Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 3. 2018 09:39

S tema pokutama mas pravdu. Vcera jsem dostal 3 bodiky a zdvizenej prst. Ale byla to moje blbost. Neuhlidal jsem se a jel na padesatce - 80. Dneska jsem zapnul ACC a jel jak lemra v limitu a holt to ted ve meste musim chvili dodrzovat. Planuju jet na polygon si neco odmaznout. :hm

Jinak to cteni znacek funguje na jednicku. Krasne to zpomali, jede to na limitu. Ale proste vsichni jedou rychlejs. Vetsinou prituknu 10km/h, ale i tak me sem tam nekdo vyblikava.

Jinak v dojclandu jsem jel jsem prumer 165km/h asi 300km. A spotreba byla vyzivna. Skoro jsem se dostal do teritoria Nissana. :D Ale on by to jel na pul plynu :love:
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 23. 3. 2018 09:44

Kup detektor.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 3. 2018 09:48

Ten by mi asi nepomohl. Zmerili me z jedouci Oktavie. Tam to delaji asi z toho odectu kamer. A navic me zmerili zezadu. :-S Pripojili se z vedlejsi a sup - uz blikal kolotoc.
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 23. 3. 2018 09:50

Kundy.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cptObvious 23. 3. 2018 09:56

glider píše:Kup detektor.

Nechcem v aute ziadne picoviny, za ktore by som mal problem vonku. Nezabudaj, ze mimo SK jazdim pomaly viac, ako tu. V zahranici sa az tak vykecat z problemu neda, ako tu :-)
cptObvious
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 3. 2018 09:57

Mno pisal som to Serifovi, ale okej :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 3. 2018 10:06

Pajjoun píše:Ale Lexus si odnáší nic moc vizitku mi přijde.
Chrochtající Passat tě nezpomalí, ale u Lexusu zpomalíš na polovinu. To musí bejt stroj.

taky mi to tak vyšlo ... asi to s tou spotřebou nebude tak skvělé... nebo podvozek?

-- 23.3.2018 10:08:28 --

cptObvious píše:
ajif píše:při takových rychlostech by jezdil za míň Arnold

Tak urcite :-) dovolim si tvrdit, ze v akomkolvek rezime jazdy bude kodiaq zrat o minimalne liter -dva viac ako tento hybrid. Ale mas moje uznanie. Dokazes si stat za svojim, hoci na tvojej strane je len slepa viera a ziadny fakt.

nesmysl... na dálnici hybrid nijak nepomáhá (pokud pořád nebrzdíš jako kokot) a 2.5 atmo benzín asi žere trochu víc než 1.4 TSI
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cptObvious 23. 3. 2018 10:17

Arnie J píše:
Pajjoun píše:Ale Lexus si odnáší nic moc vizitku mi přijde.
Chrochtající Passat tě nezpomalí, ale u Lexusu zpomalíš na polovinu. To musí bejt stroj.

+1 ... užraná *****, aby ho to nesežralo, tak musí jezdit limit +10 ... případně za to můžou výborné jízdní vlastnosti

-- 23.3.2018 10:08:28 --

cptObvious píše:
ajif píše:při takových rychlostech by jezdil za míň Arnold

Tak urcite :-) dovolim si tvrdit, ze v akomkolvek rezime jazdy bude kodiaq zrat o minimalne liter -dva viac ako tento hybrid. Ale mas moje uznanie. Dokazes si stat za svojim, hoci na tvojej strane je len slepa viera a ziadny fakt.

nesmysl... na dálnici hybrid nijak nepomáhá (pokud pořád nebrzdíš jako kokot) a 2.5 atmo benzín asi žere trochu víc než 1.4 TSI

Chapem, musis obranit :-) U mna spotreba az tak rolu nehra. To, ze je lexus hybrid je len zhoda nahod, kedze vyhral to plne na poli komfortu pri priamom porovnani so vsetkymi konkurentnami. Bavi ma trollit v kutiku spotreby, kedze to fakt nic nezere.
Ale dobre, kedze mas na hybridoch toho vela najazdene, urcite hovoris z vlastnej skusenosti. Hybrid pomaha vzdy a vsade, akurat to chce vyskusat a necitat testy novinarov, co to mali v rukach na par dni a najazdili na tom to, co ja za pol dna. A nie,2,5 liter naozaj nezere viac , ako ta 1,4 tsi v aute s aerodynamikou mojej chladnicky :-P
cptObvious
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 3. 2018 10:20

Ano.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cptObvious 23. 3. 2018 10:26

noooo vidis, ako sme sa dohodli :D
tu mas este spritmonitor.de
Kraftstoff
Benzin
min6,67
Ø8,47
max10,64
vs
min6,48
Ø7,46
max10,86
Vzorka 35 kodiakov a 43 lexusov. Vacsina kodiakov 2wd, vacsina lexusov 4wd.
Tak si to vyloz, ako uznas za vhodne.
cptObvious
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 3. 2018 10:33

já o voze, ty o koze

někdo tu dával video, jak lexus žere při 140 11,6 ... vylož si to, jak uznáš za vhodné
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cptObvious 23. 3. 2018 10:37

Toz, zrejme narazas na video toho psonka, co "testoval" a jeho metodika bola zaujimava. Ja ti teda nahodim video z prveho tyzdna cesta z lyzovacky po dialnici. Uvidis na nom nx hybrida soferovaneho mnou cca 130, kedze bol predonmnou drn, co ani za kkt nechcel prejst do praveho pruhu a budes vidiet aktualny odber v rozmedzi 5-7 pri tej rychlosti. Mozno, ak sa budem velmi nudit, ti natocim videjko toho playstation monitora, aby si videl , ako casto sa elektromotory zapajaju do akcie POCAS jazdy na dialnici. Moze byt? :roll:
cptObvious
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 3. 2018 10:41

Nehadejte se. Mam mensi odpor vzduchu jak vy dva a zere mi to vic. :D
SerifJohn
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 3. 2018 10:42

metodika toho pšonka je zcela v pořádku... měří úsek projetý 140 km/h tam a zpět ... víc s tebou nehodlám ztrácet čas, diskuze s debilem nemá cenu
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 3. 2018 10:48

Arnie- Tak znas to. Koupi si nekdo nejaky auto a je nejlepsi na svete. Tak to proste je a musis si vychvalit to svoje. Ja to znam velmi dobre :-))
Jinak jasne je, ze na dalnici to bude zrat vic. Spotreba na spritmonitoru je o necem jinym. Ale uprimne, kdo si koupi hybrida a pak jezdi dalnice 70%, jak pise cptObvious - to uz by se mi to auto muselo moc libit, abych si tu koupi zduvodnil. (SUV s takovym pomerem dalnic - jednoznacne nafta/ pripadne benzin, pokud je malej najezd). Neco jako Arteon - to auto za tu cenu smysl nedava - mimochodem cenikovku ted snizili u skoro vsech variant o 100 000 - takze ted budou slevy nizsi, pac neni z ceho brat. :mrgreen:
SerifJohn
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků