ekologie je opium lidstva. Ať žije Trockij!
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod halleck 17. 8. 2016 12:06

:-D
halleck
Nováček

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 17. 8. 2016 15:31

Jelass píše:Biosložka znamená to, že ty píče zemědělský všude pěstují nenáročnou dotovanou žlutou smradlavou zasranou řepku a při tom mají jistotu, že jim to Bureš vykoupí, ptž na to mají monopol.

Jsem byl tudle v krámě pro brambory (od soukromníka už jsem sežral) a čumim jak puk, brambory až z Egypta :D Hlavně, že máme plný pole týhle hnusný sračky...
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pech. 21. 8. 2016 21:34

podikk píše:Zrovna nedavno mluvil na radiozurnalu nejakej ekolog a rikal, ze kdyz chcem pro ekologii udelat maxinu, tak mame koupit diesel, kterej malo zere. On ve svym aute mel jeste "vyrobnik" vodiku. Zkusim ten rozhovor najit, docela to bylo zajimavy a nebyl to ani zadnej zelenej fanatik


byl to jednoduše úplný dement, vylízaný jak pixla od medu.

-- 21. 8. 2016 22:41 --

Nissan350Z píše:
Jelass píše:Biosložka znamená to, že ty píče zemědělský všude pěstují nenáročnou dotovanou žlutou smradlavou zasranou řepku a při tom mají jistotu, že jim to Bureš vykoupí, ptž na to mají monopol.

Jsem byl tudle v krámě pro brambory (od soukromníka už jsem sežral) a čumim jak puk, brambory až z Egypta :D Hlavně, že máme plný pole týhle hnusný sračky...


To je svatá pravda.... Před zavedením řepky jako paliva jsme byli schopni potreviny ve zančném objemu vyvážet a dneska je dovážíme....
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků