Za kolik jezdíte s benzínem?

Které palivo je výhodnější?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 22. 3. 2019 20:03

MELLO píše:Tak to je svatá pravda. Ono to je těžký. NAvíc s každou opravou komunikace přibývá omezení rychlosti a plných čar. Jenom s opravou E50 od Slavkova po Uh. Brod přibylo plných čar a omezení na 70 skoro o 30%. Do toho hustý provoz... prostě už to není co bývalo.


preto na dlhsie vzdialenosti jazdim najradsej v noci, ked je klud, aj ked v poslednej dobe registrujem viac neskolenej zveriny a bez reflexnyxh prvkov :D
Naposledy upravil MirecBA dne 22. 3. 2019 20:26, celkově upraveno 1
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 22. 3. 2019 20:07

MV_cz píše:
garážmistr píše:Imho to majitelé většinou vidí přesně takhle. A nemajitelé s *****átkem pod kapotou mají zkreslené představy.

Tak možná jen ti první majitelé to mají rozumně nastaveno, ale dvojkový RS co se teď ojeté dostávají do ruk nových majitelů, to je jinačí materiál.
Ale většina alfistů nebo borců v olítanejch bmw je to samý :)

To je pravda. Pepa přesedne z Felicie, v lepšim případě Fabie, do OII RS a hned je z něj druhej Schumacher.
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 22. 3. 2019 20:20

No me naposledy fest oprasil mercedes, takze klidek :D

Posledni dobou potkavam nejvic "spechacu" asi v superbech :hm
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 3. 2019 20:30

MirecBA píše:
MELLO píše:Tak to je svatá pravda. Ono to je těžký. NAvíc s každou opravou komunikace přibývá omezení rychlosti a plných čar. Jenom s opravou E50 od Slavkova po Uh. Brod přibylo plných čar a omezení na 70 skoro o 30%. Do toho hustý provoz... prostě už to není co bývalo.


preto na dlhsie vzdialenosti jazdim najradsej v noci, ked je klud, aj ked v poslednej dobe registrujem viac neskolenej zveriny a bez reflexnyxh prvkov :D

Já v noci špatně vidím a navíc Hurvajz ***** svítí.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 22. 3. 2019 20:41

maXX_CZ píše:No me naposledy fest oprasil mercedes, takze klidek :D

Posledni dobou potkavam nejvic "spechacu" asi v superbech :hm


njn :-))
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 3. 2019 20:55

MV_cz píše:
garážmistr píše:Imho to majitelé většinou vidí přesně takhle. A nemajitelé s *****átkem pod kapotou mají zkreslené představy.

Tak možná jen ti první majitelé to mají rozumně nastaveno, ale dvojkový RS co se teď ojeté dostávají do ruk nových majitelů, to je jinačí materiál.
Ale většina alfistů nebo borců v olítanejch bmw je to samý :)

Si v tomhle ohledu na český silnice vůbec nemůžu stěžovat. Prakticky žádný spěchače nepotkávám.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 22. 3. 2019 21:13

Mně to taky přijde celkem v pohodě. Nesmíte věřit všemu, co tv nova hlásá.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 22. 3. 2019 21:17

A to já teda už párkrát potkal závodníky hlavně s Koktou (mladýkucí, kšiltovka a sluneční brejle), kteří po dojetí měli najednou potřebu zvýšit svoje tempo z 90-100 na 150 a ukázat mi, že to zadarmo nebude. Naštěstí si s nima 500 koní poradí hravě :)
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 22. 3. 2019 21:18

Stane se. Ale né moc často.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 3. 2019 21:20

Nissan350Z píše:A to já teda už párkrát potkal závodníky hlavně s Koktou (mladýkucí, kšiltovka a sluneční brejle), kteří po dojetí měli najednou potřebu zvýšit svoje tempo z 90-100 na 150 a ukázat mi, že to zadarmo nebude. Naštěstí si s nima 500 koní poradí hravě :)


Ale většinou to vydrží do nájezdu první zatáčky.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 3. 2019 21:20

Nissan350Z píše:A to já teda už párkrát potkal závodníky hlavně s Koktou (mladýkucí, kšiltovka a sluneční brejle), kteří po dojetí měli najednou potřebu zvýšit svoje tempo z 90-100 na 150 a ukázat mi, že to zadarmo nebude. Naštěstí si s nima 500 koní poradí hravě :)


Ale většinou to vydrží do nájezdu první zatáčky.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 3. 2019 21:20

.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 22. 3. 2019 21:26

Jo, to sice jo, ale většinou i tak se snaží si ji katnout a lítá od strany ke straně a než riskovat, že mě sundá, tak se za nim radši kousek táhnu. Pravdou je, že to většinou po chvilce vzdaj.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 22. 3. 2019 22:09

Tak asi nemají radost, když je chce předjet nějaká dodávka.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 3. 2019 22:14

Keca
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků