Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 10. 10. 2018 21:18

z chovani lidi na silnici?

-- 10. 10. 2018 22:19 --

mozna spis zacpu :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 10. 2018 21:20

To jo
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major Kure 10. 10. 2018 21:23

garážmistr píše:Silnice silným.


sim te, tobe by vzali ridicak pri prvnim prezkouseni v autoskole
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 10. 10. 2018 21:24

To nemohu vyloučit.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2018 21:35

glider píše:
MELLO píše:
MELLO píše:Ty si fakt dobrá kunda.

To nebylo na tebe glidere.

No ved preto, uz minule si ma skoro urazil.

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 10. 2018 21:41

Major Kure píše:
garážmistr píše:Silnice silným.


sim te, tobe by vzali ridicak pri prvnim prezkouseni v autoskole

To asi celé garáži :-(
anonymni

Odeslat příspěvekod Ingos 10. 10. 2018 21:42

Ad predjizdeni. Proste lidi to nechteji. Provoz je husty. V protismeru porad neco. Vidim to na manzelce, mamce, tchyni... ty lidi proste jedou aby se presunuli a nejake predjizdeni neni na programu dne. Ty lidi premysli o uplne jinych vecech. Kamion pred nima neni priorita. Je pro ne komfortnejsi jet za nim, nez riskovat cokoli. Ze ty a BSK z toho mate nervy, je jen vas problem.

Nemám z toho nervy, pokud mi ti lidé udělají místo, já je předjedu a mám pokoj, ale prostě jen nechápu, proč to dělají. Mě vadí pocit, že někomu překážím nebo ho omezuju, proto na silnici chci, aby se ostatní řidiči chovali podobně a ne stylem, já mám právo jet jak chci a teď ti to ukážu.

Mě vadí i to, když v supermarketu někdo namísto placení nejdříve v klidu naskládá veškerý nákup do tašky, ačkoli prodavačka má všechno namarkované, pokladna má přepážku pro rozdělení prostoru namarkovaného zboží a v řadě X lidí minutu čeká než se ona osoba uráčí zaplatit. Já to prostě nahážu zpět do košíku a do tašky si to dám někde bokem, abych nezdržoval ostatní.

Kdyz jedu na okresce jakkoli rychle, treba 120 a nekdo me chce predjet, drzim se u kraje, at ma co nejvic mista. Na dalnici zrychluju, abych nebrzdil. Ve meste delam v kolonach misto pro motorky. Ale to jenom proto, ze me rizeni bavi, venuju se mu, jsem rad, kdyz by to nekdo udelal pro me. Ale na druhou stranu chapu, ze to lidi maji v pici a ze premysli nad uplne jinyma vecma.

Ano super, že to děláš a díky za to, pokud je to pravda, protože takových řidičů je pomálu.
S těmi posledníma dvěma větama naprosto souhlasím. Polovina řidičů se u řízení věnuje mobilu nebo přemýšlí o nemyslech a nesoustředí se.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 10. 10. 2018 21:43

Nahlásil jsem tě.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 10. 10. 2018 21:47

Ingos píše:Ad predjizdeni. Proste lidi to nechteji. Provoz je husty. V protismeru porad neco. Vidim to na manzelce, mamce, tchyni... ty lidi proste jedou aby se presunuli a nejake predjizdeni neni na programu dne. Ty lidi premysli o uplne jinych vecech. Kamion pred nima neni priorita. Je pro ne komfortnejsi jet za nim, nez riskovat cokoli. Ze ty a BSK z toho mate nervy, je jen vas problem.

Nemám z toho nervy, pokud mi ti lidé udělají místo, já je předjedu a mám pokoj, ale prostě jen nechápu, proč to dělají. Mě vadí pocit, že někomu překážím nebo ho omezuju, proto na silnici chci, aby se ostatní řidiči chovali podobně a ne stylem, já mám právo jet jak chci a teď ti to ukážu.

Mě vadí i to, když v supermarketu někdo namísto placení nejdříve v klidu naskládá veškerý nákup do tašky, ačkoli prodavačka má všechno namarkované, pokladna má přepážku pro rozdělení prostoru namarkovaného zboží a v řadě X lidí minutu čeká než se ona osoba uráčí zaplatit. Já to prostě nahážu zpět do košíku a do tašky si to dám někde bokem, abych nezdržoval ostatní.

Kdyz jedu na okresce jakkoli rychle, treba 120 a nekdo me chce predjet, drzim se u kraje, at ma co nejvic mista. Na dalnici zrychluju, abych nebrzdil. Ve meste delam v kolonach misto pro motorky. Ale to jenom proto, ze me rizeni bavi, venuju se mu, jsem rad, kdyz by to nekdo udelal pro me. Ale na druhou stranu chapu, ze to lidi maji v pici a ze premysli nad uplne jinyma vecma.

Ano super, že to děláš a díky za to, pokud je to pravda, protože takových řidičů je pomálu.
S těmi posledníma dvěma větama naprosto souhlasím. Polovina řidičů se u řízení věnuje mobilu nebo přemýšlí o nemyslech a nesoustředí se.

Woe, ty jsi jak za zelena utrženej.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2018 22:27

Ingos píše:Vidim to na manzelce, mamce, tchyni...


Mamce....tak nemůže matce říct nikdo nad 25.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 10. 10. 2018 22:51

Však to píše Kuře.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 10. 2018 22:54

V pořádku.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 11. 10. 2018 05:59

Ingos píše:Ad predjizdeni. Proste lidi to nechteji. Provoz je husty. V protismeru porad neco. Vidim to na manzelce, mamce, tchyni... ty lidi proste jedou aby se presunuli a nejake predjizdeni neni na programu dne. Ty lidi premysli o uplne jinych vecech. Kamion pred nima neni priorita. Je pro ne komfortnejsi jet za nim, nez riskovat cokoli. Ze ty a BSK z toho mate nervy, je jen vas problem.

Nemám z toho nervy, pokud mi ti lidé udělají místo, já je předjedu a mám pokoj, ale prostě jen nechápu, proč to dělají. Mě vadí pocit, že někomu překážím nebo ho omezuju, proto na silnici chci, aby se ostatní řidiči chovali podobně a ne stylem, já mám právo jet jak chci a teď ti to ukážu.

Mě vadí i to, když v supermarketu někdo namísto placení nejdříve v klidu naskládá veškerý nákup do tašky, ačkoli prodavačka má všechno namarkované, pokladna má přepážku pro rozdělení prostoru namarkovaného zboží a v řadě X lidí minutu čeká než se ona osoba uráčí zaplatit. Já to prostě nahážu zpět do košíku a do tašky si to dám někde bokem, abych nezdržoval ostatní.

Kdyz jedu na okresce jakkoli rychle, treba 120 a nekdo me chce predjet, drzim se u kraje, at ma co nejvic mista. Na dalnici zrychluju, abych nebrzdil. Ve meste delam v kolonach misto pro motorky. Ale to jenom proto, ze me rizeni bavi, venuju se mu, jsem rad, kdyz by to nekdo udelal pro me. Ale na druhou stranu chapu, ze to lidi maji v pici a ze premysli nad uplne jinyma vecma.

Ano super, že to děláš a díky za to, pokud je to pravda, protože takových řidičů je pomálu.
S těmi posledníma dvěma větama naprosto souhlasím. Polovina řidičů se u řízení věnuje mobilu nebo přemýšlí o nemyslech a nesoustředí se.
No, ale maji objektivni duvod k tomu se presouvat, nebylo by jednodusissi, kdyby ani neyjeli?

-- 11. 10. 2018 07:00 --

bezohlednost
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 11. 10. 2018 06:01

Ingos píše:Nevím proč někteří z vás nabyli dojmu, že mi výkon toho auta nestačí. Já jsem s ním velmi spokojený.

Koho potřebuju vždy předjedu. Samozřejmě nemůžu konkurovat mnohem silnějším autům, ale s tím jsem počítal.


Prosímtě, nauč se citovat, nedá se to číst, někdy Ti to jde, jindy se ten text sleje s cizím textem a je to dost zavádějící :D

To co píšeš nahoře je ale v rozporu s tvým původním tvrzením:

Ještě taková malá poznámka. Vím, že asi pláču na špatným hrobě, když to píšu na automobilovém webu, ale může mi ku.. někdo vysvětlit, proč nikdo nepředjíždí ty kamiony na okreskách??


Kdyby Ti výkon stačil, tak si tady nestěžuješ, ale prostě celej ten štrůdl předjedeš. No a pak sem jen napíšeš, žes byl nejrychlejší a jel pod šest na sto O:-)
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 11. 10. 2018 06:05

Štrůdl neni jen o výkonu v dnešním provoze.
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků